Oldala 13 of 13 ElsőElső ... 3111213
Eredmény 121 to 126 of 126

Topic: Sorozatok

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    4,966 tetsziket kapott 3,329.topicban
    Blog Entries
    4
    Mit találtam.

Angyalbőrben, mind a 13 része

http://www.filmbazis.org/angyalborbe...sorozat/1-evad

2. The Following 2 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    Most nézzük a Stranger Things második évadát. Nem sok mindenre adok 10/10-et, de ez a sorozat olyan. Az első rész legelején láttam hogy gyerekekről szól, rögtön húztam a szám, mert gondoltam hogy ha gyerekek a főszereplők, akkor a tapasztalatom szerint bajos a dolog, de nagy tévedés, ezek a gyerekszínészek nagyon profik. A második évad is van olyan jó mint az első, szóval nem gyengült a hangulat-minőség, mindenkinek ajánlom.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,506
    834 tetsziket kapott 542.topicban
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Most nézzük a Stranger Things második évadát. Nem sok mindenre adok 10/10-et, de ez a sorozat olyan. Az első rész legelején láttam hogy gyerekekről szól, rögtön húztam a szám, mert gondoltam hogy ha gyerekek a főszereplők, akkor a tapasztalatom szerint bajos a dolog, de nagy tévedés, ezek a gyerekszínészek nagyon profik. A második évad is van olyan jó mint az első, szóval nem gyengült a hangulat-minőség, mindenkinek ajánlom.
    Ha ennyire tetszett a Stranger Things (egyébként nekem is), akkor tudom ajánlani a Netflix másik ehhez hasonló új sorozatát.
    Néhányan csak "More Stranger Stranger Things"-nek nevezik.
    Németországban készült a sorozat (az imdb pontszáma 8.8-nál áll jelenleg) és nekem egy kicsit jobban átjön mint a Stranger Things.
    Ez a Dark:

A vége alapján lesz második évad is(úgyse kaszálják el, mert nagyon-nagyon jól sikerült). Ez olyan egyértelmű nekem, mint a The 100 4 évadjának záró jeleneténél. Habár a két sorozat más kategóriát képvisel..., de a hangulat itt is kezd egyre apokaliptikussá válni, ahogy haladunk az évad vége felé.

Tudnak ezek a németek, ha megfelelően van összeválogatva a stáb és az alapmű is érdekes.

Várom a folytatást.

Nekem 10/10

5. A következő fórumozóknak tetszett mmilan21 hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,813
    Blog Entries
    4
    A Terminátor sorozatot néztétek? Sarah Connor krónikákat. Vagy magyar TV adók nem csináltak neki szinkront?

A lényege az volt hogy John Connor kb. 17 évesen iskolába járt, aztán jött egy fiatal terminátornő, testőrnek, a jövőből meg jöttek a terminátorok hogy kinyírják a srácot, úgyhogy menekültek, harcoltak, tele volt a sorozat akcióval, meg volt egy kis szikra a terminátornő és a srác között. Nagyjából úgy adták elő hogy ő is 17-nek nézett ki, mert hogy jó testőr lehessen, úgy az iskolában is vigyáznia kellett a védencére, azt meg úgy tudta a legjobban hogy ugyanabba az osztályba járt mint ő.

Lement egy évad, aztán jött még néhány rész, és bumm, egy huszárvágással vége a sorozatnak. Miért? Mert jött az igen béna és felejthető Terminátor 4 film és ezért nem akarták hogy a sorozat fusson. Bukott a film, 200 millióba került, 125-öt hozott nekik vissza. Kár volt érte kinyírni a közepes költségvetésű, de jól teljesítő sorozatot.

A sorozat 7.7 -pontos volt, a film 6.6 lett.

http://www.imdb.com/title/tt0851851/

Én a Terminátor 4 filmre 5 pontot talán adnék, de azt se szívesen. A sorozatra viszont egy 8-ast. Én nagyon bírtam, volt benne minden ami kellett.

7. A következő fórumozóknak tetszett TMIB hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,506
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    A Terminátor sorozatot néztétek? Sarah Connor krónikákat. Vagy magyar TV adók nem csináltak neki szinkront?

A lényege az volt hogy John Connor kb. 17 évesen iskolába járt, aztán jött egy fiatal terminátornő, testőrnek, a jövőből meg jöttek a terminátorok hogy kinyírják a srácot, úgyhogy menekültek, harcoltak, tele volt a sorozat akcióval, meg volt egy kis szikra a terminátornő és a srác között. Nagyjából úgy adták elő hogy ő is 17-nek nézett ki, mert hogy jó testőr lehessen, úgy az iskolában is vigyáznia kellett a védencére, azt meg úgy tudta a legjobban hogy ugyanabba az osztályba járt mint ő.

Lement egy évad, aztán jött még néhány rész, és bumm, egy huszárvágással vége a sorozatnak. Miért? Mert jött az igen béna és felejthető Terminátor 4 film és ezért nem akarták hogy a sorozat fusson. Bukott a film, 200 millióba került, 125-öt hozott nekik vissza. Kár volt érte kinyírni a közepes költségvetésű, de jól teljesítő sorozatot.

A sorozat 7.7 -pontos volt, a film 6.6 lett.

http://www.imdb.com/title/tt0851851/

Én a Terminátor 4 filmre 5 pontot talán adnék, de azt se szívesen. A sorozatra viszont egy 8-ast. Én nagyon bírtam, volt benne minden ami kellett.

Kb. 4 éve néztem meg és már akkor is volt magyar szinkron hozzá. Nekem is nagyon bejött, jobban mint a Terminátor 4.
    Többször is megnéztem, annyira hangulatos volt.

Az különösen tetszett vicces értelemben amikor John Connor ismerkedett a Win Vistával.

Kár hogy nem készítették el a 3. évadot. Még ha nem is az ellenállásnál játszódna a jövőben, az is bőven jó lenne, sőt...

9. A következő fórumozóknak tetszett mmilan21 hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Tetszik adás
    2,506
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló mmilan21 Hozzászólás megtekintése
    Ha ennyire tetszett a Stranger Things (egyébként nekem is), akkor tudom ajánlani a Netflix másik ehhez hasonló új sorozatát.
    Néhányan csak "More Stranger Stranger Things"-nek nevezik.
    Németországban készült a sorozat (az imdb pontszáma 8.8-nál áll jelenleg) és nekem egy kicsit jobban átjön mint a Stranger Things.
    Ez a Dark:

A vége alapján lesz második évad is(úgyse kaszálják el, mert nagyon-nagyon jól sikerült). Ez olyan egyértelmű nekem, mint a The 100 4 évadjának záró jeleneténél. Habár a két sorozat más kategóriát képvisel..., de a hangulat itt is kezd egyre apokaliptikussá válni, ahogy haladunk az évad vége felé.

Tudnak ezek a németek, ha megfelelően van összeválogatva a stáb és az alapmű is érdekes.

Várom a folytatást.

Nekem 10/10
    Időközben végignéztem a Stranger Things-t és az is 10/10 lett nekem.
    Szoknia kell az embernek, hogy a kezdeti lassú történetvezetés nem feltétlenül jelent lapos történetet.

11. A következő fórumozóknak tetszett mmilan21 hozzászólása: