Oldala 2 of 2 ElsőElső 12
Eredmény 11 to 20 of 20

Topic: Youtube csatornám

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 32
    Given: 2

3 Not allowed!
    a youtube csatornam merfold kohoz ert
    elkeszult az elso magyar nyelvu videom, nagy dolog!
    kedvenc temam a kanal faragas kezi szerszamokkal, jo szorakozast!

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

3 Not allowed!
    Meg egy magyar nyelvu video, ez a kes elezesrol szol, olcson es egyszeruen

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    helyi seta egy kozeli szurdokban, szep es latvanyos, a szurdokban barlangok is vannak ahol 10.000 eves csontvazakat is talaltak. kesobb sajt kesziteshez hasznaltak a barlangokat. szep a kornyek, egy kellemes 2-3 oras setat lehet itt eltolteni.

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

3 Not allowed!
    delelotti tevekenykedesem eredmenye.

mostanaban viszonylag sok idom volt faragni, majdnem minden nap 1-2 orat az elmult 3 hetben, remelem nem hangzik nagykepuen de egyre szebb kanalakat faragok. ez szerintem pont annak koszonheto, hogy ennyi idom van es folyamatosan gyakorlok.

20180715_200711.jpg 20180711_201905.jpg

20180724_101405.jpg 20180724_102145.jpg

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 139
    Given: 6

0 Not allowed!
    Neked határozottan fel kellene tenni a steemitre ezeket a videókat, ne értsd félre, hogy így mondom, de egy csomó félig-hippi művészlélek van ott, és megőrülnének érte, szerintem még el is tudnád adni jó pénzért

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Dream_walker Hozzászólás megtekintése
    Neked határozottan fel kellene tenni a steemitre ezeket a videókat, ne értsd félre, hogy így mondom, de egy csomó félig-hippi művészlélek van ott, és megőrülnének érte, szerintem még el is tudnád adni jó pénzért
    ha ha en is felig hippi muveszlelek vagyok
    nem ismerem ezt a steemit oldalt, majd megnezem milyen.
    most keszulok majd a helyi farmer's market-ra, amolyan helyi kis termelok es kezmuvesek vasarja. szeretnek par kanalat eladni meg aprosagokat amiket csinaltam. kitudja lehet meg penz is lesz belole

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    elkeszult a weboldalam https://lonewolfoutdoorschool.com/

igazandibol meg magam se tudom pontosan mire is fog kelleni, vannak terveim a jovore nezve, ahhoz biztos jol fog jonni, ha sikerul
    egyenlore csak magamat reklamozom, probalkozok amivel lehet. a weboldalt teljesen egyedul csinaltam, elso probalkozasom ilyesmivel. epito jellegu kritikakat szivesen fogadok.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 139
    Given: 6

0 Not allowed!
    Jól néz ki az oldal

A steemittel pedig mindenképpen tegyél egy kitartó próbát, Tmib-et is győzködöm egy hónapja, mert annyi pénzt lehet ott csinálni, amennyit az ember nem szégyell Főleg akkor, ha valaki még foglakozik is tartalomgyártással, videokészítéssel, ráadásul angolul is tud. Nekem ebből egy sem megy jól, és mégis tudok egy kis aprót csinálni, szóval nem varázslat a dolog. Az igazi nagykutyák meg napi 50-100-500 steem dollár között keresnek, ami most nagyjából 1:1 az usd-hez, de pl. decemberben 5 usd körül volt az árfolyam...

Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up

1 Not allowed!

hat megvolt a dunai tura is, szuper volt nagyon.

marha meleg volt vegig mindket nap, a viz melett is alig lehetett kibirni. jo nagy hulye voltam, hogy szalonnat sutottem majdnem elajultam a tuz melett.
    szerencsere a verszivo dogok irta voltak igy nem sok vizet zavartak.
    fuggoagyba nagyon jo volt aludni ilyen korulmenyek kozott, estere eleg volt egy vekonyabb takaro is.

a ram szakadek szuper hely. ott nem volt annyira meleg, a fak lombjai learnyekoltak valamennyire a szakadekot. eleg sokan voltak meg rajtunk kivul, szaraz idoben nem volt tul nehez de el tudom kepzelni milyen lehet a terep esos idoben mikor a patak is meg van duzzadva. nemreg meg egy tuzolto is eltet vesztette itt mentes kozbe + nedves esos idoben durva is tud lenni ez a szakadek, mi most a kedvesebbeik arcat lattuk.

en tobbnyire telen es osszel turazok, de most nagyon elveztem, hogy minimalis cuccal is ki tudtam menni. eredetileg ezt a cuccot terveztem vinni:

aztan annyi lett a modositas, hogy se a halozsakot se a takarohuzatot nem vittem hanem egy ilyen agytakaro takarot hasznaltam, teljesen jo volt, micro fleece anyagbol keszult, kenyelmes a tapintasa es kimondottan jo meleg volt egesz este.

takaro.jpg

lanyommal 2 nap alatt meginttunk kb 14l folyadekot! egesz nap izzadtunk mint a lovak, elszoktam en mar ezektol a magyarorszagi kanikulaktol. a szalmakalapomat nagyon hianyoltam, ilyen idoben az a legjobb fejfedo!

mindent osszevetve egy szuper tura volt, nagyon jol ereztem magam, kulon orultem annak, hogy a lanyom is eljott es kiprobalta a vadkempingezest.