Oldala 23 of 24 ElsőElső ... 1321222324 UtolsóUtolsó
Eredmény 221 to 230 of 231

Topic: Túl sok a technológia

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 202
    Given: 356

0 Not allowed!
    Megkértem valakit hogy hadd menjen a kód a telefonjára, aztán átküldte a kódot, úgyhogy a regelés megtörtént. Csak elég bonyolult lett így, meg másokat zargatni ilyesmivel, csak mert 2 telefon kell. Gondolom most majd várnom kell 1-2 hetet, mire engedélyezik a fiókot.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 141
    Given: 7

1 Not allowed!
    Nekem 5 nap volt a visszaigazolás.
    Készülj fel, hogy generált jelszót kapsz, és nem tudsz sajátot beállítani (illetve generáltathatsz újat), hanem azt kell használnod, ránézésre olyan 40 karakternyi krixkrax

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 6
    Given: 115

0 Not allowed!
    És ha jól emlékszem azt is írta, hogy nem lehet visszaállítani ha elfelejtem...
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 141
    Given: 7

0 Not allowed!
    Így van. Én papírra is leírtam, és el van rakva

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Thumbs Up
    Received: 8
    Given: 1

0 Not allowed!
    A game center kéretlen bejelentkezési zaklatásait hogy kell kiirtani?
    A telefonomon régebben nagy nehezen sikerült, de már nem emlékszem hogy csináltam.

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Thumbs Up
    Received: 8
    Given: 1

1 Not allowed!
    Válaszolok magamnak:
    Kell valami gyorsan betöltődő játék,
    Kilépni a game centerből,
    a játékot ki be kapcsolgatunk úgy 20-25-ször,
    és közben szorgosan utasítgatjuk vissza a Game center beléptetőjét.
    Egyszer megunja és nem zaklat többet.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Ez tényleg ilyen mobilapp izé lehet. Nálam Steam van és Origin, de egyik se csinál semmit. Steam-re figyelni kell, mert néha úgy dönt hogy elkezd játékokhoz frissítést letölteni.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 72
    Given: 115

0 Not allowed!
    Jobb helyet nem találtam neki:

Alapvetően a gyerekek és az okos eszközök kapcsolatáról szól a videó.
    Ha csak a nyilvánvaló célzott applikáció reklám lenne benne, akkor nem raknám ide be, de a "nagyi", avagy az anyós kommentárjai nagyon ott vannak és Viktornak se rossz a szövege.

Az igazság a kettő között van. Tudja a gyerekem azt hogy mi az hogy internetbiztonság és hogy mi az hogy (fizikai) munkavédelem - csak hogy nagyon röviden szemléltessem a véleményemet a témával kapcsolatban.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    2 napja beszélgettünk az asszonnyal, mondja hogy 4 éve megvan a telefonja és nem érti hogy mások hogy törik össze képernyőt. Az övén se törés, se karcolás, de még ujjlenyomat sincs. Annyira tiszta és úgy néz ki mintha új lenne.

Ma elment a bankba, leejtette a telefont és szarrá törte.

Így megtalálta a választ arra, hogy mások hogy csinálják. Mondta is hogy nem esett le nagyon, mégis 100 felé tört a kijelző, és hogy biztos hogy nem véletlenül gyártják ilyenre. Hát, logikus hogy nem. Ha nehéz lenne összetörni, akkor nem kellene újat venni. Vagy nem kellene megjavíttatni, ami egy kész vagyon.

Ja, pár napja az asszony talált is egy telefont, ami jobb mint az övé (pont amiatt jött szóba a kijelző, mert az a telefon modernebb mint az övé, de rommá van törve a kijelzője).

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 93
    Given: 32

1 Not allowed!
    Erre is jó a "tempered glass" néven kereshető edzett üveg.
    Sok esetben pont felvesz annyi energiát a becsapódásból, hogy nem a gyári kijelző, hanem a rátapasztott edzett üveg fog elrepedni. Az asszony telefonját számtalanszor védte meg, többször tört össze rajta az edzett üveglap a saját kijelzője helyett. Kolléganőm a tanácsomra vett ilyet a telefonjára (az enyémen látta) és kb. két héten belül jött is tőle egyik este az üzi, hogy köszöni szépen a tippet, most ejtette pofára a telefont és bizony az üveglap szanaszét tört, de alatta a kijelzőnek semmi baja. Ez az esetünkben kb. 60-70e Ft-os kijelző cserét jelentene. Az üveglap aliról rendelve kevesebb mint 1,5$ volt házhoz. Lehet, hogy nem lesz tőle szép a telefon, de az is biztos, hogy sok esetben rengeteget lehet a segítségével spórolni. Ha tényleg szépen zsír és por mentesre le van a kijelző takarítva akkor magától rácuppan buborék mentesen és simán elmegy rajta egy évet a nélkül, hogy felválna a széle. A mostani telefonom íves szélű, erre olyat vettem, aminek a kerete valami fekete műanyagos körben és a középső részén van az edzett üveg, ilyen védte meg a kolléganő telefonját is. Ezt is szépen fel lehetett tenni. Mondjuk egy Samsung Sx edge telefonra biztos nincs ilyen de a picit íveltebb szélűekre úgy nézem, hogy működik. Ipad esetén szintén működik, szóval tabletre sem hülyeség ilyen edzett üveglapot tenni.
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.