Oldala 20 of 20 ElsőElső ... 10181920
Eredmény 191 to 199 of 199

Topic: EDC bags

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 12
    Given: 7

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló pavo Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet, hogy 5-6 év után búcsút kell mondanom az M-Tramp taktikai hátizsákomnak. Elég sokat próbált darab volt, szóval nem csodálkozom rajta, hogy eljött ez a pillanat. Szóval ismét lenne pár kérdésem.

- A Mil-Tec táskák mennyire megbízhatóak?
    - Ti milyen táskát ajánlanátok maximum 15 ezer forintos áron, ami megegyezik az alábbi feltételekkel? MOLLE kompatibilis, több rekesz, 20-40 literes.

Eddig ez a kettő, ami felkeltette az érdeklődésem.

http://hidegfem.eu/item.php?tid=2627
    http://hidegfem.eu/item.php?tid=2628
    Körbenéznék a bladeshop.hu, a tacticalstore.hu , freskazone.net és a katonaishop.hu oldalakon.
    A Helikon, Whisport, pentagon termékek nagyjából ilyen áron kaphatóak, nekem nem volt gondom velük, pl. a helikon tex racoon-t már 5. éve használom, nem kímélő üzemmódban.

A miltec-nél előferdül, hogy a túl sok elfogyasztott rizsbor miatt a molle csíkok összébb csúsznak, így sajna nem rögzíthetőek a szabvány molle zsebek...
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Thumbs Up
    Received: 2
    Given: 1

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló varég Hozzászólás megtekintése
    Egy tippet ha elfogadsz:
    Decathlonban kapható kétféle méretű rendező a vadász részen, ebből legalább 4Db kijön egy maxpedition árán!
    Nekem már van,. minőségre nem rossz!
    Nekem is az van, semmivel sem rosszabb mint a taktikáliságos cuccok, csak épp negyed annyiba kerül. Ráadásul nekem az EDC a kisebbik X-access táskában van és (számomra) jobban lehet benne pakolászni mint a maxpeditionba.

Minősége meg ugyan az, mert minden halandzsa, taktikairizsa és marketing ellenére a maxped, mil-tec és társaik is mind made in china.

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2016
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Egy 36 literes Mil-Tec lett a kiválasztott hátizsák. Hozzácsaptam még a rendeléshez egy Morát meg egy Opinelt. Aztán majd szépen sorban jönni fog a többi apróság. EÜ felszerelés, esővédő, Tanki féle Bóklászó, nyakkés... stb.

A Decathlonos táskákat és zsebrendezőket pedig meg fogom nézni, mivel ideje összeraknom egy-egy bug out baget is nekem meg az asszonynak, ami fixen be lesz téve a gradróbba, aztán ha baj van, csak felkapjuk és megyünk.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up
    Received: 3

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló pavo Hozzászólás megtekintése
    A Decathlonos táskákat és zsebrendezőket pedig meg fogom nézni, mivel ideje összeraknom egy-egy bug out baget is nekem meg az asszonynak, ami fixen be lesz téve a gradróbba, aztán ha baj van, csak felkapjuk és megyünk.
    Ez a nagyobbik változat. Szerintem egész jól elrendezhető.
    WP_20170427_19_26_10_Rich.jpgWP_20170427_19_15_18_Rich.jpg

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Thumbs Up
    Received: 2

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Bowman Hozzászólás megtekintése
    Ez a nagyobbik változat. Szerintem egész jól elrendezhető. WP_20170427_19_15_18_Rich.jpg
    Nekem is ez van, teljesen jó

Junior Member Sarge's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2013
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    Jó régen jártam itt, gondoltam megosztom mi az ami mindig nálam a zsebemben:

Munkaidőben:

-két jó minőségű golyóstoll
    -Rite in rain jegyzetfüzet
    -Gerper MP600 EOD fake. Nem egy kifinomult dolog, de durva munkákra van, arra nem sajnálom
    -Gerber Suspension, a BG féle. Ajándékba kaptam nem tudom hányszor húzott már ki a kakiból
    -zseblámpa

Munkaidőn kívül:

-a már említett Gerber Suspension
    -Böker bicska

Ha van rá érdeklődés, megmutatom a hátizsákjaimat és a tartalmukat is.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up
    Received: 3

0 Not allowed!
    Jééé! most látom, hogy az alsó golyostoll Zebra márkájú. Az egyik legjobb amit ma lehet kapni. Tudom, az EDC-ben ez csak egy pitiáner dolog, de aki próbált már összefogdosott zsíros tervlapra jegyzetelni, vagy félig szétázott szállítólevelet aláírni, az dijjaza a Zebrát. Az én pakkomban ennek a műanyag kupakos egyszerű változata van.

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 16

0 Not allowed!
    A Zebra toll érdekes dolog...
    Egyes helyeken a világban a tiltott dolgok között van egyik másik termékük. (F 301 és rokonai) Kiváló szúrófegyver... Iskolákba, börtönökbe, sőt a repülőre se kíséreld meg bevinni. A rendőr is gyanúsnak fog találni ha ilyen tollat lát.
    Egyébként kiváló tollak.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 12
    Given: 7

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló fater.lajos Hozzászólás megtekintése
    A Zebra toll érdekes dolog...
    Egyes helyeken a világban a tiltott dolgok között van egyik másik termékük. (F 301 és rokonai) Kiváló szúrófegyver... Iskolákba, börtönökbe, sőt a repülőre se kíséreld meg bevinni. A rendőr is gyanúsnak fog találni ha ilyen tollat lát.
    Egyébként kiváló tollak.
    Nekem van F701 és M701-es Zebrám.
    Teljes acél test, taktikai tollnak is megfelel...
    (anno 1800Ft/Db áron vettem.)

Valamiért kivonták a forgalomból őket az utóbbi időkben...
    Last edited by varég; 10-14-2017 at 03:24 PM.
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.