Oldala 1 of 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 24

Topic: Kezdőcsomag

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    152 tetsziket kapott 104.topicban

Kezdőcsomag

Sziasztok!
    Nem akartam új topicot nyitni a dolognak, de nem igazán találtam erre megfelelő kategóriát. Most a karácsonyi hajtásban elég sok leárazás van a kínai oldalakon. Én meg szeretnék egy kisebb-nagyobb (kb 10-20 ezer ftos) összeget fektetni internetről rendelhető túlélő cuccoknak.
    Itt most nem BOB-ról van szó! Csupán hasznos kis cuccokról amiket olcsón meg lehet venni és nem árt ha van, a pár filléres vacakoktól a 10-15 dolláros toolokig.
    Mindenféle megoldást látni a különböző topicokban de nehéz eldönteni melyek a legjobbak.
    Egyáltalán merjek-e egyébként pl Sawyert kínai oldalról venni, vagy csakis a hivatalosat az ebayről? De például ilyenekre gondolok mint a víztisztító, vagy bármiféle kis olcsó (esetleg bevált, tesztelt) hasznos szerszámokról, outdoor vagy akár indoor kütyükre.

Tárgyakat, linkeket várok esetleg rövid leírásokkal.
    Egy háló függőágy rendelése már folyamatban van, mert sosem tudom biztonságban a cuccaimat ha a függőágyban alszom, viszont ha magam mellé dobom kényelmetlen, bármire jól jöhet és a rovarhálónak is jó távtartó:
    Outdoor-bold-dark-green-mesh-nylon-rope-hammock-camping-hammock-single-factory-direct-wholesale.jpg

Légyszi segítsetek, hogy miket érdemes rendelgetni. Mi vált be, bármi jöhet. Akár otthoni használatos kütyük is, mini szélgenerátor, vagy bármi ami hasznos volt számotokra.

Szeretném kihasználni a téli időszakot és a tavaszi nyári időre szeretném ha már itt lennének nálam a cuccok.
    Last edited by glassbox; 12-09-2016 at 11:51 PM.
    Nagy Zoltán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    https://www.aliexpress.com/item/New-...2-84fcddb8e537

Ez most akciós! Én biztosan rendelek belőle egyet, jól jöhet még.
    Egy turista palack ára, cserébe korlátlanul tölthetőek vele nagy palackról a kis turista palackok.
    Mindössze mérni kell a súlyát, hogy ne töltsük túl.
    Last edited by glassbox; 12-10-2016 at 12:02 AM.
    Nagy Zoltán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    Nemár, hogy 15 olvasóból senki sem tud semmit sem javasolni. Mi lett ezzel a közösséggel?
    Nagy Zoltán

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,344
    4,659 tetsziket kapott 3,124.topicban
    Blog Entries
    4
    Nem tudom, én aludtam.

Valami iránymutatás van? Mid van most és mi nem kell? Mert akkor azt biztosan nem javasoljuk.

Ami a videó-oldalamon van kis rendelések, azt mind javaslom. Nem igazán volt olyan amit megbántam volna. Jó az a kis ásó amit vettem (bár mások szerint az 1 funkciós az jobb. Késed van? Elemlámpákból nagyon jók vannak nagyon olcsón.

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Tetszik adás
    377
    203 tetsziket kapott 162.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló glassbox Hozzászólás megtekintése
    Nemár, hogy 15 olvasóból senki sem tud semmit sem javasolni. Mi lett ezzel a közösséggel?
    Egyáltalán mit szeretnél elérni? Nem biztos hogy kínai cuccokkal a legjobb felszerelni magad, sőt még nem is feltétlenül a legolcsóbb megoldás!

Senior Member mzperiksz's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    May 2014
    Lakhely
    Budapest
    Tetszik adás
    5
    277 tetsziket kapott 196.topicban
    A nagy palackra ezt nem lehet feltenni.
    A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Senior Member forestwalker's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Teddington U.K.
    Tetszik adás
    188
    587 tetsziket kapott 339.topicban
    Blog Entries
    1
    olcso kutyuk amiket kinabol is nyugodtan megveszek:

sip, veszeseti folia, ongyujto, dry bag, esbit stove, fuel blocks, paracord, ulo-terdelo matrac, stb

ezek majdnem mind fogyoeszkoz amibol sose art ha sok van es olyanok amik nem igenyelnek minosegi gyartast igy a gagyi is megteszi.

8. A következő fórumozóknak tetszett forestwalker hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    Nem is feltétlenül kifejezetten túlélő cuccokat keresek hanem hasznos outdoor, kemping dolgokat. Pl egy solar zuhanyt is rendeltem. Tervezek kitelepülni nyáron pár hétre a balaton mellé egy erdős részre.

mzperiksz:
    Mivel tudom akkor használni? 2 kilós turista palackkal? Végül is nekem az is jó. Nem csak átalakító kérdése?
    Tulelo:
    Tudnád linkelni az oldalt, ha szépen megkérlek, akár privátban?
    Volt egy fox outdoor (valószínűleg hamis) késem, de a repülőtéren elkobozták. (nem engedték fel kézipoggyászban a gépre) úgyhogy gyakorlatilag kidobták a kukába.
    Amim van: mindenféle ruhák főleg hidegre vagy tavaszi-nyári mozgásra, nem feltétlenül rejtőszínben, kivéve vízálló nadrág.
    Napelemes töltő.
    Nagyon erős elemlámpa, de fél óra alatt lemeríti az akkut. (fejlámpa kéne, de abból sem mindegy milyen)
    vízálló öngyújtó, függőágy + még amit most rendeltem, téli és nyári hálózsákok. (bár hálózsákot nem kínából fogok rendelni mert a szállításra ráfizetek, nomadsport oldalán vannak jó kis zsákok akár -40 fokig)
    forestwalker
    Köszi
    jöhet még, ha van!
    Nagy Zoltán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    Ez a cpr arcmaszk jó egyébként bármire is? Nem jobb egy eldobható hegesztőmaszk (légző) ?
    A vészeseti fóliájuk sem olcsó, ennyiért a mountexben is kapni.
    Nagy Zoltán