Szavazási eredmény megtekintése: Kíváncsi vagy a veszekedésekre?

Szavazók
31. Te nem szavazhatsz
  • IGEN, a veszekedés nagyon izgalmas és használ a fórumnak

6 19.35%
  • NEM, a veszekedés csak szétrombolja a fórumot, értelmetlen, gyerekes

25 80.65%
Oldala 2 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 31

Topic: Kíváncsi vagy a veszekedésekre?

Senior Member Salmo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pestűl négy fertályóra járásra délre.....
    Ahogy a viccben van:

-Vadász, vadász, Te szopni jársz ide.....

u.i.: a vadász nyilván behelyettesíthető a Maszek, és a Doom nevekkel is.
    Don't be a Rambo, Save Your Ammo.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Ha valakinek nincs igaza, akkor nem személyeskedni kell, hanem leírni, hogy "ebben nincs igazad, mert:" és lehet írni hogy miért nem. Magyarázva, érvekkel, esetleg linkeket felhasználva az érvek alátámasztásához.

Tévedni bárki tévedhet, lehet megcáfolni az állításait akinél fenn áll a helyzet.

Szia Doom! Hogy vagy? :-)

Doom
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Morpheus Hozzászólás megtekintése
    Szia Doom! Hogy vagy? :-)
    Köszönöm jól!Elmúlt a derék fájásom.
    Te hogy vagy,mi a helyzet?

Hadd mondjak valamit utoljára:
    Kiballagok a fórumról, ezért szeretnék mondani pár szót búcsúzóul. Jó ideig csendben leszek, lehet még utána is... (Morpheus már ismeri ezt )
    Ez a fórum jó is lehetne, de sajnos nem az. Az embernek már nincs kedve megosztani semmit, pláne azért hogy valami eszement ízekre szedje és lefikázza.
    Lehetne olyan szabály is, hogy egymás után ne szólhasson valaki hozzá a témához, akkor elkerülhető lenne, hogy három-négy hozzászólás egymás után, ugyanannak a tisztelt tagnak a tollából fröccsenjen a képernyőmre. Sajnos sok beszédnek sok az alja. Sajnálom azokat, akiknek ez a fórum az életük.
    Nem hiszek az újjászületésekben, az ember nem változik, a halmozottan előforduló namégeccer regisztrációk pedig idegesítenek.
    Azt sem szeretem ha egyvalakiről kell hogy szóljon egy fórum. Hogy mindig mindent überelni akarjon, még ha nem is ért hozzá...
    Mindezeket Doom-ról írtam, kár hogy már nincs itt, mert elnézést akartam tőle kérni, hogy a topicjában beletenyereltem valamibe.
    Nem tudtam a kezeléseiről, és arról sem, hogy nem tehet arról, amit csinál.

Amiért eddig maradtam, azok a Barátok. Igaz, hogy jobbára csak virtuális közösség, de mindenkinek egyénisége van.
    Köszönöm mindőtöknek az itt töltött időt, néha humort, néha vitát, néha élet és ételszagú történeteket...
    Amit itt megosztottam, az 50 év tapasztalata volt, néha én se értem hogyan fért bele!
    Tudom hogy minden amit leírtam, szép lassan befedi az iszap, és ez így jó.

Erőt, egészséget:
    Lekvár
    Én nem piszkálnám az oroszokat!

Doom
    Guest
    Ne már Tesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Te vagy az egyik legfaszább gyerek a Fórumon!Ne menjél sehová maradjál!
    Kitűnő ez a fórum,mindig előjön valami új probléma amivel foglalkozni kell !
    Például ,most utoljára felvetődött,hogy a víz nem is olyan jó szűrő közeg,mint ahogy gondoltam.Azóta,mint foteltúlélő erről olvasgatok cikkeket és ha jutok valami következtetésre,közzéteszem.
    A kezelésért nem kell elnézést kérned,a műtétet sikerült elkerülni,bár ezután nem hősködök a betongyámokkal!
    Nem rólam szól a fórum!Mindenki annyit ír ide ,amennyit akar!Nekem ez egyfajta jegyzet,feljegyzés.Pár hét után visszaolvasom,de nem mindig értek egyet önmagammal,főleg mikor a kutatásokkal ,több információt szereztem.
    De aki akarja,hát nem olvassa."Edit ingore list+"
    A másik dolog,hogy EZ CSAK INTERnET,egy alternatív valóság.Nem a valódi világ! ITT lehet játszani,fantáziálni,harcolni a virtuális bossokkal.Az ide regisztráltak nem valódi személyek,csak arctalan NICKEK!Bárki lehet akárki,ki-be regisztrálhat egy nap ötször ha úgy tetszik,már ha Túlélőnek van hozzá türelme törölgetni.
    A valódi énjét mindenkinek hosszas személyes ismerkedés után ismerjük meg! Itt a fórumon nem kell illóziókban ringatni magunkat egy személy tulajdonságait illetően.
    Az ember furcsa állat+Imád játszani,imád fantáziálni,álomvilágokat szövöget(amiket akár meg is filmesítenek vagy kiadják könyvekben.)Ne mereven lásd a világot,főleg ne az internetet.Szerezd vissza a gyermeki énedet és felhőtlenül,a gondokat a sutba dobva tudj újra játszani!
    nem kell annyira félni attól az összeomlástól,nem kell annyira komolyan venni még a való életet sem!Kicsit be le kell xarni az egészbe!Ha lesz összeomlás ,hát lesz és?Akkor mi van,majd improvizálunk valamit!
    Úgyhogy maradjál itt a fenekeden a fórumon,mert speciel én élvezettel olvasom a posztjaidat!
    Tisztelettel Doom

Nekem csak egy énem van. Itt is és a való világban is. Akinek több van, az beteg.

Doom
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Morpheus Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak egy énem van. Itt is és a való világban is. Akinek több van, az beteg.
    Ez ismét egy rendkívül érdekes témakör!Akár egy komplett könyvet is megérdemelne(tudod mit meg is fog érdemelni,a címe talán az lesz,hogy "Pillangók"). Hosszan lehetne ezt a társadalmi jelenséget boncolgatni,mert ez mindenkire igaz,aki szabályok,normák,elvárások szerint él.Mindenki szerepet játszik és nem is egyet!Ahogyan éppen az aktuális érdeke vagy a szabályok diktálják.
    Mindenki megerőszakolja az énjét a postán a hosszú sorban,az orvosnál a hosszú sorban,a fogorvosnál bátornak akar látszani,a haverok előtt vagánynak,a barátnők előtt domináns hímnek!
    A fórumokon Avatárt használ és Nicket(biztos,hogy nem ez a kép és név van az útlevelében senkinek)
    Mindeközben a legbelső,legvédettebb barlangban ott lapul a valódi kis emberke,aki üvöltene a postán,hogy "Ne kotorásszá má kisanyám a táskádban fél órát,mert nem azzal akarom tölteni az életem,hogy rád várok! "
    Vagy a hivatalos ügyek közben ülsz és hallgatod,hogy a kiscsaj mobilon tárgyalja a hétvégét.De csak ülsz és nem szólsz,nem szeded elő az énedet,pedig tudod,hogy igazad lenne ,ha szólnál.
    A meló helyén is mindenki egy fajta szerepet játszik,viselkedik,megalázkodik.
    Az emberek többsége a párkapcsolatában is szerepet játszik.
    A szerepjáték,az önmagunk megerőszakolása társadalmi jelenség,elvárás,a szabály rendszerhez való idomulás része.
    Nézzük mi történik,ha pl,ezen a fórumon Önmagadat akarod adni?
    Elengeded a kritikus,domináns,sokszor arrogáns,de empatikus éned! Nos ez nem tetszik!
    Vagy megerőszakolod önmagad és besimulsz az elvárások közé,hogy elfogadott,megbecsült tagja legyél a közösségnek tehát szerepet játszol !Ez esetben a Te megfogalmazásod szerint beteg!
    Összességében ha nézzük mindenki szerepeket játszik a való életben,többet is,ez az elfogadott társadalmi norma (magyarul -viselkedjél má vazze!). Ezt már születése pillanatától kondicionálják a szülők,az óvodában,iskolában,melóhelyen,utcán,hivatalban az emberekbe !Tehát mindenki beteg?
    Mi a pszichológiai betegségek ismérve?
    A társadalmi normáktól eltérő (kis vagy nagy mértékű ) viselkedés forma!
    Tehát ha valaki nem kíván részt venni az össznépi képmutatásban,a fórumon a megmondja a sokszor fájó valódi véleményét,ha nem sminkeli magát minden pillanatban, ha önmagát adja, azt bizony betegnek nevezik!Mert eltér a fő iránytól!
    Neked sem egy éned van,csak amit felírtál az úgy szépen beleillik a sorba,szimpatikus és elfogadott.Jól mutat a fórumon.Tehát szerepet játszol.
    Last edited by Doom; 10-03-2015 at 04:23 AM.

Doom
    Guest
    Magas labda,de én kívánom leütni!
    Elmés fórumtársak most felírhatják: "Doom,te mindenképpen beteg vagy ! "

Na ja! Betegek között ,a nem beteg ,a beteg!

Csak egy apró kísérletet javaslok,ami teljesen ingyenes,pár perc csupán!
    Most tele vannak a bevásárló központok.Álljatok fel egy polcra és teli torokból,pusztán jó szándékból és embertársaitok iránt érzett felelősség gyanánt kezdjetek el kiabálni!

"Emberek!Közeleg az összeomlás!Mindenki költse el az összes pénzét!Költözzön el a városból és fektesse mindenét konzervekbe,termő földbe,jószágokba! A vég közeleg,nem lesz mit enni! Ássatok nagy gödröket ,betonozzátok ki és húzódjatok biztonságba!"
    Ki-ki még tehet hozzá amit akar!
    A reakciókat borítékolom! Na akkor ki a beteg?

Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!