Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 13

Topic: 7.5kVA-es diesel aggregátor

Lightbulb 7.5kVA-es diesel aggregátor

Pár órát futott, önindítós/berántós, három fázisú(egy fázisú dugalj is van),7.5kVA-es aggregátor eladó
    Ára 150.000Huf
    Megtekinthető/kipróbálható Székesfehérvár környékén, komoly érdeklődőnek felhozom pestre de akkor meg is kell vennie
    110kg!
    Ehhez hasonló:
    A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Meg van még a generátor?

Nem igazán tolonganak érte
    Idézet Eredeti hozzászóló Unicornis Hozzászólás megtekintése
    Meg van még a generátor?
    A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Engem lehet hogy érdekel. 380voltos csatlakozás van rajta? (A fotóm persze van, de azt írtad hogy nem pont ua.)
    Mért adod el, ha nem vagyok indiszkrét? Berántós, vagy önindító is van rajta?

A kapcsoló táblája ugyan az mint ami a képen is van, van három fázisú csatlakozó.
    Önindítós, berántó is van rajta, de annak nagyon neki kell veselkedni még a deko használata esetén is
    Pár óra áthidalására kellett 15 amper(gépterem), a mindennapokban nekem elég a kicsi is.

Engem lehet hogy érdekel. 380voltos csatlakozás van rajta? (A fotóm persze van, de azt írtad hogy nem pont ua.)
    Mért adod el, ha nem vagyok indiszkrét? Berántós, vagy önindító is van rajta?

Hát, végig gondoltam a dolgot. Az a helyzet, hogy egy ilyennek az új ára 230 ezer. És mivel én meg tudom venni cégesen, az áfát visszaigénylem belőle.
    Így viszont már nem akkora az árkülönbség a használt és az új között hogy megérje nekem. Ez inkább annak jó aki nem tudja elszámolni.
    De, ha esetleg engedsz az árból...... (nem akarok pofátlan lenni)

Szerencsére nem kenyérre kell a pénz, enni meg nem kér, elfér a sufniban
    10% alku van belekalkulálva az árba...

Annyira nekem sem kell. Mert nekem is van kicsi benzines, meg napelem is.
    De azért köszi.

Pedig már elképzeltem hogy veszek belőle két rakasz lőszert
    Annyira nekem sem kell. Mert nekem is van kicsi benzines, meg napelem is.
    De azért köszi.

A hirdetésben szereplő gépről tudnál fotót küldeni?