Oldala 173 of 173 ElsőElső ... 73123163171172173
Eredmény 1,721 to 1,729 of 1729

Topic: Off topic

Senior Member BragBOL's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Thumbs Up
    Received: 4
    Given: 0

1 Not allowed!
    Rezet? az is egy drága fém, a réz alatt már vas van ezért hívják vaskornak
    Már beléptünk az aranykorba, de eltart egy ideig míg az indigók lebontják a vaskor bástyáit.
    Semmit a szemnek!
    Mindent a természetnek!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 4

1 Not allowed!
    Nem csípem az efféle eltévelyedéseket, hogy aranykor, meg vaskor. Semmi logika nincs benne, hegyekben szállítja viszont a szokásos emberi kicsinyességet, amelyet legjobban a "nem én tehetek róla, mit tudnék tenni" szófordulatokban érhetünk tetten. Ugyanaz, mint a vallásnál. Nem azért szippant be annyi embert, mert tényleg olyan fontos a felsőbb hatalom tudata, hanem mert k.rvára kényelmes elhárítani magunktól a felelősséget, és azt mondani, hogy "isten útjai kifürkészhetetlenek, meg majd én tudod az egyedüli igazságot, és aki nem velem van, az tévelygő, azaz hülyébb, alacsonyabb rendű, mint én".

Ez a vaskor-aranykor szitu teljes egészében ugyanez, legfeljebb pepitában.

MOST van az aranykor. TE csinálod, sőt, neked KELL, ha aranykort akarsz. Persze sokkal kényelmesebb bárki mást okolni, hibáztatni. Van is benne igazság, nem tagadom, tényleg sokan dolgoznak a bőség és a jólét ellen, akár tudatlanságból is.

Csak hát van két kezünk. Azzal ki lehet tépni magunknak a valóságból mindazt, amit akarunk. Csak akarni kell.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 14
    Given: 57

1 Not allowed!
    Nyugati szabad felvilágosult gondolkodás-problémamegoldás iskolapéldája

Probléma: hogyan oldjuk meg a rasszizmus, kirekesztés, hátrányos megkülönböztetés okozta problémákat?
    Megoldás: használjunk még több rasszizmust, kirekesztést és hátrányos megkülönböztetést!

Lassan már úgy érzem, hogy fel kéne vágnom az ereim, mert hetero fehér férfiként már az életet sem érdemlem meg. Komolyan mondom, a tököm tele, hogy mindenhonnan ez jön, olyan területekről is, ahol semmi keresnivalója nem lenne. Rohadtul nem érdekel, hogy valaki az egyenes vonalakat kedveli, homokvárat épít, esetleg körülnéz mindkét oldalon. Teszek rá, amíg nem kihívóan és kirívóan csinálja. Mondja már meg valaki, miért kell akkor ezt az arcomba dörgölni? Miért? MIÉRT?!!
    Loco en el coco

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Mert rossz helyen van az arcod Ez már sok szerény értelműnek feljogosítás, hogy na, akkor ennek majd jól megmutatjuk...

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nem erről van szó. Ma reggel láttam egy érdekesnek tűnő kezdeményezést. Nosza, olvassunk utána! Erre rögtön az elején előjön a farbával, hogy tulajdonképpen nem a fehér hetero pasiknak szól, hanem mindenki másnak, a "hátrányos helyzetűeknek" (aprólékosan felsorolva). Mi a pék?

Mostanában túl sokszor futok bele, egyszerűen agyrém.
    Loco en el coco

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 104
    Given: 193

1 Not allowed!
    Én is találkoztam tegnap valamivel. Nézek egy videót Youtubeon, jön egy reklám. Fekete-fehérben, mindenféle kisebbség arról beszél hogy "Én leszek a legjobb". Abszolút értelmetlen videó, úgyhogy kíváncsiságból klikk rá. Megnyílik, persze a hozzászólások letiltva, a like-diszlike letiltva. A videó leírásában meg felsorolva a nevek, hogy kik vannak a videóban, ilyen ázsiai művész, olyan színész, ilyen meleg aktivista, olyan transzgender. A legeslegvégén találtam egy linket is. Megnéztem, egy béna butik, de 1000 dolláros kardináokkal, és nadrágokkal.

Az ilyesmi idegesíteni szokott. Van egy nagy semmit mondó videó, emberek random szavakat mondanak. Aztán egy rakás dolog hogy ők melegek meg ilyesmi. (Jó, és?) Majd nagy nehezen található meg a link, és kiderül hogy csak egy bolt ami túl van árazva, nagyjából 50x-esen.

Úgy tűnik hogy az nem egy egészségügyi állapot, ha egy férfi női testben születik, vagy ha egy férfi nőiben. Hanem egy életstílus, amivel ronda pulóvereket lehet 1000 dollárért eladni.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 6

1 Not allowed!
    Basszus én azt hittem coco nő... És fogalmam nincs miért
    Bocsi

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló coco Hozzászólás megtekintése
    Nem erről van szó. Ma reggel láttam egy érdekesnek tűnő kezdeményezést. Nosza, olvassunk utána! Erre rögtön az elején előjön a farbával, hogy tulajdonképpen nem a fehér hetero pasiknak szól, hanem mindenki másnak, a "hátrányos helyzetűeknek" (aprólékosan felsorolva). Mi a pék?

Mostanában túl sokszor futok bele, egyszerűen agyrém.
    De hát pont erről van szó Belefutsz a fluffba, utánaolvasol, az első mondat után tudod, hogy liberálfasiszta propaganda, DE folytatod az olvasást. Miért? Én ilyenkor egyszerűen használom a piros ikszet a jobb felső sarokban, mert nem vagyok rá kíváncsi, mert nevetséges ostobaságnak tartom. Tény, sokszor belefut az ember, de hát a kutyaszarba is sokszor belefutsz, ha kimész sétálni, mégsem kezdesz el tanakodni, hogy agyrém ez a sok kutyaszar

Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Én is találkoztam tegnap valamivel. Nézek egy videót Youtubeon, jön egy reklám. Fekete-fehérben, mindenféle kisebbség arról beszél hogy "Én leszek a legjobb". Abszolút értelmetlen videó, úgyhogy kíváncsiságból klikk rá. Megnyílik, persze a hozzászólások letiltva, a like-diszlike letiltva. A videó leírásában meg felsorolva a nevek, hogy kik vannak a videóban, ilyen ázsiai művész, olyan színész, ilyen meleg aktivista, olyan transzgender. A legeslegvégén találtam egy linket is. Megnéztem, egy béna butik, de 1000 dolláros kardináokkal, és nadrágokkal.

Az ilyesmi idegesíteni szokott. Van egy nagy semmit mondó videó, emberek random szavakat mondanak. Aztán egy rakás dolog hogy ők melegek meg ilyesmi. (Jó, és?) Majd nagy nehezen található meg a link, és kiderül hogy csak egy bolt ami túl van árazva, nagyjából 50x-esen.

Úgy tűnik hogy az nem egy egészségügyi állapot, ha egy férfi női testben születik, vagy ha egy férfi nőiben. Hanem egy életstílus, amivel ronda pulóvereket lehet 1000 dollárért eladni.
    Mert ez egy életstílus. Elsődleges követelménye, hogy ne nagyon gondolkodj, és elhidd a megmondóemberek h.lyeségeit, amit eléd raknak. Mivel pedig ez kiváló indikátor pl. a pénzügyekben, fogyasztási szokásokban megcsillogtatott értelmi színvonal esetében is, az élelmes vállalkozó jól meg tudja szedni magát drága, de legalább ronda kardigánok eladásával A marketing rendkívül szerteágazó terület, mert a fogyasztók is rendkívül sokszínűek. Vannak, akinek el lehet adni bármit, ha melegekkel reklámozzák. Ennyi

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló st.jimmy Hozzászólás megtekintése
    Basszus én azt hittem coco nő... És fogalmam nincs miért
    Bocsi
    Gondolom Coco Chanel miatt Egyébként a spanyolból jött, többek között fejet jelent
    Loco en el coco