Oldala 3 of 3 ElsőElső 123
Eredmény 21 to 23 of 23

Topic: Eden

Senior Member forestwalker's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Teddington U.K.
    Tetszik adás
    188
    590 tetsziket kapott 341.topicban
    Blog Entries
    1
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    Béna volt aki beválogatta az embereket. Egy ilyen műsor esetén az egyik legfontosabb szempont a résztvevők kiválasztása. Ha ilyen pudingokat sikerült beválogatni akkor a saját sírjukat ásták meg velük.
    szerintem meg pont ez volt a lenyeg, hogy az elet minden teruleterol legyenek jelentkezok. volt koztuk katona meg par olyan ember akik jobban hozza voltak szokva az effele dolgokhoz, ok birtak tovabb.

azert en sajnalom, hogy vege lett a musornak. nagyon kivancsi lettem volna hogyan alakulnak a dolgaik az ev vegere.

amit meg erdemes megjegyezni, hogy a musor nagyon sok negativ kritikat kapott nezoktol amiert szerintuk a musor vezetoi hagytak, hogy a resztvevok ugymond kiutaljak a masszor csajt (aki kijelentette, hogy o nem hajlando dolgozni, csak masszirozgatni akarta az embereket)
    szerintem ez tok f@szsag. mukodott a termeszetes kivalasztodas. a masszor csaj egy lusta diszno volt, megerdemelte, hogy kiutaljak. a tobbi 8 meg nem birta a nehezsegeket, csak az erosek maradtak bent.

de azert latszik, hogy milyen elpuhult vilagban elunk. mert a nezok szerint egy csoportnak segiteni kellene a gyengeket. csakhogy itt nem voltak ugymond fizikailag gyengek vagy serultek hanem csak LUSTAK voltak es a csoport dolgozo tagjai meg nem voltak hajlandoak duplan dolgozni.

azert ez egy eleg jo pelda arra, hogy mennyire fontos egy csoport mukodese szempontjabol az iranyitas. egy eros iranyito talan meg tudta volna menteni a csoportot de a demokracia tonkre tette mer a lustak voltak tobbsegben.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,406
    4,696 tetsziket kapott 3,147.topicban
    Blog Entries
    4
    Ha szép nő és a masszírozásnál többet ajánlott volna (ha értitek mire gondolok), akkor szerintem lehetett volna ezüstérmes a játék végére. Ezt komolyan is gondolom. Bár ha kiszavazós volt és a nézők szavazták ki a játékosokat, nem a játékosok egymást, akkor persze más lett volna a helyzet. Valószínűleg.

Senior Member forestwalker's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Teddington U.K.
    Tetszik adás
    188
    590 tetsziket kapott 341.topicban
    Blog Entries
    1
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ha szép nő és a masszírozásnál többet ajánlott volna (ha értitek mire gondolok), akkor szerintem lehetett volna ezüstérmes a játék végére. Ezt komolyan is gondolom. Bár ha kiszavazós volt és a nézők szavazták ki a játékosokat, nem a játékosok egymást, akkor persze más lett volna a helyzet. Valószínűleg.
    ez nem ilyen kiszavazoshow volt, nem volt semmi nyeremeny a vegen es a resztvevok nem kiesesre jatszottak.
    ez egy ilyen kiserlet szeru dolog volt.
    szerintem kurvalkodassal se jutott volna sokra, a tobbi csaj ugyanugy kiutalta volna, irigysegbol.

4. A következő fórumozóknak tetszett forestwalker hozzászólása: