Oldala 12 of 12 ElsőElső ... 2101112
Eredmény 111 to 113 of 113

Topic: Ételekről általánosságban

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    4,619 tetsziket kapott 3,099.topicban
    Blog Entries
    4
    Asszony főzött rizst, belekevert egy levestésztát és úgy főzte össze, meg talán sajtot is rakott bele. Nagyon finom.

2. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4

4. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    De utáltam a Kajla csokit (A Maci csoki szerintem csak a csomagolásában különbözött, meg esetleg ez utóbbiban nem volt citrom.). A másik ami sose tetszett az a sárga papíros fekete pálmás mogyorós (Africana volt a neve?). Valahogy mindig éreztem rajta, hogy a csoki nem olyan ízű mint kellene, még ha a mogyoró tetszett is benne. Mesesajtot egyszer próbálta a család, utána soha. Volt néhány igen borzalmas édesség.

A nagyon jókhoz sorolnám a Sport szeletet, Bohóc csokit, Szamba csokit, a Lottó se volt rossz, a Piros Mogyorós egyértelműen ott volt a szeren, Boci csoki. A Vadász csoki az nagy kedvencem volt. Konyakmeggy és a rumos kocka is. Bármelyik túró rudi, Macskanyelv. Balaton szeletet bírtam (elődje volt a Kismackó), bár akkoriban volt csokiborítás nélküli ostyaszelet is, amit kilóra lehetett venni, a több meg jobb volt. A régi Pilóta keksz meg simán veri az amerikai Oreo töltött kekszet. Amit még vettünk az a sárga Szerencsi cicás tortabevonó étcsokoládé volt. Egy időben meg rá voltam kattanva a banános nugáttal töltött étcsokira. Nagyon fiatalként meg 20 fillérért vettük a barna tasakos tejport, iskola után.

A Kapucíner kávés szelet az inkább felnőtt csoki volt. Gyerekként megettem, de nem voltam oda érte.

http://kvizmester.com/retro-edessege...t-ismersz-fel/

Nálatok mi volt a kedvenc és mit utáltatok?