Oldala 2 of 2 ElsőElső 12
Eredmény 11 to 13 of 13

Topic: Mennyire fontosak a hírek?

Fórum támogató
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up
    Received: 10
    Given: 2

0 Not allowed!
    Szia,

Szerintem nagyon jo kerdest vetettel fel.
    Leginkabb azert, mert (szerintem) nincs ra egyszeru es jo valasz.

Hiszen az elmelet egyszeru: az az idealis, ha a fontos hirt azonnal meghallja az ember, es nem csupan 1-2 ora kesessel.
    A gyakorlat meg az, hogy (szerintem) igy nem lehet elni.
    Tehat valami kompromisszumos megoldas kellene.

Az lenne az igazi, ha lenne olyan "kuldo jellegu" hirforras, ami fontos hir eseten jelez, maskor meg beken hagy. De nem ismerek ilyet. :-(

Utoirat a tobbieknek: szamomra egyertelmu, hogy nem a kis szines hirekrol es a gazdag emberek bemutatasarol kerdezett Hannah, hanem katasztrofakkal kapcsolatos hirekrol, amik valodi jelentosseguek.

Bel

Törölt_reg
    Guest

0 Not allowed!
    Vannak a hírek ..és van a propaganda....
    Bármelyik hírportált nyugodtan lehet látogatni!Jórészt tényszerű hírek vannak külföldről belföldről,katasztrófákról,időjárásról,sportról..á ltalában az ilyen hírek tényszerűek,jó felvételekkel..a politikai fikapartikkal meg nem kell foglalkozni...de híradót kell nézni..kötelező!

0 Not allowed!
    Természeti katasztrófát (hurrikán, földrengés stb...) gondolom mindenki magától észreveszi (kérdés, hogy vajon időben?).
    Ha pedig másféle SHTF szituáció történik, azt mindenképp megtudjuk/hamar észrevesszük. Ha nem egy hírportál, akkor egy blogger megírja (pl, hiába próbálnak titkolni egy Föld felé tartó aszteroidát amikor van ezer hobby csillagász, egy valaki csak észreveszi és megírja, mondjuk én erre nem készülök, szóval nekem mindegy mikor tudom meg) és egyszerűen elterjed a híre. Anno Csernobilt még valamennyire tudták titkolni, de most hogy van net, tulajdonképpen nincs országos horderejű titok. Minden országban vannak ellentétes érdekek, ha nem a hatalom sajtója írja meg, akkor majd megírja az ellenzéké. Kérdés, hogyha szerintetek bekövetkezett a gebasz, feljöttök ide megvitatni? (tegyük fel nem 5 perced van, hanem még 2-3 napig üzemel minden). Katonai támadás is elég látványos, ha más nem a sok vadászrepülő megy védeni a légteret, elterjed a pletyka, mindenki látja szabad szemmel.