Oldala 55 of 56 ElsőElső ... 54553545556 UtolsóUtolsó
Eredmény 541 to 550 of 553

Topic: The Walking Dead

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 218
    Given: 401

0 Not allowed!
    Na igen, az a része az epizódnak engem is felidegesített. Hova lőtt már? Meg nem igaz hogy feltúrják a fél országot és nem találnak prepper-könyveket, könyveket szélerőművekről, házi készítésű-erről-arról. Én biztos vagyok benne hogy minden 100. ember házában vannak ilyen könyvek.

Érdekes lesz a következő rész, kíváncsi vagyok hogy hogy akarja majd kimagyarázni Negan hogy semmi köze nem volt annak a bandának a kiirtásához. (Az a nő csak engem emlékeztet Milla Jovovich-ra? )

MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 3
    Given: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Na igen, az a része az epizódnak engem is felidegesített. Hova lőtt már? Meg nem igaz hogy feltúrják a fél országot és nem találnak prepper-könyveket, könyveket szélerőművekről, házi készítésű-erről-arról. Én biztos vagyok benne hogy minden 100. ember házában vannak ilyen könyvek.

Érdekes lesz a következő rész, kíváncsi vagyok hogy hogy akarja majd kimagyarázni Negan hogy semmi köze nem volt annak a bandának a kiirtásához. (Az a nő csak engem emlékeztet Milla Jovovich-ra? )
    Mila Jovovichra? Haaat, szerintem kurvara nem. Semmi noies nincs ebben a szereploben. A Mila meg istenno kategoria (volt, pl. Otodik Elem)...
    Adapt, survive, overcome!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Szerintem hasonlítanak.

Hajszín, arcforma, szemöldök. A Kaptárban Milla karaktere is hideg és sokszor monoton hangon beszél, ahol tudja hogy erős is. Ez igaz a Walking Dead női vezetőjére is.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 24
    Given: 45

0 Not allowed!
    Biztos unokatestvere

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Legutolso ket resz is gaz volt. S akkor atirtam a sz.a.r. szot masra a kommentemben...

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én csak nem értettem hogy végül is mivel győzte meg Negan a nőt? Mondott neki mindenfélét, de fura hogy a nő csak ennyi beszéd után elengedte. Én arra vártam hogy kidumálja magát, hogy nem tudott róla és hogy mennyire meg fogja büntetni azt aki leölte ott az embereket, de ehelyett egy kis karakter-háttér sztorit kaptunk. (Ami nem volt rossz, meg sejtettem is hogy valami komoly története van a baseball-ütőnek.) A helikopterrel is fura, kíváncsi leszek hogy mi azzal a helyzet.

Azt mondták hogy ki tudja meddig akarják elhúzni a sorozatot, de lehet hogy sok évadig. Szerintem viszont nem kéne. Lezárhatnák majd a Negan ügyet, tehetnének egy nagy végkifejletet a végére, talán egy próbát hogy megtalálják a biztonságos zónát és az ellenszert. Az se baj ha csak megpróbálnák, de nem sikerülne nekik, az úgy ütős lenne a végére. De aztán le kellene zárniuk az egész sorozatot és abbahagyni.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Spoiler:

Igazából azt vártam hogy Negan úgy jelenik majd meg mint egy király, mindenkit meglep hogy életben van, de nem lépte meg a sorozat. Csak úgy hazament és kész. A másik amit nagyon vártam hogy Simonnal játszik majd, hogy kihúzza belőle hogy kiirtotta a szeméttelepen lakó csapatot. De hiába vártam, mert nem volt olyan, egyszerűen csak az asztalnál beszélgettek róla és kész. Arra meg számítottam hogy Dwight elárulja Simont, szóval az nem volt meglepetés. Negan és Simon bunyója úgy elment, de a végén lehetett volna egy csavar. Miért ölte meg? Átadhatta volna a megölt emberek vezetőjének, a nőnek bizonyíthatta volna hogy igazat mondott és visszafizethette volna Simonnal a bizalmat. Dwight ügye viszont túl csavarosra sikeredett, honnan tudta Negan hogy Dwight azt az összes dolgot véghez fogja vinni? Mondjuk szerintem Simonnál is az volt a helyzet hogy könnyen elengedte, mert tudta hogy hamarosan újra hibázni fog (vagy inkább csak kombinált róla).

Kell az a végső összecsapás hogy érződjön egy kis lendület a sorozatban.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Spoler: ez talan okes resz volt, de hiba volt eletben hagyni. Nagy hiba, ami kesobb meg visszaut majd. (Persze ezert lesz kilencedik evad). Talan, ha Vazul modszerrel korrigaljak, akkor talan eletben hagytam volna into peldanak, ilyen hulyeseget, hogy a civilzacio ujboli eljovetelenek peldaja, hogy eletben hagyja... fakk... gyenge vezeto a mester. Ezt gondolom. En maskepp csinaltam volna.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én most néztem meg, akció volt benne, csavar volt benne, viszont itt már tényleg érződik hogy le kellett volna zárni. Megvolt a végső győzelem, akkor innen hová lehet még menni? Úgy tűnik hogy minden oké lenne, erre Maggie lerombol majd mindent, személyes okokból? Nem csak Glen halt meg, hanem sokan mások is, tele van gyilkossal az új csapatuk.

Igaz, vagy megölték volna, vagy csinálnak egy nagy happy end-et a végére, aztán tökéletes lett volna bármelyik a kettő közül. De ez így megint csak arról szól, hogy valami konfliktust generálunk hogy legyen egy új évad.

Nézettséget tekintve most kellett volna befejezni. https://en.wikipedia.org/wiki/Templa...g_Dead_ratings

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Hallota mar valaki a legujabb fejlemenyt ma a hirekben?