Oldala 164 of 164 ElsőElső ... 64114154162163164
Eredmény 1,631 to 1,633 of 1633

Topic: Illegális bevándorlás/bevándorlás/menekültek

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 1/0

1 Not allowed! Not allowed!
    gyönyörűűűű

Az a baj, hogy ezzel nem tudsz semmit tenni... külön kitétel kéne legyen az ilyesmi esetekre a törvényekben, mert gyakorlatilag, ha semmi nem utal rá, de mégis megtörténik egyszer, akkor nem szabadna többé emberek közé engedni. Persze halálbüntetés nélkül ez nagyon drága mulatság. (nem mintha a halálbüntetés nem lenne piszkosul drága az USA-ban(és feltételezem minden kulturált országban), legalábbis ilyesmi rémlik, hogy olvastam)

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0

2 Not allowed! Not allowed!
    Visszaolvastam kb 20 hozzászólást. Erről egy szöveg jutott az eszembe, amit a minap találtam a FB-on, bocsánat ha csak félig illik ide, de szerintem érteni fogjátok mire akarok vele kilyukadni.
    Gyurcsány 2004: "Milliók akarnak magyarországra jönni elenni a kenyerünk." (21 millió románozás)
    Orbán 2015: "Milliók akarnak magyarországra jönni elenni a kenyerünk." (migráncsizmus)

Gyurcsány 2007: "A tüntető diákokat külföldről fizetik!" (tandíj)
    Orbán 2013: "A tüntető diákokat külföldről fizetik!" (tandíj)

Gyurcsány 2005: A nyugat ránk erőltet szabályokat, ezért közelednünk kell Putyinhoz.
    Orbán 2011: A nyugat ránk erőltet szabályokat, ezért közelednünk kell Putyinhoz.

Gyurcsány 2005: Az ország jövője az autópályaépítésen múlik, az egészségügy és az oktatás rendszeréből reformmal ki kell vonni pénzt ezért. (áttételesen)
    Orbán 2015: Az ország jövője a stadion és atomerőmű építésen múlik, az egészségügy és az oktatás rendszeréből reformmal ki kell vonni pénzt ezért. (áttételesen)

Gyurcsány 2006: Vona Gábor megsértette a magyarországi cigányokat!
    Orbán 2016:Vona Gábor megsértette a magyarországi nyugdíjasokat!

Gyurcsány 2006: Fel kell emelni egy hazai tőkés osztályt, ezért támogatjuk őket kiemelt projektekkel.
    Orbán 2013: Fel kell emelni egy hazai tőkés osztályt, ezért támogatjuk őket kiemelt projektekkel.

Van még kérdés?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up/Down
    Received: 31/0
    Given: 49/0

0 Not allowed! Not allowed!
    Nagyon igaz, de van egy különbség. Az erdélyiek nagy része kettős állampolgár és magyar.

Amúgy dehogy akarnak a szírek, nigériaiak, pakisztániak meg ki tudja kik Magyarországra telepedni. 28ezres segélyért? Mikor nyugatabbra 10x annyit kapnak vagy még többet? Meg ingyen lakhatást, meg ki tudja még milyen más segélyeket. Nem ment el az eszük hogy Magyarországra akarjanak költözni.

A topic keresőszavai: