Oldala 153 of 153 ElsőElső ... 53103143151152153
Eredmény 1,521 to 1,522 of 1522

Topic: Illegális bevándorlás/bevándorlás/menekültek

Senior Member Unicornis's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    992
    477 tetsziket kapott 266.topicban
    Pontosan így van! Nem szabad beengedni egyet sem! Mert az precedenst teremt, és akkor jöhet a többi.
    Hallottátok, hogy a NATO tanulmány szerint 2020-ig 60 millió akar jönni! És az eddigiek még csak a bemelegítés volt.
    Amúgy ezt én eddig is tudtam, de hogy ez már a miniszterelnök szájából is elhangzik......!!!

2. The Following 2 Users Say Thank You to Unicornis For This Useful Post:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,563
    4,793 tetsziket kapott 3,219.topicban
    Blog Entries
    4
    60 főről nem tudom hol írtak Magyarországgal kapcsolatban, az viszont biztos hogy a legalsóbb szám is 1294, amit az EU belügyminiszterek egy tanácskozáson határoztak meg.

Wikin ez van forrásmegjelöléssel:

"Az EU belügyminisztereinek tanácsa 2015. szeptember 22-én minősített többséggel elfogadta az Európai Bizottság által korábban elfogadott szövegezésű javaslatait, azaz 120 ezer migráns Görög- és Olaszországból más EU-tagországokba való áttelepítése mellett döntött egy rögzített keret alapján: Magyarországra eszerint 1294 fő kerülne"

https://hu.wikipedia.org/wiki/2016-o...pszavaz%C3%A1s

https://en.wikipedia.org/wiki/Hungar...ferendum,_2016

Lehet hogy a szlovákok befogadtak 60-at, ugyanakkor ők is - és Magyarország is - fellebbezett.

"2016. január 15-én Magyarország és Szlovákia a belügyminiszteri tanácsi döntés miatt az Európai Bírósághoz fordult."

Szóval az 1294 az a legalsóbb hang és ahogy a többiek említették, ahhoz még családegyesítés is lesz. A németeknél már beindult. És ne felejtsük el, hogy ez egy 2 évvel ezelőtti adat, 2 év alatt hány érkezett még Európába ami majd "szétosztásra vár"? És vajon azok közül akik megcélozták a német, dán, svéd, francia segélyezési rendszert, azok közül hányan akarnának Magyarországon segélyt kapni? Főleg ha minden családtagjuk és rokonuk nyugat-Európában van. Arról nem is beszélve hogy ha mind az lszlám ÁIIam miatt menekült el, akkor most nem hazafelé kellene indulniuk? Mert az lÁ lassan teljesen elveszíti az összes területét és visszatér a békesség az országok területére.

4. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

A topic keresőszavai: