Oldala 59 of 59 ElsőElső ... 949575859
Eredmény 581 to 587 of 587

Topic: Fallout

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 1

0 Not allowed!
    Gondolom az se fut 32 bitesen?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 218
    Given: 411

0 Not allowed!
    Here are the Fallout 76 System Requirements (Minimum)

CPU: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz or equivalent
    CPU SPEED: Info
    RAM: 8 GB
    VIDEO CARD: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB or equivalent
    PIXEL SHADER: 5.0
    VERTEX SHADER: 5.0
    FREE DISK SPACE: 60 GB
    DEDICATED VIDEO RAM: 3 GB (2GB AMD)

Fallout 76 Recommended Requirements

CPU: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
    CPU SPEED: Info
    RAM: 8 GB
    VIDEO CARD: Nvidia GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
    PIXEL SHADER: 5.1
    VERTEX SHADER: 5.1
    FREE DISK SPACE: 60 GB
    DEDICATED VIDEO RAM: 4096 MB

Nem értem minek kell neki ennyi, ha a játék motorja vagy 10 éves... ami érdekes hogy azoknak akiknek atomerőmű gépük van, sokaknál a BÉTA verzió szaggatott össze-vissza, meg összeomlott a játék. Volt akinél nem volt gond gyengébb géppel, akinek meg kemény gépe volt, annak meg esett a "képkockaszám". Az biztos hogy én a mostani gépemmel nem játszhatnék vele, de ami igaz az igaz, én nem is fizetnék érte 60 dollárt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    A játék kint van, de legalább annyi gond van vele mint még BETA korában. Az értékelő oldalakon 2.8 és 4.5 között van. A 10-ből, nem az 5-ből. Rengeteg a 0 és 1 csillagos értékelés, amit néhányan 9-10 pontos értékelésekkel akarnak felhúzni, de nem sok sikerrel mert hadseregnyi ember pontozza le a játékot. A bemutató videókat látva nem csoda a felháborodás, a játék úgy néz ki mintha még legalább 6 hónap kéne hogy befejezzék. Bugok tömegei, meg persze a tény, hogy minden hiányzik a játékból amitől Fallout-nak lehetne nevezni. Még a szerverek is rosszak, leállnak, kidobálják a játékosokat a menübe. Láthatatlan ellenségek, beragadt élő, meg halott ellenségek. És már egy rakás csaló is van, akiket nem lehet kinyírni.

Az egyetlen jó dolog, hogy egy rakás vicces videó születik belőle.

Amúgy fenntartom amit elsőre gondoltam. Ezt a játékot összehányták villámgyorsan, csak hogy eladhassanak egy rakás cuccot vele. Nuka Cola-t árulnak, BOS sisakot, több féle Pip Boy-t, Vault ruhákat, kulcstartókat, pólókat, stb.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A Bethesda máris levitte a Fallout 76 árát 33%-al. 60 helyett 40-ért árulják Fekete pénteken.

https://comicbook.com/gaming/2018/11...-black-friday/

Ez a vevő meg kicsit dühös lett, mikor azt mondták neki a boltban hogy nem veszik vissza a játékot amit vett tőlük. Úgyhogy kifelé menet leamortizálta a fél boltot.

Videó:
    https://comicbook.com/gaming/2018/11...rn-fallout-76/

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Bethesda 200 dolláros pakkot árult, ami között volt egy táska is. Az emberek megrendelték, erre a táskáról kiderült hogy egy műanyag szatyor. Az emberek felidegesedtek rajta - joggal -, mire a Bethesda felajánlott nekik egy 5 dolláros kupont a játékban. Persze ott csak virtuális dolgokat lehet venni. Arról nem is beszélve hogy az a táska még a játékban is 7 dollárba kerül. Szóval nem hogy a valóságban nem kapták meg a vásárlók azt a táskát, de annyira kevés játék-kreditet kaptak kárpótlásul, hogy még a játékban sem vehetik meg azt a táskát.

Ilyet már kétszer eljátszottak egy másik játékkal is. Akkor ruhaanyagra nyomtatott térképet kínáltak, de a végén egy papírtérkép lett belőle. Majd ezt megcsinálták a játék következő részénél is.

Úgy néz ki mintha szándékosan rombolnák le az egészet amit eddig felépítettek. Ha nem állnak elő valami csodálatos dologgal hamarosan, akkor temethetik a Bethesdát és a Fallout-ot is. :-(

-

Közben találtam egy kis érdekességet. Az Interplay (Fallout 2) 2012 végén felvetette az ötletet, hogy csinálnának egy Fallout folytatást, ami a Fallout 2 rendszerére és mintájára. Bár volt néhány kép és terv, az emberek nem dobták össze rá a pénzt. (Valószínűleg azért, mert nem is tudták hogy gyűjt rá a cég? Vannak róla cikkek, de én például nem hallottam róla.)

https://fallout.gamepedia.com/Project_V13

Szóval pénz híján feladták az egészet, majd eladtak mindent és megszűnt az egész játékfejlesztő-cég is. Igaz, az is kérdéses volt hogy hogy tudták volna a játékot kiadni, mert a Bethesdával jogi vitában álltak a Fallout-ot illetően.

Pedig tudtam volna értékelni egy Fallout 2-höz hasonlító folytatást.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!

A topic keresőszavai: