Oldala 13 of 14 ElsőElső ... 311121314 UtolsóUtolsó
Eredmény 121 to 130 of 134

Topic: Sorozatok

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 186
    Given: 325

0 Not allowed!
    Mit találtam.

Angyalbőrben, mind a 13 része

http://www.filmbazis.org/angyalborbe...sorozat/1-evad

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Most nézzük a Stranger Things második évadát. Nem sok mindenre adok 10/10-et, de ez a sorozat olyan. Az első rész legelején láttam hogy gyerekekről szól, rögtön húztam a szám, mert gondoltam hogy ha gyerekek a főszereplők, akkor a tapasztalatom szerint bajos a dolog, de nagy tévedés, ezek a gyerekszínészek nagyon profik. A második évad is van olyan jó mint az első, szóval nem gyengült a hangulat-minőség, mindenkinek ajánlom.

Senior Member mmilan21's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 67
    Given: 107

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Most nézzük a Stranger Things második évadát. Nem sok mindenre adok 10/10-et, de ez a sorozat olyan. Az első rész legelején láttam hogy gyerekekről szól, rögtön húztam a szám, mert gondoltam hogy ha gyerekek a főszereplők, akkor a tapasztalatom szerint bajos a dolog, de nagy tévedés, ezek a gyerekszínészek nagyon profik. A második évad is van olyan jó mint az első, szóval nem gyengült a hangulat-minőség, mindenkinek ajánlom.
    Ha ennyire tetszett a Stranger Things (egyébként nekem is), akkor tudom ajánlani a Netflix másik ehhez hasonló új sorozatát.
    Néhányan csak "More Stranger Stranger Things"-nek nevezik.
    Németországban készült a sorozat (az imdb pontszáma 8.8-nál áll jelenleg) és nekem egy kicsit jobban átjön mint a Stranger Things.
    Ez a Dark:

A vége alapján lesz második évad is(úgyse kaszálják el, mert nagyon-nagyon jól sikerült). Ez olyan egyértelmű nekem, mint a The 100 4 évadjának záró jeleneténél. Habár a két sorozat más kategóriát képvisel..., de a hangulat itt is kezd egyre apokaliptikussá válni, ahogy haladunk az évad vége felé.

Tudnak ezek a németek, ha megfelelően van összeválogatva a stáb és az alapmű is érdekes.

Várom a folytatást.

Nekem 10/10

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A Terminátor sorozatot néztétek? Sarah Connor krónikákat. Vagy magyar TV adók nem csináltak neki szinkront?

A lényege az volt hogy John Connor kb. 17 évesen iskolába járt, aztán jött egy fiatal terminátornő, testőrnek, a jövőből meg jöttek a terminátorok hogy kinyírják a srácot, úgyhogy menekültek, harcoltak, tele volt a sorozat akcióval, meg volt egy kis szikra a terminátornő és a srác között. Nagyjából úgy adták elő hogy ő is 17-nek nézett ki, mert hogy jó testőr lehessen, úgy az iskolában is vigyáznia kellett a védencére, azt meg úgy tudta a legjobban hogy ugyanabba az osztályba járt mint ő.

Lement egy évad, aztán jött még néhány rész, és bumm, egy huszárvágással vége a sorozatnak. Miért? Mert jött az igen béna és felejthető Terminátor 4 film és ezért nem akarták hogy a sorozat fusson. Bukott a film, 200 millióba került, 125-öt hozott nekik vissza. Kár volt érte kinyírni a közepes költségvetésű, de jól teljesítő sorozatot.

A sorozat 7.7 -pontos volt, a film 6.6 lett.

http://www.imdb.com/title/tt0851851/

Én a Terminátor 4 filmre 5 pontot talán adnék, de azt se szívesen. A sorozatra viszont egy 8-ast. Én nagyon bírtam, volt benne minden ami kellett.

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    A Terminátor sorozatot néztétek? Sarah Connor krónikákat. Vagy magyar TV adók nem csináltak neki szinkront?

A lényege az volt hogy John Connor kb. 17 évesen iskolába járt, aztán jött egy fiatal terminátornő, testőrnek, a jövőből meg jöttek a terminátorok hogy kinyírják a srácot, úgyhogy menekültek, harcoltak, tele volt a sorozat akcióval, meg volt egy kis szikra a terminátornő és a srác között. Nagyjából úgy adták elő hogy ő is 17-nek nézett ki, mert hogy jó testőr lehessen, úgy az iskolában is vigyáznia kellett a védencére, azt meg úgy tudta a legjobban hogy ugyanabba az osztályba járt mint ő.

Lement egy évad, aztán jött még néhány rész, és bumm, egy huszárvágással vége a sorozatnak. Miért? Mert jött az igen béna és felejthető Terminátor 4 film és ezért nem akarták hogy a sorozat fusson. Bukott a film, 200 millióba került, 125-öt hozott nekik vissza. Kár volt érte kinyírni a közepes költségvetésű, de jól teljesítő sorozatot.

A sorozat 7.7 -pontos volt, a film 6.6 lett.

http://www.imdb.com/title/tt0851851/

Én a Terminátor 4 filmre 5 pontot talán adnék, de azt se szívesen. A sorozatra viszont egy 8-ast. Én nagyon bírtam, volt benne minden ami kellett.

Kb. 4 éve néztem meg és már akkor is volt magyar szinkron hozzá. Nekem is nagyon bejött, jobban mint a Terminátor 4.
    Többször is megnéztem, annyira hangulatos volt.

Az különösen tetszett vicces értelemben amikor John Connor ismerkedett a Win Vistával.

Kár hogy nem készítették el a 3. évadot. Még ha nem is az ellenállásnál játszódna a jövőben, az is bőven jó lenne, sőt...

Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Bács-Kiskun megye
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló mmilan21 Hozzászólás megtekintése
    Ha ennyire tetszett a Stranger Things (egyébként nekem is), akkor tudom ajánlani a Netflix másik ehhez hasonló új sorozatát.
    Néhányan csak "More Stranger Stranger Things"-nek nevezik.
    Németországban készült a sorozat (az imdb pontszáma 8.8-nál áll jelenleg) és nekem egy kicsit jobban átjön mint a Stranger Things.
    Ez a Dark:

A vége alapján lesz második évad is(úgyse kaszálják el, mert nagyon-nagyon jól sikerült). Ez olyan egyértelmű nekem, mint a The 100 4 évadjának záró jeleneténél. Habár a két sorozat más kategóriát képvisel..., de a hangulat itt is kezd egyre apokaliptikussá válni, ahogy haladunk az évad vége felé.

Tudnak ezek a németek, ha megfelelően van összeválogatva a stáb és az alapmű is érdekes.

Várom a folytatást.

Nekem 10/10
    Időközben végignéztem a Stranger Things-t és az is 10/10 lett nekem.
    Szoknia kell az embernek, hogy a kezdeti lassú történetvezetés nem feltétlenül jelent lapos történetet.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    A Supernatural (Odaát) sorozat nem sokára véget ér. Viszont lesz egy női verzió, amiben majd szörnyeket fog gyilkolászni néhány női szereplő. Ezzel van néhány probléma, például az hogy a vadászok azok általában az egész életüket arra szentelik, sok már gyerekkorától edz rá, tanul, gyúr, lő, viszont a női csapat az csak úgy mindent tud. A sheriffnőnek van előképzettsége, de ő már nem fiatal. A másik sheriffnő is negyvenes, ráadásul túlsúlyos is. Ott a kis szőke lány, de ő meg egyáltalán nem sportos alkat, ráadásul lő, szúr, verekedik, de teljesen hiteltelen, mert senki nem tanította rá. Néhány részt már belevittek az Odaát sorozatba és rájuk szántak, hogy kedvet kapjanak hozzá a nézők, de nem hiszem hogy sikeres lenne a dolog. Az eredeti sorozat a két főszereplő miatt jó, meg van még 2 másik, akik mellékszereplők. De egyikük sem lenne benne a női verzióban.

Persze hajrá, próbálják meg, de elég erőltetettnek tűnik az elképzelés.

Az erős nő koncepció nem rossz, (Xénánál a harcos hercegnőnél például nagyon működött), de ebben az esetben igencsak kétséges.

Senior Member Rozsomák's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Thumbs Up
    Received: 22
    Given: 0

0 Not allowed!
    Multkor láttam egy dokumentumfilmet egy erős nő játszott benne combcsizmában, azt hiszem más nem volt rajta, és egy korbács volt a kezében. bántott egy nénit akiről letépte a ruháját.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Erről is Xena jutott eszembe. Az sorozat vége felé eléggé belevittek egy ráutalós leszbikus ívet, de nem úgy bele az ember képébe, hanem csak óvatosan, úgyhogy annál egyáltalán nem volt zavaró.

és ez itt https://vimeo.com/119638976

MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up
    Received: 2
    Given: 0

0 Not allowed!
    Adapt, survive, overcome!