Oldala 2 of 2 ElsőElső 12
Eredmény 11 to 19 of 19

Topic: Szürke egér

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 43
    Given: 25

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    ...
    Autószerelőnél meglátták, hogy van a kocsimban balta és viccesen meggyanúsítottak, hogy fatólvaj vagyok.
    ....
    A helyzet azonos, plusz kis utászásó, zsák, ragszalag, kötél is van bent..
    Amikor megkérdezték miért, csak annyit mondtam, nem szeretem a kíváncsi embereket....

Megértették.
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 41

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló varég Hozzászólás megtekintése
    A helyzet azonos, plusz kis utászásó, zsák, ragszalag, kötél is van bent..
    Amikor megkérdezték miért, csak annyit mondtam, nem szeretem a kíváncsi embereket....

Megértették.
    Pedig, ugye, minden autós portálon/rovatban/fórumon kifejezetten ajánlják az ilyesmik (+1-2 dolog, pl. üvegtörő, mentőfólia, kaja, víz, pokróc stb. stb.) állandó tartását, mert hiszen téli elakadás, gigadugó, világ végén árokba fordulás, vihar miatti leszakadt ágak egy huszadrangú mellékúton, miegymás. Szóval az esetleges kérdezőknek én erre hívnám fel a figyelmét. (Mondjuk nem tartom látható helyen ezeket a kocsiban.)

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up
    Received: 5
    Given: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló cattaro Hozzászólás megtekintése
    (Mondjuk nem tartom látható helyen ezeket a kocsiban.)
    Most egy félig üvegezett Toyota Hiace-el járok. Nem sok dugihely van benne. A cuccaimat egy 2x2 méteres fekete terfillel, geotextillel takarom le. Ha valaki beviágít az üvegen keresztül, akkor sem lát belőle semmit.

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 93
    Given: 9

0 Not allowed!
    Az autóban található cuccaimmal kapcsolatos történet csak egy példa volt arra, hogy kis településen élek. A szerelő véleményére nem adok, többnyire rejtve van a felszerelésem az autóban.
    Jimny kisteher az autóm. Agyalok rajta egy ideje, hogy az egész csomagteret átalakítom olyan módon, hogy a mostani raktér fölé 10-15 cm-el csinálok egy új rakteret. A kettő közti részt meg meghagyom tárolónak. Az kb. 200 liter tér. Sokminden befér és fölötte még mindig marad annyi hely, hogy elvigyek ezt-azt.

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Thumbs Up
    Received: 2

0 Not allowed!
    Alpha

Ezt az átalakítást hogy szeretnéd megoldani?

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    WWXX0013_FRONTIER_PROFILE_DRAWERS_EMPTY_1000x.jpg
    Valahogy így, csak vékonyabb kivitelben?

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Bowman Hozzászólás megtekintése
    WWXX0013_FRONTIER_PROFILE_DRAWERS_EMPTY_1000x.jpg
    Valahogy így, csak vékonyabb kivitelben?
    Igen, ilyesmi az elképzelésem. Mondjuk én nem fiókban, hanem felülről nyithatóban gondolkozok, de a lényeg ugyanaz. Szerintem vastagabb OSB lapból összeállítom, a tetejére meg padlószőnyeget vagy gumilapot ragasztok. Az így kapott tárolót kibélelem padlószőnyeggel és akkor nem zörög a cucc, amit belerakok.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Egyre gondoltunk, csak nem találtam rá képet. Az OSB lap nehéz, és idővel megadja magát. Ahol minden kiló és miliméter számít, javasolnám a JAF HOLZ rétegert lemezeit. Ők forgalamaznak plató anyagot, különböző vastagságban. Műgyantával átitatott betyár erős, vízálló és könnyű anyag éredesített felülettel. Kimondottan jármű platókhoz. Profin néz ki. Látvány alapján senki nem gondol átalakításra.
    Az OSB futár is ezt forgalmazhatja: https://www.osbfutar.hu/termekek/csu...k-14232/14232/

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

2 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Bowman Hozzászólás megtekintése
    Egyre gondoltunk, csak nem találtam rá képet. Az OSB lap nehéz, és idővel megadja magát. Ahol minden kiló és miliméter számít, javasolnám a JAF HOLZ rétegert lemezeit. Ők forgalamaznak plató anyagot, különböző vastagságban. Műgyantával átitatott betyár erős, vízálló és könnyű anyag éredesített felülettel. Kimondottan jármű platókhoz. Profin néz ki. Látvány alapján senki nem gondol átalakításra.
    Az OSB futár is ezt forgalmazhatja: https://www.osbfutar.hu/termekek/csu...k-14232/14232/
    Kiváló, köszönöm. Az éleket alumínium élvédővel leszegem és még időtállóbb lesz.
    A hétvégén lemérem, megtervezem és rendelek is egyet. Majd dobok fel fotót.