Oldala 3 of 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 45

Topic: Mmilan21 blogja

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    800 tetsziket kapott 519.topicban
    Blog Entries
    4
    Kicsit visszavettem az iramból, de a napokban új bejegyzés várható.

2. A következő fórumozóknak tetszett mmilan21 hozzászólása:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,342
    4,655 tetsziket kapott 3,121.topicban
    Blog Entries
    4
    Én régen heti 1 videót töltöttem fel, a cikkeknél is jó szerintem ha nincs naponta több, mert úgy van ideje mindenkinek rátalálni.

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Én régen heti 1 videót töltöttem fel, a cikkeknél is jó szerintem ha nincs naponta több, mert úgy van ideje mindenkinek rátalálni.
    Már lassan kész a blog megalapozása, így nem annyira fontos 2 naponta kirakjak 1-1 bejegyzést.
    Nincs mindig kedvem sem hozzá és a téma sem jön mindig olyan könnyen.
    Heti 1 bejegyzést azért mindenféleképpen ki akarok rakni.

Napi egy cikk az az optimális maximum blogoknál, igen, de az legyen tartható hosszútávon is.
    Inkább el kell osztani a cikkeket arányosan.

Videózás is szerepel a terveimben, mert vannak ötleteim, hogy mit lehetne felvenni.
    Majd egy jobb akciókamerát veszek, aztán le van tudva az új fényképező témaköre is.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Tetszik adás
    278
    260 tetsziket kapott 146.topicban
    Blog Entries
    8
    Idézet Eredeti hozzászóló mmilan21 Hozzászólás megtekintése
    Majd egy jobb akciókamerát veszek, aztán le van tudva az új fényképező témaköre is.
    Szia,

En egy Gopro3 white edition-t vettem.
    Ez szerintem egy kifejezetten jo akciokamera, pl. ezt is ezzel vettem fel.

Egyben dobbenetesen szar fenykepezogep.
    Pl. ennek a kepnek a bal oldalan egy nyilegyenes, a vizszinteshez kepest 45 fokos szogben allo lec van (jobb felbontasu kepet tud a kamera, de kevesbe torzat nem).

Bel

6. A következő fórumozóknak tetszett bel hozzászólása:

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    185
    456 tetsziket kapott 301.topicban
    Nekem is az a véleményem, hogy ha nem videózás a fő profil akkor inkább egy jobb kompakt fényképező, mert fotót gyakrabban csinál az ember, mint videót, de azért annak elfogadható a videós képessége is.
    Volt egy bazi jó talán sony (lehet jvc?) kamerám régebben, mikor bejött a full hd és már föld közelébe kerültek az árak beruháztam egybe. Ha összesen vettem fel vele 20 percnyi anyagot sokat mondok. A videók 99%-ban telefonnal vannak rögzítve nálam, mert a pillanat szüli a felvételt, egy kamerával a kezemben meg nem élhetek nap mint nap, ellenben a telefon is tudja az 1080p-t, teljesen vállalható minőségben, főleg ha nem futok és remeg a kép. Azt annyira nem komázza, de videót is vagy 3 hónapja vettem fel utoljára.

8. A következő fórumozóknak tetszett WestBam hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló bel Hozzászólás megtekintése
    Szia,

En egy Gopro3 white edition-t vettem.
    Ez szerintem egy kifejezetten jo akciokamera, pl. ezt is ezzel vettem fel.

Egyben dobbenetesen szar fenykepezogep.
    Pl. ennek a kepnek a bal oldalan egy nyilegyenes, a vizszinteshez kepest 45 fokos szogben allo lec van (jobb felbontasu kepet tud a kamera, de kevesbe torzat nem).

Bel
    Egy SJCAM SJ5000 van nálam tervben. A Gopro-hoz hasonló minőségben rögzít sok videoteszt végignézése alapján.
    https://www.youtube.com/watch?v=scF3pFtzGzY

A wifi nélküli verzió 34.000 Ft jelenleg mindenféle kiegészítővel. A Gopro dupla ennyibe kerül kiegészítők nélkül.

A fényképező részének a széles látószög a "hátránya", ezt tudom.

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    Nekem is az a véleményem, hogy ha nem videózás a fő profil akkor inkább egy jobb kompakt fényképező, mert fotót gyakrabban csinál az ember, mint videót, de azért annak elfogadható a videós képessége is.
    Volt egy bazi jó talán sony (lehet jvc?) kamerám régebben, mikor bejött a full hd és már föld közelébe kerültek az árak beruháztam egybe. Ha összesen vettem fel vele 20 percnyi anyagot sokat mondok. A videók 99%-ban telefonnal vannak rögzítve nálam, mert a pillanat szüli a felvételt, egy kamerával a kezemben meg nem élhetek nap mint nap, ellenben a telefon is tudja az 1080p-t, teljesen vállalható minőségben, főleg ha nem futok és remeg a kép. Azt annyira nem komázza, de videót is vagy 3 hónapja vettem fel utoljára.
    Nincs fényképezős telefonom.

Ellenben ez a fényképezős dolog még simán kiütheti az akciókamerás tervemet.

A jelenlegi fényképezőmnek pocsék kamerarésze és épphogy jó fényképezőrésze van. Valamit fogok venni idővel, az biztos.

Végül is nekem egy kiváló fényképezőgép és egy jó minőségű kamera kell. Ennek még utánanézek.
    Last edited by mmilan21; 05-27-2016 at 03:29 PM.

Doom
    Guest
    Végül is nekem egy kiváló fényképezőgép és egy jó minőségű kamera kell. Ennek még utánanézek.
    Mióta megvan a samsung okos telefonom könnyebb az élet.Navigáció,rádió,stopper,internet,fotó,videó,z seblámpa,hangrögzítő,televízió,óra....minden ami kellhet!
    Egy baja van..külön napelemet kellett venni a töltéshez terepen.Igazán tehetnének a hátuljára egy integrált napelemet...egy kihúzható szikravetőt és egy jó pengét.

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    Mióta megvan a samsung okos telefonom könnyebb az élet.Navigáció,rádió,stopper,internet,fotó,videó,z seblámpa,hangrögzítő,televízió,óra....minden ami kellhet!
    Egy baja van..külön napelemet kellett venni a töltéshez terepen.Igazán tehetnének a hátuljára egy integrált napelemet...egy kihúzható szikravetőt és egy jó pengét.
    Igen ám, a beépített napelem. Már vagy 3 éve hogy a Samsung promózta a beépített napelemmel ellátott telefont, de eddig semmi sem történt az ügyben.

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,436
    Blog Entries
    4
    A ház nyári hidegen tartásáról szól az új, 24-es bejegyzésem:

https://kreativeletvideken.blogspot....ron-lakas.html