Oldala 2 of 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 74

Topic: Kecsketartók Klubja

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,514
    1,163 tetsziket kapott 762.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
    ez komoly ? kecske tartó topic ?
    miért nem csináltok valami tanya fórumot ? van elég paraszt topic már teljesen szétbasszátok ezt fórumot ezzel a sok baromsággal gondolkozzatok már.
    nem prepperek vagytok hanem valami tanyasiak akik unatkoznak hagyjátok már abba vagy el akartok mindenkit üldözni ?
    Ez most komoly?
    Ha nem érdekel valakit nem nyitja meg. (Én sem nyitogatom a késes témát mert nem érdekel.)
    Nem hinném hogy valaki emiatt lép le innen mert létezik olyan téma ami nem érdekli.
    Volt itt aki rendesen próbálta szétcseszni a fórumot, az meg rendben volt .
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

2. The Following 2 Users Say Thank You to raktaros For This Useful Post:

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Tetszik adás
    1
    526 tetsziket kapott 273.topicban
    nem jönnek már a régi tagok mert tele van értelmetlen semmiről nem szóló topicokkal. ezek váltották fel a rendes témákat. és igen benézek és nem nyitom meg a topickat mert ilyen szemétről szólnak csak de akkor kár prepper fórumnak hívni.

Törölt_fórumtag3
    Guest
    nem jönnek már a régi tagok mert tele van értelmetlen semmiről nem szóló topicokkal. ezek váltották fel a rendes témákat. és igen benézek és nem nyitom meg a topickat mert ilyen szemétről szólnak csak de akkor kár prepper fórumnak hívni.
    Azt hiszem, nem te fogod megmondani, hogy miről beszélhetünk és miről nem. Ha nem tetszik a téma, húzz innen, én se megyek okoskodni azokra a témákra, amik nem érdekelnek. Ha érdekel egy téma, nyisd meg, és beszélgess azokkal, akiket érdekel, de szerintem innen kopj le, ha zavar a beszélgetés!

Törölt_fórumtag2
    Guest
    Látod, ennyit tudtok, a cimboráddal együtt. Másokat leszólni. Ahogy Raktáros is írja, nem kötelező sem megnézned, sem pedig hozzáfűzni valamihez bármit is, ha nem érdekel a téma.
    A másik, nehogy már ti mondjátok meg, hogy mi a perepper téma és mi nem. Kinek képzelitek magatokat?
    Csak trollkodni tudtok. Hasznos dolgot, még nem olvastam tőled.
    A régi tagok azért nem jönnek, mert állandó hisztériázást csináltok Doom cimboráddal. Ebből nem kérnek az emberek.

6. The Following 5 Users Say Thank You to Törölt_fórumtag2 For This Useful Post:

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,430
    798 tetsziket kapott 517.topicban
    Blog Entries
    4
    ez komoly ? kecske tartó topic ?
    miért nem csináltok valami tanya fórumot ? van elég paraszt topic már teljesen szétbasszátok ezt fórumot ezzel a sok baromsággal gondolkozzatok már.
    nem prepperek vagytok hanem valami tanyasiak akik unatkoznak hagyjátok már abba vagy el akartok mindenkit üldözni ?
    Nem csak konzervekkel és száraz kajával lehet prepperkedni. Mi is tartunk haszon állatokat. Speciel kecskét nem, de egyébként szimpatikus jószág.

És akkor itt van az a kérdés hogy most ki állt bunkó módon a dolgokhoz... Mindegy. Nem változtat semmin.
    Ha nem tetszik a téma, akkor ne olvasd.
    Részemről ennyi.

Nekem tetszik ez a fórumtéma sok másikkal egyetemben. Szívesen olvasom ennek is a folytatását. Esetleg kérdezek is.
    Last edited by mmilan21; 09-22-2015 at 01:57 PM.

8. The Following 4 Users Say Thank You to mmilan21 For This Useful Post:

Senior Member Vietnamiveteran's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Tetszik adás
    494
    658 tetsziket kapott 252.topicban
    Engem érdekel minden ami az önellátással függ össze . Le lehet nézni a vidéki embereket de nekik még akkor is lesz mit enni amikor a panelfighterek már azt a fotelt eszik amiből most hülyeségüket írogatják

10. The Following 4 Users Say Thank You to Vietnamiveteran For This Useful Post:

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    174
    413 tetsziket kapott 271.topicban
    Én városi vagyok de engem is érdekel a téma, nagyon is hasznos, sok infót kérünk ide!

12. The Following 2 Users Say Thank You to WestBam For This Useful Post:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,077
    4,480 tetsziket kapott 3,007.topicban
    Blog Entries
    4
    Szerintem rendben van a topic, bár nincs információ benne.

1. Mit eszik a kecske?
    2. Mennyit?
    3. Naponta hányszor kell etetni?
    4. Mennyi ideig vemhes egy kecske?
    5. A kecske születésétől mennyi időnek kell eltelnie (illetve mennyi az optimális idő) a vágásig?
    6. Kecsketej mire jó, mennyire jó, kik ihatják? Zsírtartalma, laktóz tartalma?
    7. Mennyit tejet ad egy átlagos kecske?
    8. Hányszor lehet, illetve hányszor kell egy kecskét fejni egy nap / 1 héten?
    9. Mire kell vigyáznia egy kecsketartónak?
    10. Mennyibe kerül egy kecske? (Kicsi, illetve átlagosra nőtt.)

Ez így szerintem 10 alap kérdés, amire a topicban válaszolni lehetne. Bár az a gond, hogy a vita után ezek a kérdések már a többedik lapon lehetnek majd megválaszolva, pedig az elsőn kellett volna.

14. The Following 4 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Tetszik adás
    181
    231 tetsziket kapott 141.topicban
    Most volt a tv-ben, hogy nem szereti az esőt és a hideget, ezért biztosítani kell neki hajlékot.
    Semmit a szemnek!
    Mindent a természetnek!

16. The Following 3 Users Say Thank You to BragBOL For This Useful Post:

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Tetszik adás
    228
    446 tetsziket kapott 264.topicban
    Tízből 9-re itt a válasz. Sajnos nekem nincsen kecském...
    http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalo...es/adatok.html
    A tizedikre meg a felénk jellemző árat tudom. Egy pár (Bak meg anya állat) 16-30 ezer között van. Az olcsó az gyengébb minőség... Egy gida 5 és 10 közé esik a piacon. Ha többet is veszel durván lehet alkudni!

18. The Following 2 Users Say Thank You to fater.lajos For This Useful Post: