Oldala 46 of 46 ElsőElső ... 36444546
Eredmény 451 to 452 of 452

Topic: Bunker, óvóhely, pince

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 39
    Given: 3

5 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Laci Hozzászólás megtekintése
    Mennyi ezeknek az átlagára ?
    Amiket néztem (hirdetésben vagy személyesen) azok 90 e-től 350 e-ig mozogtak. A 90-es az egy elég lepukkant, felújítandó, berendezés nélküli. A 350-es patent állapotú, fűtéssel, lehúzható ablakokkal, zárható fém spalettákkal, ággyal-asztallal, világítással és ventilátorral szerelt felépítmény volt alumínium borítással.
    Ennyiért nem kapok iroda konténert és ennyiből nem is építek magamnak.
    Amit holnap nézek meg, az viszonylag közel van, alu borítású és 180-ért elhozható, de nincs benne semmi. Az nem is érdekel, mert világítást, fűtést, szellőzést bútorozást én is meg tudom oldani. Jobban is örülnék egy fatüzelésű kis kályhának, mert azt ismerem, jobb rajta vizet forralni vagy főzni és az erdő közepén könnyebben szerzek be fát, mint gázolajat.

Senior Member Unicornis's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 34

0 Not allowed!
    Az olaj kályhák nagy előnye (elismerve, hogy a fa tüzelés egyszerűbb, olcsóbb), hogy egyáltalán nem füstölnek, és szagtalanok! Azt hogy fűtés van benne, csak abból lehet észrevenni, hogy a kémény tetején vibrál a levegő! Szóval ha álcázva rejtőzködni kell, akkor nem mindegy hogy van e füst, vagy nincsen!
    Nekem a seregben volt egy Csepel műhelykocsim, a gyári olaj kályha nagyon jó volt. Kis helyet foglalt, könnyen, gyorsan begyújtható, és takarékos volt. Nagyon gyorsan befűtötte a felépítményt.