Oldala 1 of 17 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 164

Topic: Feminizmus-antifeminizmus

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4

Feminizmus-antifeminizmus

Ti hogy álltok ezzel a témával? Én teljesen ki tudok rajta akadni. Ez a "minden férfi elnyomó", "minden férfi nemierőszakoló", "ha lefekszel egy férfivel, de később meggondolod magad, akkor tulajdonképpen nemi erőszak áldozata voltál és fel kellene jelentened a férfit", "minden férfi hazudik", "minden férfi többet keres minden nőnél".

Az egyik régi (nő) barátom is rákattant most ezekre. Nem értem. Mondja hogy "a férfiak" szemetek, meg hazudnak, meg lelépnek ha jön a gyerek, meg a férjek is hülyék, meg gonoszok a nővel, meg ilyenek. De könyörgöm, ez a nő nem szült gyereket, nem volt házas és még egy rendes kapcsolata sem volt. Akkor hogy ítélhet meg MINDEN férfit? Abszolút semmi tapasztalata sincs semmilyen férfiról.

A feministák úgy viselkednek, mintha nem léteznének borzalmas nők, akik hazudnak, akik férfiakat manipulálnak, akik szándékosan esnek teherbe, hogy a férfit magukhoz láncolják. Nem hajlandóak elismerni hogy mindkét nemben vannak rossz, megbízhatatlan emberek, férfiban is, nőben is.

Azt mondják hogy a nők kevesebbet keresnek mint a férfiak. Lehet, de nem ugyanabban a munkakörben. Persze, ha van egy szívsebész doktor, meg egy nő egy béna szociológus, akkor az orvos férfi többet fog keresni a diplomájával. De ha van egy férfi és egy nő, és mindketten ugyanúgy orvosok, ugyanazon a helyen, akkor ugyanannyit fognak keresni, ugyanazért a munkakörért és munkaidőért.

Meg persze hogy a munkáltató inkább a férfit veszi fel, mert a férfi nem megy szülési szabadságra.

Azt is mondta a barátom, hogy "egy férfi se tudna otthon maradni a gyerekekkel". Ez se igaz. Az USA-ban jelenleg 2 millió férfi vezeti a háztartást és neveli a gyerekeket, míg a nők dolgoznak egy munkahelyen.

Egy rakás hazugság amit a feministák terjesztenek, eljátsszák hogy ők az "erős nők", ugyanakkor nyavalyognak mindenért. A saját véleményüket másokra erőszakolják, nem csak férfiakra hanem a normálisabban gondolkodó nőkre is.

Nem is csoda hogy annyi nő ki van akadva a feministákon.

Magyar FB csoport is van, de én inkább az angol szövegű videókat szoktam nézni. Elég szórakoztató ahogy darabokra szedik az egész feminista ideológiát.

https://www.facebook.com/feminizmusellen/?fref=ts

http://antifem.blog.hu/

Doom
    Guest
    Csak a száraz tények!
    A kutyámmal élek5...vagy 6? éve, hmm nemérdekes !
    -nálunk a földről enni lehet (eszünk is )
    -tíz kilót felszedtem,mégis egészségesebb vagyok mint valaha,azóta nem voltam betegállományba
    -minden ki van fizetve,adósság nincs
    -Mindenre van pénz,nyaralunk is,félre is teszünk
    -minden hétvégén kirándulunk
    -be tudtam szerezni minden túlélő eszközt
    -mindenre van időm,sok a szabad időm
    -nyugis vagyok,az összes stressz itt a fórumon ér,ha van egy kis ...."nézetkülönbség"
    -jól be van vásárolva,finomakat eszünk (a múltkor megjegyezte a kollégám tegyek félre a grill-csirkéből a kutyának...mondtam,...neki ma liba máj van...röhögés... )
    -sosem vagyok egyedül,sms,e-mail,néha tali.....a hasonlóan gondolkodóval(aki nem feminista,csak van esze)
    Szóval mondják a véresszájú feministák a magukét!...ki nem sza......le!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Engem fel tud idegesíteni. A nőnek a nyugati világban nincs kevesebb joga mint a férfiaknak. Sok tekintetben több is van. Ha egy család szétmegy, akkor a bíró kinek fogja megítélni a gyerekeket? Kinél lesznek elhelyezve? A férfi csinálhat akármit, a bíró úgyis a nőnek ítéli a gyerekeket.

Ha USA, akkor asszonytartás. Válás után a férfi fizetheti a nő ellátását, mert csak. Igaz hogy elvált tőle és már semmi köze a nőhöz, a bíróság mégis arra kényszeríti a férfit hogy fizessen a nőnek minden hónapban. Robin Williams-t (a színészt) is a volt feleségei tették tönkre. Bármennyit dolgozott a volt feleségeinek mindig túl kevés volt a pénz.

Ez ellen nem ágál a feminista közösség, pedig ők azt mondják hogy a nők erősek és nem kell nekik férfi.

A nagy részük valószínűleg azért dühös, mert a volt barátjuk, volt férjük nem bánt jól velük. Oké, de ez csak annyit jelent, hogy azok a nők s.ggfej férfit választottak saját maguknak. Ezért ki a hibás? Mert úgy tűnik hogy ezért az egész férfitársadalmat hibáztatják, holott az ő rossz döntésük volt. Ha van 10 rendes ember, van amelyik nő képes egy 11.-et választani, aki borzalmas. Aztán meg szidja azt a 10-et is, amelyik rendes? Ennek nem sok értelme van.

Vagy mint a barátom (a nő) esetében, hogy se vőlegénye, se férje, de még egy komoly kapcsolata sem volt, de mégis úgy szidja az összes férfit mintha 80 éves tapasztalata lenne és 8 férjen lenne túl. Nem értem!

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    A feminizmus most már a széthúzásról szól. A legtöbb nőnek nem tetszik, a férfiaknak meg még kevésbé.

A rinyáló feministák gyakran mennek le gyerekes szintre, de nem a jó értelemben.
    A feminista mozgalmakat sokpénzű nagykutyák tüzelték fel az elmúlt 20-30 évben az USA-ban. Aztán néhány éves fáziskéséssel megjelent a nyugati országokban.
    Aztán Magyarországon is egyre többen vannak.

A kékségrémség fb is ráokádott valami 6 színű ételfestéket olyan emberek profilképére akik hagyták. Mondanom se kell, undorító ránézni az ilyen elrontott képekre.
    Valahogy még a Windows 10 dizájnja meg a Cortana frizurája is jobban tetszik ennél színezéses hányingernél.

Egészségükre, egyék a sok vacakot:

Egy Comondor 64-ben több szín volt mint ebben.
    Már a szememet is irritálja. Vajon hány kg E100 fajtájú anyag kell hozzá?
    Pont ehhez hasonló színvonalú ostobaságokból áll össze a mostani feminista mozgalom nagy része.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    A régi feminista mozgalom arról szólt, hogy szavazhassanak a nők, és tényleg legyen egyenjogúság. Most meg leginkább a férfi-gyűlöletről szól. Ugyanakkor szépen kiválogatják, hogy kiket kell gyűlölni és kiket tilos, mert ugye a feminizmus az egy torz liberalizmus ága. Ezért van az, hogy az amúgy feminista szervezetek egy szót se szóltak, mikor az arab bevándorlók szexuálisan zaklatták a nőket, sőt már erőszakolgatják is az európai országokban a lakosságot.

Ahogy én látom az orosz femennel (is) kezdődött, a feministák nagy része talán leszbikus is, mert azt kizártnak tartom hogy nem elég hogy sokuk csúnya, de még a lelkük is ocsmány, de mégis akár egy férfi is beléjük szeretne.

Néztem a videókat, a feministák a videójátékokat is támadják, amivel meg a gamer-ek ellenszenvét vívták ki.

Meg ott volt az a videó, hogy 8-10 órán át sétált egy szép nő a NY-i gettóban vagy hol. Persze hogy kapott néhány beszólást, de még azoknak a legtöbbje is csak annyi volt, hogy "de csinos vagy", vagy például "szervusz". De képesek voltak odaírni rá, hogy ez MIND molesztálás volt. Meg úgy adták be mintha ilyen férfiakkal nem történne meg soha. Nálunk a diszkóban állandóan fogdosták a lányok a fiúkat. Sose lehetett tudni hogy egy női kéz a tömegből épp hová markol, úgyhogy figyelni kellett. Mégse siránkozott mindenki azon, hogy a nők "molesztálják" a férfiakat. Holott egy "szép vagy" és egy markolászás, fogdosódás azért nem is egy kategória.

Volt hogy nekem is többször beszóltak nők, hogy "jól nézel ki", meg pár éve fiatal nők fütyültek nekem egy kocsiból.

Ilyen van. Szóval hogy a feministák beállítják hogy ilyen kizárólag nőkkel történik, az egy jó nagy hazugság.

a legjobban egy haverom fogalmazta meg a mai modern feminizmust.
    a feministak egy olyan harcot akarnak megvivni amit mar reg megnyertek.
    teljes egyenjogusag van a nyugati felteken, sot! a noknek jobb dolguk van mint a ferfiaknak. hacsak a munkahelyi balesetek aranyat nezzuk mar mi huzzuk a rovudebbet
    szoval ez egy nagy hulyeseg es egy csomo raero, unatkozo hulye picsa kedvenc idotoltese ilyen baromsagokat beszelni.

Azt hiszem, már elég jól körbe lett járva a téma

A feminizmusnak régen volt egy nagyon minimális pozitív hatása, az egyenjogúsági törekvések idején. Azóta már csak a sovinizmus reciproka. Szerencsére nagyon ritkán hoz össze az élet feministákkal, de általában megmondom nekik, hogy ugyanazt csinálják, ami ellen állítólag "küzdenek", szóval séta, keressenek mást.

Az a nézet meg, hogy minden férfi egyforma, csak a visszakérdezésig tart, mely szerint "akkor a f.szér' válogatsz annyit?".

Nem tartom különösebben komoly fogyatékosságnak, olyan, mint amikor valaki mondjuk nagyothall, vagy sánta.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    - Melleim vannak, adj nekem dolgokat ingyen!
    - Péniszem van, hibáztass engem mindenért!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Egy Youtube csatornán most mondtak valamit, amire nem is gondoltam. A női körülmetélés Afrikában még (talán) legális, de valószínűleg már ott se mindenhol, csak néhány eldugottabb országban, ugyanakkor az egész világon mindenhol máshol szigorúan tilos. Ugyanakkor a fiúkat már csecsemőkorban körülmetélhetik és ez így a világban mindenhol elfogadott. Ez egy eléggé egyértelmű dolog, hogy a nők jogait védik a törvények, de a férfiak jogait nem.

Még egy. Sorozás. Háborúban a férfiakat besorozzák, a nőket nem. Erre is mondhatjuk hogy jó, a férfi erősebb, meg jobban bírja, meg nem tudom, de akkor az csak azt bizonyítja hogy nincs nemek közti egyenlőség és a nőknek több joguk van, holott ugyanakkor azt állítják hogy kevesebb van.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Még ellenpéldák arra hogy "a férfiak jobb helyzetben vannak". A hajléktalanok nagyobb része férfi, az öngyilkosok nagyobb része férfi, a börtönben lévők nagyobb része férfi, a gyilkosságok áldozatainak többsége férfi, ahogy a munkahelyi halálos balesetek áldozatainak többsége is férfi. És persze az meg köztudott, hogy a férfiak korábban halnak meg mint a nők.