Oldala 1 of 53 1231151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 526

Topic: The Walking Dead

Super Moderator Don't Panic's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    24
    228 tetsziket kapott 124.topicban

The Walking Dead

Már a harmadik évad is a végéhez közeledik.
    Jól mutatja be a társadalmi összeomlás utáni problémákat: folyamatos harc az életben maradásért, a forrásokért (víz, kaja, fegyver&ammo, biztonságosabb helyek, stb.), a gyűjtögetést (halottaktól is), a morális tehert, a befészkelés v. mozgásban maradni dilemmáját, a csapatalkotást, azon belüli feszültségeket és végül a mostani évadban két erős vezető személyiség ütközését, akár a csoport feláldozása révén is.
    Nekem realisztikus és nagyon bejött!
    Stay calm & never quit. - tulelniatermeszetben.blog.hu

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,288
    4,622 tetsziket kapott 3,102.topicban
    Blog Entries
    4
    Gondoltam hogy az összes részét ki lehetne beszélni, csak abban nem voltam biztos hogy itt nyissak-e róla topicot, vagy szórakozás témakörben. De post apokaliptikus a film és tulajdonképpen tényleg ide való. Esetleg a zombikat tekinthetjük élő vírussal fertőzötteknek, akiknek a vírus az idegrendszerét támadta meg.

Nagy rajongója vagyok a sorozatnak.

Szerintem a 3. évad a legjobb. Az első tetszett, a második kicsit csendes volt, nem volt benne elég akció és inkább a karakterépítésre fektette a hangsúlyt, de ez a 3. ez végig pörgött, tele akcióval. Azt hiányoltam belőle, hogy az 1. és a 2. évadban csak pisztolyuk és puskájuk volt, most meg tele vannak AK-47-essel és AR-15-ösökkel. Miért nem írtak egy epizódot arra, hogy ezeket a fegyvereket honnan szerezték? Vagy akár csak egy kis részletet egy epizódban, hogy betértek egy fegyverboltba, vagy egy csapat zombikatonától vették el. Így csak megjelentek a 3. évadban az új fegyverekkel.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    24
    Én is azért raktam ide inkább, mert igencsak reálisra sikeredett. Már-már oktatóanyag.

Nekem is eddig a harmadik évad jön be leginkább. A másodikban túl sok volt Rick örlődése. Kellett, csak jó lett volna mellé valami más is. Így viszont érthető volt a második évad befejező részében a csattanó: This is not a democracy anymore. KIRÁLY!

A farmon már velük volt ez a motyó csak kifogytak vagy kifogyóban voltak lőszerből. Ezért nem használták (meg hangosak is). Később mondta Rick a csapatnak, hogy a börtön egy aranybánya: védelem, élelem, fegyverek(+ammo). Az igaz, hogy elég hirtelen előkapkodták azokat már a börtön elfoglalásának legelején, amikor még nem lehettek biztosak abban, hogy mit találnak odabent. De, ez legyen a legnagyobb hibája a sorozatnak!

Nekem tetszik a kötélhúzás a Governor és Rick között. Belök egy jó adag izzadást a szériába. Nem mellesleg nagyon valós helyzetet szimulál.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,288
    Blog Entries
    4
    Ricktatorship!

A második rész legvégén az volt a kemény jelenet, mikor az öreg vagy 31-et lőtt a sörétessel újratöltés nélkül. Az egy kicsit túl sok volt.

Most kíváncsi leszek, hogy Andrea hogy szabadul ki a szorult helyzetéből.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    24
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ricktatorship!

Majd Rick megy érte. Azt nem mondom, hogy fehér lovon...talán egy Toyota Priuson. Vagy tudod mit? Szerintem a kis tudorka fog beleavatkozni.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,288
    Blog Entries
    4
    Én az utóbbira tippelnék. Ő tud arról a szobáról és már nincs annyira jó barátságban a Kormányzóval.

Senior Member zukajev's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Magyarország
    Tetszik adás
    0
    25 tetsziket kapott 20.topicban
    Hali!
    Szerintem megharapták a kormányzót, a végén mintha egy sebet takargatna mikor Miltonnal beszél. Elég ütős kis fordulat lenne.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    24
    Nem kizárt. Még meg is görnyed, amikor kijön az ajtón. Ezért imádom ezt a sorozatot, mert sosem tudni mi fog történni.

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,571
    1,170 tetsziket kapott 766.topicban
    Ne lőjétek le a lényeget, még van pár rész lemaradásom .
    Nem szeretem a zombis filmeket, a nyílpuska miatt akadtam a filmre, aztán rájöttem a történet is jó.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Tetszik adás
    24
    Haha! Bocsi! Még mi sem tudunk semmi biztosat, csak találgatunk.
    A nyílpuskáról jut eszembe, hogy a sorozat ennek a sokat vitatott fegyvernek is jól mutatja az előnyeit és hátrányait is: hangtalan, kis távolságon vadászheggyel baromira hatásos (van egy rész ahol a második zombiban áll meg a vessző), nincs igazán muníció gond, viszont tömeg ellen nem jó választás, mert lassú az utántöltése.
    Mellesleg Daryl a kedvenc karakterem. Nagyon csipázom azt a rednex fejét!