Oldala 50 of 50 ElsőElső ... 40484950
Eredmény 491 to 500 of 500

Topic: Hátizsákok, málhazsákok

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Thumbs Up
    Received: 4
    Given: 0

0 Not allowed!
    Tanki cuccaiban nem fogsz csalódni.

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 2

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló pavo Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy szimpatikusat. Ráadásul magyar termék. Bár többe kerül, mint amennyi a keret.

https://www.youtube.com/watch?v=JBdUl0p4mQ0
    Páran használjuk ezt a zsákot is túrázáshoz, nagyon jól ki van találva, látszik rajta, hogy Tanki elég sokat jár a Vadonban.

A vászon impregnálás után teljesen vízálló, de egy esőhuzattal tovább is fokozható a víz védelem.
    A molle csíkok megtévesztőnek tűnhetnek, de tökéletesen felfűzhető rá bármilyen molle szabványú tok, tároló, vagy szerelék

Megéri a többletköltséget szerintem!

Mellékelek egy képet a bővíthetőségről is

http://remetekelmek.hu/

remetés.jpg
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 20
    Given: 1

0 Not allowed!
    ma voltam kicsit nezelodni a sportsdirect-ba.

jottek ki nemreg uj karrimaor hatizsakok. nagyon jo aruk van es az egesz palettat lefedik a kicsi 20L tol egeszen a nagy turazsakokig. erdemes szetnezni a weboldalukon

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2016
    Thumbs Up
    Received: 0

0 Not allowed!
    Egy 36 literes Mil-Tec lett a kiválasztott hátizsák. Hozzácsaptam még a rendeléshez egy Morát meg egy Opinelt. Aztán majd szépen sorban jönni fog a többi apróság. EÜ felszerelés, esővédő, Tanki féle Bóklászó... stb.

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Sziasztok!

A 90-es évek végén vettem Amerikában egy L.L Bean hátizsákot, és legnagyobb sajnálatomra sokévi használat után tönkrement. Igazából a vízhatlan bevonat lepergett belül,én hülye meg kidobtam a zsákot ezért.
    Ma már nem dobnám ki...
    A lényeg hogy valami hasonlót keresek a piacon, de valahogy nem találok ilyen paraméterekkel hátizsákot.
    A mérete kb: 40*45*30 cm volt. A belseje egy nagy osztatlan tér volt.
    A kényelme is jó volt, sokat mentem vele túrázni is. Az ebay-en még néha felbukkan egy használt darab, de csak amerikai eladóktól, így a posta miatt nem hiszem hogy megérné megvenni.
    Van szerintetek hasonló zsák a boltokban?

llbean.jpg
    Last edited by Gabe; 05-15-2017 at 01:49 PM. Indoklás: Helyesírás

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 2

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Gabe Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A 90-es évek végén vettem Amerikában egy L.L Bean hátizsákot, és legnagyobb sajnálatomra sokévi használat után tönkrement. Igazából a vízhatlan bevonat lepergett belül,én hülye meg kidobtam a zsákot ezért.
    Ma már nem dobnám ki...
    A lényeg hogy valami hasonlót keresek a piacon, de valahogy nem találok ilyen paraméterekkel hátizsákot.
    A mérete kb: 40*45*30 cm volt. A belseje egy nagy osztatlan tér volt.
    A kényelme is jó volt, sokat mentem vele túrázni is. Az ebay-en még néha felbukkan egy használt darab, de csak amerikai eladóktól, így a posta miatt nem hiszem hogy megérné megvenni.
    Van szerintetek hasonló zsák a boltokban?

llbean.jpg
    Szia!
    Szerintem keress Alice pack-ot, az hasonló kivitelű, 3 méretben létezik.
    (feltéve ha nem zavar, hogy csővázas- a légiós military-ban szokott lenni egész újszerű)
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Senior Member suuperbus's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nekem a régi svájci hadseregben rendszeresített hátizsákok tetszenek a leginkább. Van egy vízhatlan verzió, amolyan mindenes alap, de most megnézegettem Tanki cuccait és pont ennek az iránynak felel meg, csak kézi készítésű és új, jobban viselhetőnek tűnik.
    (Ha már Svájc szóba került, erről külön topicot lehetne indítani: Svájc ahol a prepperség az alap!)

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 63

0 Not allowed!
    Érdekes topik lenne, hajrá!

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A 30-40 literes zsák keresés közben találtam egy 20 literest, ami rohadtul megfogott. Egy horgászboltban volt...
    A cipzárak és a húzóik nagyon jó minőségűek, az első zseb nagyon jó pakolható zsebekkel van, és az aljában van egy kihajtogatható esővédő huzat.
    Ivóvíz tartályt is lehet beletenni megvan a kivezetése. Megvettem, a nagyobb zsák majd megtalál máskor: D

61sQx25De3L._SY450_.jpg

https://www.amazon.co.uk/Chub-Sack-L.../dp/B004MZ65X0

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 39
    Given: 3

0 Not allowed!
    Én egy 80 literes bergans hátizsákot vettem két darab 15 literes day-pack-el, amiket össze lehet csatolni és külön hátizsákként használni. Megvan hozzá a vállpánt is.
    Elnyűhetetlen impregnált anyagból van. Kicsit feltűnő utcai viseletnek de funkcionális, terepen környezetbe olvad és megbízható.
    Nekem megérte az árát!