Oldala 2 of 23 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 224

Topic: Túl sok a technológia

Senior.Member fisligery's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Nekem két fejhallgatóm ment tönkre kevesebb mint egy év alatt, azután lett egy drágább ami sokkal jobban bírja.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 105
    Given: 193

0 Not allowed!
    Most legutóbb én is egy drágát vettem. Belesajdult a pénztárcám, de elég erős fejhallgató és remélem hogy kibírja legalább 5 évet, vagy tovább is.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    I'm Watch - Okos-óra (még több gyorsan lemerülő akkumlátoros szemét, amit félévente lehet fejleszteni hogy ki lehessen dobni az eggyel régebbi típust)

http://index.hu/tech/cellanaplo/2013...gy_es_lemerul/

A világnak rettentő nagy szüksége van erre.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Amazon:

Identity Verification is a 3 step process

1. Enter the phone number
    2. Click “Call me now” to generate the PIN, after which you will receive a call
    3. Receive the call and enter your PIN
    Nincs telefonod, tehát nem vagy létező ember.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Kárpát-medence
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Egyetértek bizonyos mértékben veletek. Bár nem a technológia hibája, hogy az emberek hülyék.

Sajnos manapság mindenhol csak azt látni, hogy főleg a fiatalok folyamatosan az "ájfont" nyúzzák, nevetséges, mikor elmegyek szórakozni, és egy 10 fős baráti társaságból mondjuk 7 ül csendben és facebookozik EGYMÁSSAL.. Legszívesebben oda mennék és földhöz vágnám az összes sz@rt. Az okostelefonokkal nincs bajom, nekem is volt, de nem volt rajta mobilnet előfizetés, így csak telefonáltam rajta (én is utálok), zenét hallgattam és ebookot olvastam. Sajnos a nyáron ellopták, azóta butatelefonom van, egy kb 5 éves samsung, tökéletesen működik. Egy óra alatt fullon van az akksija, és eddig 9 nap volt a legtöbb, ameddig bírta feltöltés nélkül. Azért nem rossz az okostelefonok 1-2 napos, vagy még kevesebb üzemidejéhez képest. Bár az ebookjaim hiányoznak

Az autó is jó dolog ugye, nekem is van egy szép, de nyáron és tavasszal munkán kívül szinte mindenhova biciklivel járok, amikor az idő engedi a többi évszakban, akkor meg gyalog. Mocskosul ellustultak az emberek, főleg az ilyen elektromos "Tornádó" bicikliktől tudok falra mászni. Egyik családtagom is akart venni, de mondtam hogy ne vegyen, mert kidobom a kukába Érdekes, a 70+ éves nagyapám egy átdolgozott élet, egy szívműtét és majd' 50 év cigaretta után mai napig fel bír pattani a 28'-as csepelre és elteker a boltba, meg bárhova a környéken..

Szó mi szó, nagyon rossz irányba halad az emberiség ezzel a technológia függőséggel, ma már a 7-8 éves gyerekek is okostelefonnal rohangálnak és ipadot nyomkodnak, nevetséges. Milyen felnőttek és öregek lesznek ezekből? Én sem vagyok idős és persze szeretek is számítógépezni meg játszani rajta, de azért volt normális gyerekkorom, és most sem itt töltöm az életem nagy részét.

Senior Member A. L. Ias's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 1

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló MaRee Hozzászólás megtekintése
    Mocskosul ellustultak az emberek, főleg az ilyen elektromos "Tornádó" bicikliktől tudok falra mászni.
    Ráadásul ön és közveszélyesek. Általában olyanok használják akik már nem tudnak "rendes" kerékpárral közlekedni. Ezzel viszont mennek, mint a meszes, mert a sebesség jót tesz az egyenesfutásnak. A reakcióidő pedig méterekkel lemaradva követi őket. Az elmeszesedett nyak és derék pedig megakadályozza a körültekintő közlekedést. Nem lehet elég nagy ívben kikerülni őket.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Az elektromos biciklik már 10-12 éve is mentek. Hangjuk nincs, csak akkor veszed észre őket, mikor 8 centire tőled elsuhannak vagy 30 km/h-val. ZUMM! Sokszor estem biciklivel, úgyhogy tudom hogy még akkor is csúnya baleset lehet, ha lassabban mész vele. Az ilyen elektromos csoda meg aztán megy rendesen. Lehet hogy azért "Tornádó" a neve, mert ha nekimegy valaminek akkor akkora pusztítás végez mint egy tornádó.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Most nem villámokat szórt, hanem felrobbant egy iPhone

Júliusban egy huszonhárom éves nő összeesett és meghalt áramütés következtében, mert egy hívásra felvette töltés közben az iPhone-t, egy férfi pedig kómába került, mert nem eredeti töltővel próbált iPhone-t tölteni. Most, augusztusban újabb iPhone-horrorról jött hír.

Ezúttal nem a töltőből következett a baj. Az übergizmo kínai jelentése szerint a iPhone-nal telefonáló nő érezte, hogy mintegy negyven perces beszélgetése alatt a készülék egyre melegebb lett. Ez azonban akár normális jelenség is lehet, az okostelefonok erősen hevülnek használat közben.

A robbanás akkor következett be, amikor a nő a hívás befejezéséhez megérintette a képernyőt: az égési törmelékek pedig a szemébe repültek. Li nem tudta kinyitni a szemét, a munkatársai vitték kórházba, ahol megállapították, hogy a baj kisebb, mint gondolták, nem vesztette el a látását.

Az Apple képviselői közölték, hogy vizsgálják az esetet. (Híradó)

Mázlija volt hogy nem vakult meg.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Kárpát-medence
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Fontos kérdés az is, hogy az emberek mennyire fogják bírni esetleg áram nélkül azt, hogy nincs számítógép-tv-internet. Ugye ma már simán lehet internet és számítógép függőségről beszélni.

Bevallom nekem is az az első dolgom reggel, hogy benyomom a gépet, aztán egy kávéval leülök és megnézem a fórumokat, meg stb. Mondjuk legalább én nem a fészbukot meg egyéb hülyeségeket bámulom naphosszat, dehát kinek mi.

Tv-m már rég nincsen, ha filmet akarok nézni nagy ritkán, akkor letöltöm, egyébként felesleges pénzkidobásnak tartom.

Próbáltam egy-két napot beiktatni a múltkor úgy, hogy se teló,tv,gép, de nagyon nehezen bírtam (egy napig). Egyszerűen a városi ember szerintem rá van kényszerítve már ezekre. A vidéki házunkban én is ellennék egész nap, ugye ott vannak az állatok és egyéb ház körüli teendők, nem lehet unatkozni. De városban, főleg panelban egyszerűen megbolondul az ember, ha otthon ül. Olvasni ugye nem lehet egész nap, ha nincs kert akkor nem is nagyon van mit csinálni a ház körül, csak nézni a négy falat.

Kíváncsi leszek, ha egyszer beüt mondjuk egy keményebb napkitörés, hogy fogja fogadni pl a több százezer-millió internetfüggő, hogy nincs fészbuk. Bár lehet akkor ez lesz a legkisebb gond
    A barbarizmus az emberiség természetes állapota. A civilizáció természetellenes. Nem egyéb, mint a körülmények hóbortja. De végül is mindig a barbarizmus győzedelmeskedik.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem tudom, de Internet nélkül én buknám a munkámat. Úgyhogy én biztosan nem szeretném kipróbálni hogy milyen az. Kíváncsi lennék rá hogy mit csinálnának mások, de nekem is rosszul jönne az biztos.