Oldala 54 of 56 ElsőElső ... 4445253545556 UtolsóUtolsó
Eredmény 531 to 540 of 551

Topic: The Walking Dead

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 103
    Given: 193

0 Not allowed!
    Itt ugrik a CGI tigris.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!

A legjobb Carl cosplay amit valaha láttam.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    2018 őszén jön egy újabb Walking Dead játék. 4 játékos co-op lövöldözős.

https://www.forbes.com/sites/erikkai.../#1b9082056089

MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 2
    Given: 0

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nézzük a Walking Dead-et, háború megy 4 rész óta. Ami rendben van, de fáraszt az akciójelenet. Nem az hogy van, hanem az ahogy meg van oldva. Autók oldalán ilyen bádoglemez, gondoltam azért hogy azzal tereljék a zombikat. Hát nem. A bádoglemez mögé bújnak a lövések elől! Nézem, lőnek az AK-val, AR-el, repülnek a lövedékek, de a bádoglemezeken nincs lyuk, csak szikrázik ahogy lőnek. Én meg nézem és arra gondolok hogy "na ne b.sszatok már fel!" Nem mondtam semmit, csak néztük, erre megszólal az asszony hogy "nem hiszem hogy megállítaná az a vékony izé a lövéseket". Neki is feltűnt.

De a mai rész is, hogy előtte mindenkit lekaszálnak .50-es géppuskával vagy 200 méterről, de aztán meg nem tudnak vele eltalálni egy kocsit 10 méterről.

Meg másik részben, hogy "Ők többen vannak, de mi taktikát használunk". Aztán kiállnak egy rét közepére támadás előtt. F.sza taktika.

Oké, izgalmas meg minden, de ezekkel a dolgokkal idegelnek. Meg érződik hogy ennek kellene lennie az utolsó évadnak. HACSAK nem akarnak egy olyat csinálni, hogy szedik a sátorfájukat és kiderítik hogy honnan indult a a fertőzés. Ugyanakkor nem tudom lenne-e értelme, mert talán különbözne a megszokott évadoktól, de logikátlan lenne, mert se nem katonák, se nem tudósok, ráadásul több közösség felé is felelősséggel tartoznak, úgyhogy ha megnyerik a háborút, nem lenne okos dolog bármerre lelépniük. De ha meg nem teszik meg, akkor a sorozat már mutat semmi újat.
    Beleuntam. Kb azt gondolom amit leirtal, gyenge, unalmas. Logikatlan, nem szorakoztat. Csak ismetlik onmagukat. A Z nation-t tobbre tartom. Azok legalabb nem veszik magukat komolyan, s szorakoztat, mig nezem...
    Adapt, survive, overcome!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én várom hogy ki nyírja ki majd Negan-t.

Meg jön a 4. évada a "storytell" játéknak, az is nagyon jó. Nem veszem meg a játékot, hanem megnézem ahogy más, kommentárral végigjátssza. De annak is kell még vagy egy fél év mire megérkezik.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Most volt az új rész. Volt benne akció is, durva jelenet is. Sokat beszéltek benne, de volt olyan engem is megérintett a jelenet.

Nincs többé Karl, de ezt a harapásnyom után már tudni lehetett. (A történet szempontjából ugyan nem kellett volna kiírni, viszont a színészgyerek most lett 18 éves, új szerződést meg nem akart vele kötni a stúdió, úgyhogy inkább kinyírták a karakterét.)

Eléggé össze-vissza mutattak mindenféle jelenetet, előző dolgokról, jelenről, a jövőről, de amellett még egy elképzelt jövőről is.

Ez utóbbiban ott volt Negan is, békében a másokkal. De hogy lenne már az lehetséges? Kinyírt a csapatból több embert, kizárt hogy megbocsátanának neki.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Sza* az egesz. Meguntam. Nem hoz lazba, szemet kategoria lett. Csak huzzak-vonjak. Unalmas. Alig vartam mar hogy meghaljon szegeny Karl gyerek, mert elore lelottek a poent, mindenki tudta, hogy mi lesz a vege. Kiabrandultam belole. A Z-nation jobb, mert ok lgalabb nem veszik magukat komolyan. Szorakoztatobb.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Spoilerezés:

Tegnap megnéztük az új részt, volt benne pár érdekes dolog. Nagen csapata újra bemutatta hogy mivel jár a többiek lefegyverzése. Csodálom hogy nem megy a sorozat miatt a sivalkodás és nem üvöltik hogy "a Walking Dead az NRA propaganda".

Mondjuk tényleg úgy volt hatásos a többi kiirtása, hogy előtte elvették a puskáikat. Nem is lőtt vissza senki.

Ez viszont egy nem várt csavar és érdekes szál lesz majd a történetben, mert Negan erről még nem is tud és kifejezetten utasításba adta hogy csak 1 ember legyen lelőve, nem az összes. 1 lelövése helyett 1 maradt életben.

Itt viszont jött egy részlet amin nagyot néztem. Rick a kiirtott banda vezető-nőjét hibáztatta valamiért. Tudja valaki hogy ez mi okból történt? Összefogtak, a nő tartotta a szavát, aztán most Rick őt szidta és otthagyta egy rakás zombinak, nem segített neki. Meg azt mondta hogy "unja a trükkjeit". De legutóbb nem volt trükk, tartotta magát a nő a megegyezésükhöz.

Azt se értettem hogy Negan bandája csak úgy bevonult, ők meg meglepődtek rajta. De az egész szeméttelepes banda is fosztogatásból élt, akkor hogy lehet hogy a saját területeken nincsenek őrök? Vagy tudták, csak nem akartak tenni semmit? De akkor meg miért nem alázkodtak meg teljesen mikor beszéltek?

A végén Rick és Negan beszélgetése is fura volt, igaz, Negan szempontjából logikus ha szerinte azért halt meg Carl, mert másnak akart segíteni, amit Ricktől tanult. Ricknél viszont az jött le hogy csak tehetetlen a helyzet miatt és idegesítette fel az amit Negan mondott neki a CB rádión.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Csak ket eszrevetel a legutolso reszhez: Mikor ki akarom nyirni a fogecit, talan nem a legjobb otlet beleuriteni az egesz tarat az autoba, ugy hogy nincs cel, s amikor eppen rohan a nyilt terepen, akkor meg tarat cserelek, majd a felig ures tarral (mar megint szarul lovok) eldobom az AK-t, s megyek hentelni... igy biztos meglesz a fogeci... illetve a masik, mikor a konyvet adja nekik a no: prepper konyvtarat kellett volna gyujteni... amugy eleg jo resz volt.