Oldala 4 of 4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 to 34 of 34

Topic: Új fészbukcsoport a Magyar Prepper

Csak ilyenkor látom doom hozzászólásait, amikor idézi valaki! Mindig rájövök, hogy jó döntés volt tíltani, ajánlom másnak is...

Törölt_reg
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Morpheus Hozzászólás megtekintése
    1. Nem (felületes vagy, mint mindig és ezért gondolod)...
    2. Egoista kérdés. Egy "magamista", megkeseredett, gyűlölettel teli ember gondolkodása...
    3. Azért, hogy a magadfajtának legyen kit kifosztani, elárulni, becsapni...
    4. A hozzászólásoddal utaltál rá...
    5. Nem lesz uncsi, nézheted a felhalmozott filmjeidet... Te semmi esetre ne indulj el. Egyrészt nem érnél ki az agglomerációból, másrészt hamar megetetnének a disznókkal...
    6. Valóban a kiáramlás hatalmas életvitel romláshoz vezet, de az infrastruktúra nélkül jól jön a sok segítő kéz. Megtermelni, megvédeni...

Plusz 1: Nekem vannak prepper barátaim, akiket ha ide vetne a szerencséjük, az nagy áldás lenne mindannyiunk számára. Nekem eszem ágában nem lenne egy preppert megtámadni, kifosztani, ha nem fotel-rambo, akkor valószínűleg nem lenne szerencsés.Az ország kicsi. Nem tudsz elbújni. Jobb ha a szűk környezeted TISZTEL azért amit csinálsz, esetleg tartja is e-miatt a távolságot.
    Plusz 2: Úgy tudom itt is volt valami kezdeményezés, valami "összefogás projekt"... Mi is lett vele? Azért mert itt nem működött, talán máshol működik... Nem kárörvendeni kell, meg fikázni, hanem a működő dolgokról példát venni, tanulni...

Plusz 2: Tudomásom szerint
    http://magyarprepperforum.net/showth...5nk-van/page59 #586
    Szeretem amit Doom ír, mert ELKÖTELEZETT...
    ...akkor a fentiek szerint mégsem szereted?...
    ..nyugavér...ez csak játék...

Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    Csak ilyenkor látom doom hozzászólásait, amikor idézi valaki! Mindig rájövök, hogy jó döntés volt tíltani, ajánlom másnak is...
    Való igaz...
    Letiltottam két embert és béke költözött a szívembe...

Jericho írásai folytatódnak... Akinek nincs fészbukja, majd valaki belinkeli neki. Bár a fészbukon jó, hogy olvashatóak a hozzászólások, jelentőségteljesek a képek is...