Oldala 2 of 28 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 280

Topic: GearBest

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    4,701 tetsziket kapott 3,148.topicban
    Blog Entries
    4
    Köszi a linket Laci. Rendeltem 3-at. Lesz belőle videó, kettőt meg majd elpasszolok.

Érdekesség, hogy 1 az 1.99. 2 az 3.98, 3 az 5.97, de ha 4-et vagy többet akarsz rendelni, akkor 1 dollárral többe kerül / darab. Pedig gondoltam veszek 20 darabot, de akkor ez így nem jött össze.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Gondoltam veszek még 3-at, mert miért ne.

Azt írja, hogy 8 nap van még hátra amíg ennyiért lehet venni. Ráklikkelek, erre jóval drágábbat ír rá és az van alatta, hogy "Sorry, the flash sale is over."

De hogy lenne már vége, ha az van ott hogy még van 8 nap?

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    203
    479 tetsziket kapott 314.topicban
    Próbáld másik böngészőből. Nekem most is megy 1.99$-ért a 3 darabos készlet.
    Egyébként csoda, hogy egyáltalán engedi, tavaly még a flash sale cuccokból csak 1 db-ot engedett vásárolni. Még egyszer már csak teljes áron engedte kosárba, így ennek is örülni kell. Amúgy ha ilyen sokra lenne igényed akkor jelezd és csinálunk egy groupbuy-t mondjuk 50db-ra ha van érdeklődő és akkor biztosan megkapjuk bármikor a 2$-os árat. Annyira meg nem nagy puki a lámpa egyébként, arra jó, hogy legyen belőle de csodát ettől ne várj. SHTF esetén tökéletes, mert AA elemet bárhol találsz és a semminél jobb fénye van, ha rendes elemlámpa kell akkor az S2+ most akciós de ha később veszed akkor a cikkemben lévő kóddal bármikor jóárasítva veheted, akát 20db-ot is

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    500-ra nem lenne pénzem, de gondoltam hogy 20-at esetleg veszek. Ha annyit tud mint a 3 dolláros Cree kislámpák, akkor rendkívül boldog leszek a 3-al ami jön. Kettőt eladok, egyet megtartok.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Oké, most vettem 11 másik lámpát Aliról, úgyhogy mégse maradok lámpa nélkül.

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    203
    A jelenlegi akcióból pár preppernek is való cucc:

Free Soldier Hammock szúnyoghálóval, 40,99usd - 1db még van ezen az áron.
    Lazy Bag fesztivál ágy, ez valami új divatcucc. Akár hasznos is lehet, a fekete holnaptól postázás alatt, a többire még várni kell, nincs készlet. 30,99usd - 10 óra van még az akcióból.
    Gerber multifogó szinte ingyen, 3,69usd nem kérdés, már úton is van, feladták
    Boruit RJ-02 integetéssel is kapcsolható fejlámpa. Most 10usd alatt van, egyébként sem sokkal drágább de így a lélektani határ alatt van akinek jobban tetszik
    Samsung 2800mAh 18650 védett akkuk. Elég olcsó most (12,59usd), érdemes venni belőle, eredeti, nem hamisítvány.
    UKing ZQ-X900 kő egyszerű legolcsóbb elemlámpa. Bármire jó, ceruza elemmel (AA) megy, 14500 akkuval is működtethető. Igazi filléres de hasznos cucc. Szép színes dobozban küldik így ajándéknak is megteszi, a gyerekek imádják az ilyen kütyüket, 2 dodó alatt király vétel. Csodát nem kell tőle várni, lakáson belül bőven elég fénye van.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Óóóó b...a meg. Nagyjából olyan Gerber fogóm van és leárazva fizettem érte 65 dollárt!

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    203
    Minőségi fejlámpa jó áron: Skilhunt H02 Fejlámpa is lehet de van hozzá klipsz így pipalámpaként is funkcionál. 15 napig él az ajánlat vagy a készlet erejéig.

Túlélő: majd ha megjön akkor nyilatkozom, hogy mennyire jó a minősége. Ennyiért rendelj belőle aztán ha nem jön be akkor engedd el, akárcsak a többi cuccot ezt is eladhatod később

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,412
    Blog Entries
    4
    Nem rossz a bolt, sok pontot adnak értékelésekért, fényképekért, meg videós bemutatókért is. Lehet beszállok és annyival olcsóbb lesz a vásárolgatás. Szóval szimpatikus kis bolt.

Meg 1 nap alatt elküldték, meg az volt odaírva hogy nem lesz tracking szám, de mégis úgy adták fel, mivel 3-at rendeltem, nem 1-et.

Kíváncsi leszek hogy mennyi idő alatt ér ide, de eddig nem rossz. Még egy fényképet is töltöttek fel a csomagról, a track-vonalkódról.

Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    203
    Az úgy van, hogy a sima 2$-os tracking számot nem szabad megvenni, mert alapból azzal adják fel, csak akkor külön ki van emelve, ezt más fórumon már kitárgyaltuk. Értékesebb cuccoknál van értelme a drágább biztosításnak, mert ha baja van a csomagnak akkor nem szívóznak vele, de szerencsére nem szokott gond lenni.
    A posta most gyors náluk, átlag 2 hét alatt megjön, a feladás is ha van raktáron 24 órán belül megtörténik.
    Ha olyan terméket veszel aminek nincs még értékelése akkor mind a szöveges, a képes és a videósra is dupla pontokat adnak, ezzel érdemes kalkulálni ha kell a sok pont. A termék árában max 30%-ig lehet pontot beváltani ha nem csal az emlékezetem, speciális értékesítenél nem enged pontot beváltani de ezt lehet is látni mivel fel sem ajánlja. Röviden kb. ennyi a történet

Maximalistáknak pedig ezt a lámpát ajánlom, most 98$ helyett 53,99$ - Klarus G30. 3db 18650 akku kell bele, abból is valami izmosabbat célszerű betenni. Fénye elképesztő. Csak a viszonyítás végett: BMW e30 projektoros halogén tompított+reflektor felkapcsolva, ködlámpa nélkül. Ugyan azokkal a beállításokkal fotózva a klarus G30, természetesen az autó lámpái lekapcsolva. Sok komment nem kell hozzá szerintem.

11. The Following 2 Users Say Thank You to WestBam For This Useful Post:

A topic keresőszavai: