Oldala 1 of 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 20

Topic: Túlélés.hu

Túlélés.hu

Ismeri valaki ezt az oldalt?
    http://tuleles.hu/
    Új lehet még, mert az a kevés bejegyzés mind Május-Június havi, ha jól láttam.

Azt bizony Borsodi kolléga csinálja ahogy olvasgattam, őt lehet zaklatni az oldallal kapcsolatban -gondolom. Bushcraft-prepper vonalon érdekelt tudomásom szerint igaz elég régen találkoztam már vele.
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Kedvenc idézetem az oldalról:
    +1: Sose hívjunk rendőrt!

(Nahát, ez pont ugyanaz, mint a gázpisztolynál. Vagy bármilyen önvédelmi esetben.)

Ha legjogszerűbb, legtisztább önvédekezés, amire van egy tucat tanú és 3 szögből HD videófelvétel az amiben részünk volt, akkor is mi ellenünk fognak eljárást indítani garázdaságért, és 97% eséllyel el is fognak ítélni. Sose hagyjuk, hogy a hatóságok tudomására jusson az esemény.

SAJNOS teljesen igazuk van...

Senior Member Salmo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pestűl négy fertályóra járásra délre.....
    Fotel Rambo
    Don't be a Rambo, Save Your Ammo.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Szerintem a "sose hívjunk rendőrt" az nem túl jó tanács. Akkor ki hív majd rendőrt? Előfordulhat hogy pont a támadó, és mivel ő telefonált, így lépéselőnyben lesz és inkább neki fognak hinni. A híreket nézve elő szokott fordulni ilyesmi.

Nézzük végig a lehetőségeket:
    1. egyik fél sem telefonál: senkit nem meszelnek el min. garázdaságért
    2. minden más esetben: a védekezőt mindenképpen elmeszelik, nagy valószínűséggel a támadót is

Minek kell rendőrt hívni? Kinek kell a probléma? Hidd el, nem véletlenül alakult ki ez az "ajánlás" ... Mo. nem járja az önvédelem, főleg közterületen.

Idézet Eredeti hozzászóló Salmo Hozzászólás megtekintése
    Fotel Rambo
    Salmó bácsi, kicsoda a Fotel Rambo? Én vagy a Tanki?

Mielőtt még összekaptok...

Nem izgat, ki írja, szerkeszti ezt az oldalt. Elolvasom és véleményt alakítok ki az ott leírtakról. Ez a vélemény az enyém. Senki nem várja el, hogy a véleményem megosszam, megváltoztassam, vagy kritizáljam más munkáját. Na ez, ezért jó!
    A legszínvonaltalanabb oldalakból is lehet tanulni! Megtalálom a hibáit és azokat igyekszem elkerülni!
    borsodi!
    Ha te írod, írjad! Én kíváncsi vagyok a véleményedre, aztán vagy egyetértek vele (veled), vagy nem!

Senior Member Salmo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pestűl négy fertályóra járásra délre.....
    Idézet Eredeti hozzászóló borsodi Hozzászólás megtekintése
    Salmó bácsi, kicsoda a Fotel Rambo? Én vagy a Tanki?
    Nem, a Rory Miller
    Don't be a Rambo, Save Your Ammo.