Oldala 142 of 142 ElsőElső ... 4292132140141142
Eredmény 1,411 to 1,420 of 1420

Topic: Illegális bevándorlás/bevándorlás/menekültek

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    113
    137 tetsziket kapott 103.topicban
    Dübörög a multikulti ..... cigány képviseli Magyarországot ... Migránscsalogató rajzfilmet csinálnak .... hollókamuszt filmek nyernek díjkat...
    Többet inkább nem is írok .....

Senior Member suuperbus's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    44
    32 tetsziket kapott 28.topicban
    Figyelj Laci, ezzel nem lehet viccelődni. Egyrészt mert a jog is bünteti, másrészt - és szerintem ez a fontosabb - mert megsérted azoknak az embereknek az emlékét, akik ott haltak meg ártatlanul.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    930
    557 tetsziket kapott 328.topicban
    Azért érdekelne, hogy Magyarországon mikor lehet az Erdélyben, Délvidéken, Felvidéken, a Szovjetunióban és az európai unióban lemészárolt MAGYAROKRA is emlékezni?!
    Mikor lesz emléknap, koszorúzás, felszólalás, gyásznap vagy például kárpótlás?!
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

4. The Following 2 Users Say Thank You to shadow177 For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    44
    Idézet Eredeti hozzászóló shadow177 Hozzászólás megtekintése
    Azért érdekelne, hogy Magyarországon mikor lehet az Erdélyben, Délvidéken, Felvidéken, a Szovjetunióban és az európai unióban lemészárolt MAGYAROKRA is emlékezni?!
    Mikor lesz emléknap, koszorúzás, felszólalás, gyásznap vagy például kárpótlás?!
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar...k_list%C3%A1ja

Rendszeresen vannak megemlékezések, koszorúzások, kitelepített magyarok, svábok, felvidékiek, Trianon és más nemzeti katasztrófák kapcsán - nagyon helyesen. Ez egyébként bővíthető lenne, ebben egyetértünk.

Az "Európai Unióban lemészárolt magyarokat" nem tudom értelmezni.

6. A következő fórumozóknak tetszett suuperbus hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Tetszik adás
    930
    557 tetsziket kapott 328.topicban
    Európai Unióban lemészárolt Magyarok a teljesség igénye nélkül:
    - A devizahitelezéssel öngyilkosságba kergetettek
    - A bűnözőpátyolgatással felbátorítottak által lemészároltak.
    - A tervszerű egzisztenciális nyomor miatt meg nem születettek.
    - Az egészségügyi rendszer "megreformálása" miatt meghaltak.
    - A felszámolásra került infrastruktúrából az utcára kerültek.
    - stb.
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

8. A következő fórumozóknak tetszett shadow177 hozzászólása:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    4,619 tetsziket kapott 3,099.topicban
    Blog Entries
    4
    Ha valaki hajléktalanná válik, az nem mészárlás. A mészárlás az az, ha sok embert, egyszerre, valakik erőszakkal szisztematikusan meggyilkolnak.

A fent leírtak is egyértelműen borzasztó dolgok, de nem tartoznak a mészárlás fogalmába.

Nagy részben ezért inkább a magyar kormány a felelős. Az EU meg az illegális bevándorlásért, az országok kultúrájának lerombolásáért. Felelős még hogy a keleti országok infrastruktúrája visszafogásáért, illetve részbeni eltűnéséért.

A bűnözés kezelése például nem igazán EU-s ügy. Azt az országok saját maguk intézik. Többnyire elég katasztrofálisan.

Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    44
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki hajléktalanná válik, az nem mészárlás. A mészárlás az az, ha sok embert, egyszerre, valakik erőszakkal szisztematikusan meggyilkolnak.
    A fent leírtak is egyértelműen borzasztó dolgok, de nem tartoznak a mészárlás fogalmába.
    Nagy részben ezért inkább a magyar kormány a felelős. Az EU meg az illegális bevándorlásért, az országok kultúrájának lerombolásáért. Felelős még hogy a keleti országok infrastruktúrája visszafogásáért, illetve részbeni eltűnéséért.
    A bűnözés kezelése például nem igazán EU-s ügy. Azt az országok saját maguk intézik. Többnyire elég katasztrofálisan.
    Ez pontosan így van, kivéve, hogy amíg nem voltunk tagok addig nem tudtuk a minket pénzügyileg finanszírozó EU-t ostoba módon szidni.

Nézzünk egy települést, mert így jobban átlátható a folyamat. Nagygécen összesen 562 millió forint EU támogatást költöttek: kilátótoronyra, templomfelújításra, őrtűz-oszlopra és látogatóközpontra... Ez egy elnéptelenedett falu, néhány idős nyugdíjas lakik ott. Az elnéptelenedés oka, hogy 70-es években elvitte az árvíz az egész települést, ezért a buta komcsik az átkosban minden lakosnak adtak jó adag pénzt ahhoz, hogy máshol építsék fel a házukat. Megtörtént, néhány család mégis visszaköltözött. Az emlékpark a régi Nagygécnek állít emléket és ha jól értem a magyarság öntudatát erősíti mindenkivel szemben, gondolom főleg a Szamos folyóval szemben aminek így most jól megmutattuk.

Mondjuk én félmilliárdból felszántattam volna a falu köztulajdonú földjeit, odaadtam volna fiatal családoknak, gazdálkodjanak és még jutott volna pénz, hogy a biztonságos faluban legyen a házuk - ez Csengersima - amire alacsony/kamatmentes hitelt adtam volna, mert elvi okokból ingyen nem adnék senkinek semmit. Utána bevezetném őket a biogazdálkodás rejtelmeibe (mert erre is maradna még) és mehetne a hazai piacra + exportra a biotermény, egy helyi értékesítési szövetkezet keretében.

Just my two cents.

11. A következő fórumozóknak tetszett suuperbus hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    105
    121 tetsziket kapott 90.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló suuperbus Hozzászólás megtekintése
    Ez pontosan így van, kivéve, hogy amíg nem voltunk tagok addig nem tudtuk a minket pénzügyileg finanszírozó EU-t ostoba módon szidni.
    Nem finanszíroz, hanem befektet.

Nézzünk egy települést, mert így jobban átlátható a folyamat. Nagygécen összesen 562 millió forint EU támogatást költöttek: kilátótoronyra, templomfelújításra, őrtűz-oszlopra és látogatóközpontra... Ez egy elnéptelenedett falu, néhány idős nyugdíjas lakik ott. Az elnéptelenedés oka, hogy 70-es években elvitte az árvíz az egész települést, ezért a buta komcsik az átkosban minden lakosnak adtak jó adag pénzt ahhoz, hogy máshol építsék fel a házukat. Megtörtént, néhány család mégis visszaköltözött. Az emlékpark a régi Nagygécnek állít emléket és ha jól értem a magyarság öntudatát erősíti mindenkivel szemben, gondolom főleg a Szamos folyóval szemben aminek így most jól megmutattuk.

Mondjuk én félmilliárdból felszántattam volna a falu köztulajdonú földjeit, odaadtam volna fiatal családoknak, gazdálkodjanak és még jutott volna pénz, hogy a biztonságos faluban legyen a házuk - ez Csengersima - amire alacsony/kamatmentes hitelt adtam volna, mert elvi okokból ingyen nem adnék senkinek semmit. Utána bevezetném őket a biogazdálkodás rejtelmeibe (mert erre is maradna még) és mehetne a hazai piacra + exportra a biotermény, egy helyi értékesítési szövetkezet keretében.
    Nem arra költheted a pénzt, amire akarod, hanem meghatározott célokra.
    Miért nem adsz be ilyen pályázatot? Van még jónéhány szinte lakatlan település az országban. Viccen kívül, teljesen komolyan kérdezem.

Just my two cents.
    OFF: Tudom, hogy hatalmas kérés, ciki meg minden, de nem lehetne magyarul?

13. A következő fórumozóknak tetszett coco hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Föld
    Tetszik adás
    258
    339 tetsziket kapott 224.topicban
    Coco nagyjából elmondta a lényeget. Próbáltál már pályázni?
    Vagy keresel egy pályázatot amit nagyjából rá lehet húzni a projektedre (ebben is kénytelen vagy hülyeségekkel foglalkozni)
    Vagy végig böngészed a pályázatokat és kitalálsz rá projektet. Akkor is jó, ha teljesen értelmetlen, csak jól írd meg.
    Lényeges még, hogy minél több pénz menjen fizetésekre. Így az EU-s pénz egy jó része járulékok formájában becsurog az államkasszába.
    Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!

Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    44
    Igen, az elhagyott falvak egy részét újra lehetne népesíteni erre vannak példák, most elsőre Gyűrűfű jut eszembe, bár az némileg ellentmondásos. Ez a gondolat elég sokrétű úgymint önfenntartás és az elhagyott falvak mint Bug out location helyek - most erre nem tudok jobb magyar kifejezést -, prepper szemléletűek egy falut mondjuk újraindítanának stb. és még sok más dolog jut erről eszembe, de vannak ebben nálam hozzáértőbbek ezen a fórumon.
    A korábban leírtak példa gyanánt szolgáltak, így javaslom térjünk vissza az eredeti topic témához!

A topic keresőszavai: