Oldala 56 of 56 ElsőElső ... 646545556
Eredmény 551 to 559 of 559

Topic: Fallout

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    4,894 tetsziket kapott 3,283.topicban
    Blog Entries
    4
    Végigvittem az összes DLC-t is New Vegas-ban. (Másodszorra? Vagy harmadszorra talán.)

A Sierra Madre kaszinóból csak "isten módban" tudtam kijutni, mert mindig összeomlott a játék.

Beléptem "console" módba, beírtam hogy "tgm", és úgy már ki tudtam jutni anélkül hogy kilépett volna a játék.

Sikerült kihozni mind a 37 aranyrudat, de nem volt egyszerű, még az összes online segítséggel is vagy 50x meg kellett próbálnom mire végre összejött.

http://fallout.wikia.com/wiki/Gamebryo_console_commands

2. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Fallout 3-at viszem újra, negyedszer talán, de még mindig tud újat mutatni.

A Tenpenny toronyról már írtam, hogy a játék szerint az a helyes, ha beengeded a zombikat, akik lemészárolnak mindenkit. Aminek semmi értelme, de a játék szerint ez a helyes. Ha a tornyon belüli "ghoul-gyűlölőkkel" barátkozol, akkor az rossz döntés. (Holott ha a ghoul-ok lemészárolják őket ha bejutnak, akkor az előítéletüknek azért elég súlyos alapja van.

Most megpróbáltam a harmadik lehetőséget, meggyőzni a torony lakóit, hogy engedjék be a 3 ghoul-t, hogy ők is ott élhessenek.

Gondoltam hogy ez lesz a legjobb megoldás, békében élhetnek, valószínűleg a játék is díjazza majd a döntést, jó karma, helyes döntés, a végén kiderül majd hogy tényleg nem rosszak a zombi-ghoulok és a gyűlölködők meg mind idióták voltak.

Megint tévedtem.

Először is volt 6 lakó, akik nem fogadták el a dolgot és őket "ki kellett lakoltatnom" a lakásaikból. Már ez is elég rossz, de ez van, jönnek a zombik a helyükre.

Mikor ez megvolt, jöttek a ghoul-ok. 3-ra számítottam, jött helyette vagy 20. Mászkáltak mindenfelé a toronyban, a régi lakók meg nagyon nem örültek (mert hát milyen gyűlölködő szarok).

Néha visszalátogattam, ez volt a helyzet.

Most megint visszamentem, sok idő után. A toronynak 4 zombi lakója van, mindenki más eltűnt. (Illetve volt egy megvadult zombi még a spájzban.) Kérdem őket hogy a többiek hol a fenében vannak, hol vannak a régi lakók, az emberek. Kiderült hogy a fő-ghoul zombi szépen kitúrta őket. (Vagy megölte mindet? Mert a zombinő mondott valamit arról hogy a pincében van valami és ne menjek le mert büdös van. Úgyhogy lehet hogy ott egy rakás hulla?) Ő azt mondta hogy a régieknek nem tetszett az új rendszer, úgyhogy ők már nincsenek a toronyban. (De mitől lett új rendszer? És hol van Tenpenny? Az régi öregnek is nyoma veszett.)

Akkor most mondja meg nekem valaki, hogy a játék miért mondja azt hogy a régi lakók a rosszak és hogy a zombik a jók. Én nem értem. A régi lakók tartottak tőlük, és akár beengedem a zombikat, akár barátságos úton intézem el a bejutásukat, a régi lakóknak mindenképpen végük. Vagy mindegyikük meghal, vagy mindegyikük hajléktalan lesz mert elűzik őket a ghoulok.

Olyan érzésem van, mintha a játék készítői direkt szórakoznának azokkal akik ezt a küldetést csinálják.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Beigazolódott a gyanúm.

Tehát Roy (a vezetőjük) úgy döntött hogy az összes korábbi lakót leviszi a pincébe és mindegyiket kivégzi.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Orosz Comic-Con 2017

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Fallout fegyver

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Az még milyen, hogy Fallout 3-ban A Pitt kiegészítőben az a helyes, ha elrabolod a csecsemőt és megölöd a szüleit?

Aztán átadod a babát azoknak akiknek csak azért kell hogy gyógyszert fejlesszenek belőle. De amúgy se törődnek vele igazán, hiszen az esküdt ellenségük gyerekéről van szó, ráadásul már tartaniuk se kell tőlük, mert már halottak. A gyerek anyja meg még csak nem is harcos, csak egy kedves doktornő.

A játék hogyhogy azt akarja hogy mégis az elrablás és a családirtás legyen a választás? (Ha nem teszed meg, akkor a rabszolgák nem szabadulnak fel és szörnyű betegségben kell haldokolniuk.)

Van egy mod, ami ad egy harmadik választási lehetőséget is. Nem hagyod ott a gyereket és nem is rabolod el. Csak megeszed.

Amire a játék azt írja hogy "Gratulálunk, mostantól nem hat rád a radioaktív betegség, mert a gyerekben volt a gyógymód. De valóban megérte ezért megenni a babát?"

Nem mintha ez sokkal rosszabb lenne mint a másik két választás, mivel ha megeszed, az 1 áldozat, ha ott hagyod, rabszolgaság, szenvedés és halál sok embernek, ha elviszed a gyereket, ki kell nyírnod az apját, az anyját és forradalom lesz szintén sok halottal.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    A Broken Arrow küldetés lényege hogy a Brotherhood of Steel szuper-robotját tönkreteszi egy műholdfegyver vagy micsoda. Úgyhogy be kell menni az Enclave csoport bázisára, majd el kell indítani az önmegsemmisítést, hogy elpusztuljon a fegyver. De ennek mi értelme van? Ha a Brotherhood elveszítette az egyetlen ütőképes fegyverét, akkor nem az lenne ésszerű, hogy az Enclave bázisát és "csodafegyverét" ne felrobbantsák, hanem elfoglalják? Eleve hogy fel lehessen robbantani, ahhoz mindenkit ki kell irtani a bázison. Tehát ott van egy teljesen üres bázis, a használható fegyverrel, amit a háborúban felhasználhatna a Brotherhood.

A második világháborúban is úgy volt, hogy mikor az egyik fél csatát nyert, akkor lefoglalta az összes fegyvert, tankot, járművet, mindent, saját használatra.

A küldetés végén meg mindegyik jól megmondja, hogy "messze még a háború vége".

Persze, de talán nem kellett volna megsemmisíteni az ütőképes fegyvert és akkor könnyebben lehetett volna elérni a végső győzelmet az Enclave ellen.

Most játszottam (újra) végig, viszont 1 csalást használtam. 5 tonnát bír el a karakterem, így nem kell 20x fordulnom a sok üres kólásüveggel, konzervdobozzal meg a többi összeszedett szeméttel.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,457
    814 tetsziket kapott 527.topicban
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Fallout fegyver

A sárga agyagból készült bika téglát kíváncsi lennék hogyan töri szét.

11. A következő fórumozóknak tetszett mmilan21 hozzászólása:

A topic keresőszavai: