Szavazási eredmény megtekintése: Kíváncsi vagy a veszekedésekre?

Szavazók
31. Te nem szavazhatsz
  • IGEN, a veszekedés nagyon izgalmas és használ a fórumnak

6 19.35%
  • NEM, a veszekedés csak szétrombolja a fórumot, értelmetlen, gyerekes

25 80.65%
Oldala 3 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 31

Topic: Kíváncsi vagy a veszekedésekre?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 218
    Given: 409

0 Not allowed!
    Ez gyerekbetegség és nagyon fertőző. Egy elkezdi, 5-6 elkapja és folytatja.

Ma Youtube-on valamit rosszul mondtam és elnézést kértem miatta. Aztán az a személy szólt be úgy hogy tévedett. Küldtem neki hivatalos statisztikát és bebizonyítottam hogy rosszul tudott dolgokat és még lekezelően is írt. Nem tudom mit fog írni, de attól hogy én elnézést kértem tőle a beszélgetés elején, most hogy ő van abban a helyzetben, mégsem számítok arra hogy most meg ő kér majd tőlem elnézést. Biztosan túl nagy az egója és képtelen lenne odaírni azt, amit pár hozzászólással előbb én írtam neki. Egó probléma. Az emberek nagy része nem tud elnézést kérni, nem tud kilépni egy vitából, veszekedésből főleg nem. Akkor se ha teljesen értelmetlen dolog az egész és senki se nyer vele. De ez inkább az emberi természet topicba való.

Értelmetlen az egész.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Na akkor én is utoljára Írok!Na nem kell a klikknek reménykedni,nem általában nem írok,csupán a valóban gyerekes és rosszindulatú dolgokra nem írok többet!
    Az elmúlt pár hónap termése! "Gyökér,bohóc,bolond,kivert kutya,kezelésre járó elmebeteg...." Ez egy jól körülhatárolható 5-6 fős klikk terméke.
    A mostani üzenetem nekik szól.
    Nem ugrok többet a provokációtokra,sem az antiszociális bántó és becsmérlő szavaitokra.Továbbá nem tudom hogy képzelitek,hogy vadidegen,ismeretlen emberekkel,akár egy fórumon ,így írjatok ,beszéljetek.Akármit írtok többet nem reagálok érdemben.Lehet erőlködni,bár saját magatokat húzzátok le és teszitek nevetség tárgyává! Tőlem fenyegetőzhettek és akár ki is léphettek a virtuális világból ,de annak következményei lesznek!Ezt megígérem!
    Maradjatok privibe,a füstös hátsó szobába és áskálódjatok ott!
    Én nemmel szavaztam a veszekedésekre!Szeretnék már olyan fórumot mint egy éve ,mielőtt a klikk ide talált!
    Mielőtt elzavarták őket a másik fórumról ,mert nem bírtak viselkedni.

Személy szerint én komoly szakmai cikkeket szeretek írni,sok képet feltenni.Mert szórakoztat és szeretek itt lenni!
    Részemről ezt a témát befejeztem,nem érdekel a klikk "mondanivalója"!

Na ja! Betegek között ,a nem beteg ,a beteg!
    Ez nem Rátok vonatkozik,nem mindenkire ,csak az összeférhetetlen klikkre!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én nem rád írtam, csak általánosságban írtam hogy 1 kezdi és a többi folytatja. Meg nem is feltétlenül itt a fórumra gondoltam, mert sok másik fórumon is van ilyen. Indexen is képesek az emberek a semmin összeveszni. Valahogy a külföldi fórumokon ritkább az ilyen. Igazából én a saját SHTF helyzetemből adódóan nem nagyon akarok semmilyen veszekedést látni. Ha minden rendben lenne, akkor talán kevésbé zavarna, de így hogy van egy csomó gondom, így még kevésbé szeretnék ilyesmivel időt pocsékolni.

Én már inkább arra gondolok hogy saját háznál milyen gyümölcsfákat vegyek. Hogy a téma szempontjából mely fák lennének a legjobbak. Hogy indítsak-e kiskertet az első évben és hogy mi legyen benne. Hogy beköltözéskor honnan tudnék gyártási áron konzerveket venni nagyon nagy mennyiségben. Hogy honnan szerezzek majd víztárolókat és víztisztítókat. Vagy hogy hogy húzzuk majd ki az első telet. Meg ilyenek. Illetve hogy egyáltalán sikerül-e megvenni amit szeretnék, mert ha nem akkor marad a geb.sz az összes problémával együtt.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Nekem is valami hasonló az elképzelésem mint Neked!
    Például előkészítettem egy hosszabb,részletes promóciót,képekkel,szépen kiterítve a felszerelés,megindokolva mit-miért egy túlélő autóról,amit egyszerűen nem merek közzétenni a Fórumon.
    Pedig remek képek vannak a gázló képességről,gyakorlati tapasztalatokról.
    Egyszerűen félek,tartok pár embertől.
    Az igazi preppereket(jómagamat is) tényleg nagyon sajnálom,mert rengeteg fontos információ ilyen körülmények között,egyszerűen nem tud közkincs lenni!
    Na mind1,majd változik a dolog!

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 8
    Given: 128

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Maszek Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék már olyan fórumot mint egy éve ,mielőtt a klikk ide talált!
    Azért zárójelben megjegyzem, hogy akiket klikknek hívsz, valószínű régebb óta itt vannak mint Doom. De azt sem mondom hogy Doom megjelenése óta van "vihar" a fórumon mert az elején még egész kedvelhető volt.
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 120

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Maszek Hozzászólás megtekintése
    Nekem is valami hasonló az elképzelésem mint Neked!
    Például előkészítettem egy hosszabb,részletes promóciót,képekkel,szépen kiterítve a felszerelés,megindokolva mit-miért egy túlélő autóról,amit egyszerűen nem merek közzétenni a Fórumon.
    Pedig remek képek vannak a gázló képességről,gyakorlati tapasztalatokról.
    Egyszerűen félek,tartok pár embertől.
    Az igazi preppereket(jómagamat is) tényleg nagyon sajnálom,mert rengeteg fontos információ ilyen körülmények között,egyszerűen nem tud közkincs lenni!
    Na mind1,majd változik a dolog!
    A előbbiekre és erre reagálnék:

Miért félsz egy internetes fórum közösségétől? Csak saját magadnak állítasz korlátokat ezzel.
    Egy egészséges félelem még indokolt lehet.
    Harmadszor is leírtad, hogy nem szívod mellre mások véleményét, de most is ez történt az itt látottak alapján. Mi szükség van erre??
    Leírtad régebben, hogy nem veszed szívesen, ha valaki megfenyeget. Oké, én sem szeretem. Pár hsz-el ezelőtt a klikknek címeztél egy nyílt fenyegetést. Mi értelme volt? 0. Ez egy ego kirohanás volt.

Nekem is vannak ilyenek, olykor.
    Ekkor beírom amit akarok az új hozzászólás rovatba és átolvasom. Megpróbálom átérezni, hogy a másik fél mit érezhetne annak az olvasása közben és kitörlöm/módosítom amit jónak látok. Egyszerű önkontroll.
    Pontosan olyan hozzáállást kell tanúsítani, mint amilyet az ember elvár a másiktól. Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.

Épp elég faladata van az embernek nap mint nap. Nem kellenek a plusz virtuális problémák is.
    Tanuld meg elengedni a negatív érzelmeidet és befogadni az építő jellegű írásokat.
    Ha nem így teszel, előbb utóbb kiégsz bizonyos értelemben.
    Ákos Újrakezdhetnénk c. számából: "Aki csak árad Egyszer majd kiszárad Tépi az élet, amíg Végleg belefárad".
    Szépen körbeírja a helyzeted. Ha mindig másban látod az ellenséget, akkor a saját egódat növeled és nem tartod kordában azt.
    Magadban keresd a változást, mert másoktól mindhiába várod a saját pozitív irányú változásaid.
    Attól hogy panaszkodsz, esetleg sajnálkozol, attól nem változik meg semmi, csak felerősíted negatív érzelmeidet.

Ez az írás kívülről úgy tűnhet, hogy ismét piszkálás, de nem. Visszajöttél. Ez azért van mert legbelül már te is megakarsz változni és fórumon át érkezik is számodra jó néhány tanács. Nincsenek véletlenek. Gondolkodj el rajtuk, idővel elkezdesz feloldódni lelkileg és megtalálod belső fényedet, a szeretetet.

Valakinek ezt is el kell kezdenie és én szeretek segíteni másoknak.
    Elhidegültél egy bizonyos veszteség miatt. Erre utal az egyre több nagybetű a nick nevedben: Doom --> DooM --> MASZEK
    Jelenleg (részben) ezzel próbálja az egód pótolni a hátramaradt űrt.
    Viszont az ezen veszteség miatt hátramaradt űrt fel kell töltened valami mással a szívedben ahhoz, hogy ismét önmagad legyél.
    A félelmek kontrollálására kell alapvetően odafigyelni. Ez az alapja a tudatosságnak és az önkontrollnak.
    Nekem sok bajom származott régebben a félelmeimből, de mára már sokkal nehezebben vesztem el az önkontrollomat, mert szembesültem bizonyos félelmeimmel és leküzdöttem azokat.
    Egy igazi harcos ereje a szívéden lakozik - ezt nem szabad elfelejteni!

Tudom, tudom. Nem ez a topic témája. Áthelyezhető/törölhető amint Doom tagtárs elolvasta.
    További Szép Napot!

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Nem ez a topic témája. Áthelyezhető/törölhető amint Doom tagtárs elolvasta.
    Kösznöm Milán!Sok mindenben igazad van!Pár dolgot nem tudsz,sem a Fórum közösség,ezért nem is tudsz/tudtok rá helyesen reagálni!Azt hiszitek hiszti,amikor kiregeltem,de nem az!
    Igen valóban féltem!Hogy miért?
    Azt nem írom le nyilvánosan,mert abban igaza van azoknak ahol jártam,hogy ne hergeljem tovább a rosszakarókat!Nem teszem tovább!Egyszerűen megpróbálok nem reagálni bármilyen is a támadás.
    Most már kicsit nyugodtabb vagyok,bizonyos szempontból!
    Még egyszer köszönöm!

MPF támogató Mizu's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Lekvár Hozzászólás megtekintése
    Hadd mondjak valamit utoljára
    Nemááá.. (
    http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png

Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentő példának !
    http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/

Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2015
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Nekem nem csak a veszekedés nem hiányzik, hanem a lelki élet sem, annak pl. az Emberi természet topikban a helye (amit pont ezért nem látogatok már). Kellemetlen, ha valaki minden témát "telelelkizik", olyan érzés olvasni az ilyet mint ragadós agyagban járni, fárasztó. Nem kedvelem az ilyen energiaelszívó közeget, bár tudom kezelni, leginkább kikerülöm.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Az emberi természet topicot én indítottam, leginkább csak ideglevezetés miatt, meg azért hogy hátha valaki tud magyarázatot adni némelyik ember viselkedésére. De az csak fórumon kívüli emberek viselkedéséről szól, úgyhogy az messze van bármilyen veszekedéstől. De igaz, mindenki azt a topicot olvassa ami közel áll hozzá. Nálam is van néhány ahová csak néha benézek, már a moderálás végett, hogy nincs-e gond. De amúgy kívül esik az érdeklődési körömön.