Oldala 54 of 54 ElsőElső ... 444525354
Eredmény 531 to 535 of 535

Topic: The Walking Dead

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    4,966 tetsziket kapott 3,329.topicban
    Blog Entries
    4
    Itt ugrik a CGI tigris.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4

A legjobb Carl cosplay amit valaha láttam.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    2018 őszén jön egy újabb Walking Dead játék. 4 játékos co-op lövöldözős.

https://www.forbes.com/sites/erikkai.../#1b9082056089

MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    699
    1,410 tetsziket kapott 821.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nézzük a Walking Dead-et, háború megy 4 rész óta. Ami rendben van, de fáraszt az akciójelenet. Nem az hogy van, hanem az ahogy meg van oldva. Autók oldalán ilyen bádoglemez, gondoltam azért hogy azzal tereljék a zombikat. Hát nem. A bádoglemez mögé bújnak a lövések elől! Nézem, lőnek az AK-val, AR-el, repülnek a lövedékek, de a bádoglemezeken nincs lyuk, csak szikrázik ahogy lőnek. Én meg nézem és arra gondolok hogy "na ne b.sszatok már fel!" Nem mondtam semmit, csak néztük, erre megszólal az asszony hogy "nem hiszem hogy megállítaná az a vékony izé a lövéseket". Neki is feltűnt.

De a mai rész is, hogy előtte mindenkit lekaszálnak .50-es géppuskával vagy 200 méterről, de aztán meg nem tudnak vele eltalálni egy kocsit 10 méterről.

Meg másik részben, hogy "Ők többen vannak, de mi taktikát használunk". Aztán kiállnak egy rét közepére támadás előtt. F.sza taktika.

Oké, izgalmas meg minden, de ezekkel a dolgokkal idegelnek. Meg érződik hogy ennek kellene lennie az utolsó évadnak. HACSAK nem akarnak egy olyat csinálni, hogy szedik a sátorfájukat és kiderítik hogy honnan indult a a fertőzés. Ugyanakkor nem tudom lenne-e értelme, mert talán különbözne a megszokott évadoktól, de logikátlan lenne, mert se nem katonák, se nem tudósok, ráadásul több közösség felé is felelősséggel tartoznak, úgyhogy ha megnyerik a háborút, nem lenne okos dolog bármerre lelépniük. De ha meg nem teszik meg, akkor a sorozat már mutat semmi újat.
    Beleuntam. Kb azt gondolom amit leirtal, gyenge, unalmas. Logikatlan, nem szorakoztat. Csak ismetlik onmagukat. A Z nation-t tobbre tartom. Azok legalabb nem veszik magukat komolyan, s szorakoztat, mig nezem...
    Adapt, survive, overcome!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    Én várom hogy ki nyírja ki majd Negan-t.

Meg jön a 4. évada a "storytell" játéknak, az is nagyon jó. Nem veszem meg a játékot, hanem megnézem ahogy más, kommentárral végigjátssza. De annak is kell még vagy egy fél év mire megérkezik.