Eredmény 1 to 9 of 9

Topic: Mi a véleményetek Bear Grylls-ről?

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2018
    Thumbs Up
    Received: 3
    Given: 0

0 Not allowed!

Mi a véleményetek Bear Grylls-ről?

Én megmondom őszintén, már aludtam kint egyedül az erdőben, a saját készítésű háromszög menedékemben. Ittam tisztított patakvizet, ettem rovarokat, meg mindenféle növényt.... szóval amit csak el tudtok képzelni
    De egy "Túlélés törvényei" rész után a fejem fogom, hogy hogy lehet ilyen hülyeségeket leadni a laikusoknak.
    A múltkor egy haverommal mentünk túrázni. Azt látom, hogy elkezdi sárral tömködni a zokniját, hogy majd ő kiszívja a vizet.. Azta k....
    Na, de nektek mi a véleményetek róla? (Elsősorban a műsorokra gondolok)

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 237
    Given: 470

0 Not allowed!
    Én néztem a műsorból egy-két részt, de nem sokat. A pisa-ivós rész után meg világhírű lett.

Volt néhány botrány, meg kiderült hogy a műsorban csak a forgatáson meg a nagy túlélés, mikor a kamerát kikapcsolják, akkor meg hotelszoba, jó vacsorával. Ki tudja. Az biztos hogy jó sok mindent eladtak a nevével.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 26
    Given: 19

0 Not allowed!
    Megrendezett shóműsor, minimális használható tartalommal.
    Meg lehet nézni, de a fenntartásokat elő kell venni.
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member Rozsomák's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Thumbs Up
    Received: 25

1 Not allowed!
    Én korrektnek érzem a csávót. Nem szabad elfelejteni pár dolgot vele kapcsolatban.

Hülye lenne nem a stábbal reggelizni, kényelmesen aludni, ami nem csökkenti azt a dolgot, hogy megmutatja, hogy mit kell enni, tenni, vinni, inni. Már megbocsássatok, de...

Ha a Bear Gyerek a zokniból csavart vizet megissza az okés, mutatja ha már szomjan halnál mentsd az életed, és utána öblöget tiszta margitszigeti ásványvízzel persze azt már nem mutatják.
    Ha a barátod nem visz magával tiszta Margitszigeti ásványvizet és zokniból szopogatna na az már baromság.

Mindent a maga helyén és alkalmával kell nézni, csinálni... Nem a Bear gyerek a hülye, hanem az aki akkor túlélősködik amikor nem muszáj.

Hofi nagy mondása lazán kapcsolódik: A háború alatt nem volt ennivaló. Mameg... Fogyókúra? Direkt éhezni?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 237
    Given: 470

0 Not allowed!
    Így van, a fickó az tud az biztos. Hogy a tévéműsor valójában milyen, az meg nem rajta, hanem a szerkesztőn múlik. A reality-showk nagy része vagy csak félig-meddig, vagy egyáltalán nem valódi. (Néhány kivétellel, mint például a COPS.)

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Thumbs Up
    Received: 1

0 Not allowed!
    Bohócot csinált magából de nagyobb baj hogy ha valaki komolyan veszi bajba kerülhet.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 26
    Given: 19

0 Not allowed!
    Megnéztem egy részt, az Izlandit.

Következetlen a műsor:
    -Mondja, nincs nála napszemüveg, a következő snittben már rajta van...
    -Felveszi a zoknit a bakancson kívülre, 2 perc múlva már nincs ott...

Ilyen kis apróságok is zavaróak nekem...
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Fórum támogató Zacskóbicska's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Lakhely
    Hungary
    Thumbs Up
    Received: 18

1 Not allowed!
    Beart gyakorlatilag tönkretették, igyekeztek sok felől lejáratni, a hitelét rontani. Én azt gondolom, nagyon sok tanítása kiváló. Egyébként ha annyira gagyi lenne, valószínűleg nem ment volna vele túrázni Obama, mert a tanácsadói lebeszélték volna róla.

Én személy szerint rengeteget tanultam tőle, mert olyan ötleteket adott át, ami nem feltétlenül fogan meg az ember agyában. Pozitív jelenségként értékelem.
    Igenis előre kell inni a medve bőrére! Később már nem biztos, hogy lesz rá lehetőség.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Thumbs Up
    Received: 8

1 Not allowed!
    Én az összes részt láttam, szerintem.
    Bírtam nagyon.
    Amúgy szerintem se olyan gáz mint ahogy sokan mondják.
    Valóban helyén kell kezelni a dolgokat.
    Pl döglött állatba alvás: ha jól emléxek akkor az egyik Star Wars részben is és
    a Visszatérőben is előfordult.
    De mindegy is, nekem teccett.

A topic keresőszavai: