Eredmény 1 to 3 of 3

Topic: Adatvédelmi irányelv (Privacy Policy)

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 186
    Given: 325

0 Not allowed!

Adatvédelmi irányelv (Privacy Policy)

Senki email címét, IP címét és egyéb adatait nem adjuk tovább senkinek.

A fórumon reklámok vannak elhelyezve, amik a blogot segítik. A reklámszolgáltatók sokszor próbálnak személyre szabott reklámokat megjelentetni. Ezekről az AdSense oldalon lehet tájékoztatást találni.

A fórumozók által a fórumon leírtakat a szerző / hozzászóló engedélye nélkül nem lehet máshol megjeleníteni.

Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Norway
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Dicsertessek!
    Tegnap megrokonyodve lattam hogy a forumot barki olvashatja regeles nelkul. Szerintem novelni kellene biztonsagi pajzsot tekintve h olyan informaciokat osztunk majd meg (otthonvedelem, menedekek, felszerelesek...) amik nem igazan tartoznak "idegenekre". Minimum lenne a regisztracio, amit e-mailben KELL megerositeni.
    Szerinted?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 186
    Given: 325

0 Not allowed!
    Szervusz!

Szerintem amíg senki nem adja meg a házszámát, addig nem lényeg. Túl személyes információt amúgy se ír le senki, úgyhogy lakcímet, telefonszámot senki ne adjon meg. Esetleg email címet ha muszáj.

A sok olvasó fontos, mert a lényeg az, hogy minél több ember belekerüljön a felkészülés világába. Ha leírjuk, hogy pl. mit érdemes egy "bug out bag" hátizsákba belepakolni, hogy vagy mit jelent az "EDC", esetleg hogy valakinek, valahol egy ismeretlen házban milyen víztisztítója van, milyen szikravetője, vagy milyen bicskája, az nincs hatással a biztonságra. Engem biztosan nem zavar, ha valaki tudja hogy van egy Ka-Bar késem, iránytűm meg ilyenek.

Úgy szeretném kialakítani a fórumot minden szinten, ahogy a legnagyobb amerikai fórum fut. Az az alapja az egésznek.

Ha majd lesz rá igény, akkor esetleg nyithatok egy rejtett helyet is, de egyelőre azt még nem tervezem.