Oldala 170 of 170 ElsőElső ... 70120160168169170
Eredmény 1,691 to 1,694 of 1694

Topic: Off topic

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    hogy az MI rendszereket "jo" adatokkal tanitsak, hogy ne legyenek "ferde hajlamaik"
    És hogy mi a jó, azt majd ők mondják meg. Valami-valami SJW. Valami hátborzongató polkorrekt robot lesz belőle, ami kiszűr mindent ami nem szélsőségesen liberális. Mondjuk ezek szerint már megvan a tökéletes AI, ha ránézünk a Youtube szűrő-robotjára.

Szia,

Regen nagyon jo dolognak tartottam, hogy az Interneten nincs cenzura.

Ma viszont teljesen komolyan gondolom, hogy a cenzura hianya miatt az Internet hasznalatat komolyan tanulni kell, mas szoval a gyerekek szamara veszelyes (pontosabban azokra veszelyes, akik ebbol a szempontbol tapasztalatlanok, mivel ez csak reszben eletkor fuggo).

Pl. elegge kozismert teny, hogy egy penzehes orvos reklamkampanya inditotta el az oltasellenes mozgalmat, ami sok ember halalahoz vezetet (sajnos ez annyira nem egyertelmu, hogy a birosag elitelje emberolesben valo cinkossagert az orvost, ezert vigan elvezi a millioit amit az altala gyartott, a korabbinal semmivel sem jobb, de sokkal dragabb oltoanyag-hordozoert kap).

Nagyon mashogy megfogalmazva: a hulyek mindig hangosabbak probalnak lenni, mint a normalisak. De egy olyan vilagban, ahol egy konyv kiadashoz kockaztatni kell a nyomdakoltseget, ott a kiadok nem aldoznak arra, ami szerintuk hulyeseg. Ezzel szemben az Interneten barki barmit leirhat lenyegeben csak a munkaidejet raaldozva, igy a hulyek gondolatai minden szuro nelkul ozonlenek az emberekre.

Sajnos nem tudom, hogy mi az a megoldas, ami kiszuri a hulyeket, de nem lehet vele politikailag/ideologiailag visszaelni.

Bel

Szerintem a te józan eszed szűri ki a hülyéket. Kis utánajárás, és kiderül az igazság általában

Szia,

Igen, teljesen egyetertek, ezert irtam azt, hogy a gyerekek (tapasztalatlanok) szamara veszelyes, akiknek meg nem alakult ki ez a fajta jozan esze.

Bel