Oldala 165 of 165 ElsőElső ... 65115155163164165
Eredmény 1,641 to 1,649 of 1649

Topic: Off topic

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,745
    1,202 tetsziket kapott 783.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Medve Hozzászólás megtekintése
    Annyira túlélek jelentem, hogy tegnap óta mikor megvágtam a kezem a konzerv fedővel, majd megveszek a fájdalomtól. Pedig nem nagy a seb, csak rossz helyen van.
    Papír is tud ilyent csinálni
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

2. The Following 2 Users Say Thank You to raktaros For This Useful Post:

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    4,894 tetsziket kapott 3,283.topicban
    Blog Entries
    4
    Pár éve épp csak hogy megkapott egy Rottweiler, csak egy pötty volt a lábamon. De utána mégis fájt hetekig, kisebesedett, varas lett, és csak utána kezdett vérezni.

Gyerekkoromban volt egy fantasztikus ötletem, hogy pengével felvágok egy majdnem kiürült fogkrémes tubust és felhasználom a maradékot. Az ötlet talán nem volt rossz, de a kivitelezésbe hiba csúszott és a tubussal együtt az ujjam is szétvágtam. Apám annyi vért... vékony vágás volt, de a fürdőszoba úgy nézett ki mint egy mészárszék.

Meg emlékszem egy olyanra amikor alig pár éves voltam, aztán ott volt egy csípőfogó amivel játszottam. Meg a tenyerem. Fájdalmas volt az eredmény.

Senior Member FreeDoom's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    131
    144 tetsziket kapott 83.topicban
    ..megjött a levél,az utolsó a végre hajtás előtti figyelmeztetés....
    Sokáig leveleztem a hatalommal,hogy miért kell a kocsi után +++++ adót fizetnem..hiszen befizettem a jövedelem adót,a vagyon szerzési illetéket,a baleseti adót,a kötelező biztosítást,a hatósági eredet vizsgát,a törzskönyv árát,az új forgalmi árát,az üzemanyag adóját és áfáját...
    ...szóval mit is kapok a hatalmi adóért???????..a válasz nagyjából az,hogy TÖRVÉNY van róla és pofa be ,mert úgyis elvesszük...ha nem önként adod..hát többet....
    Kérem szépen térdre rogyok és FIZETEK!!!!...nem tudom megvédeni magam!!!!
    ... úgy élj,hogy mosolyogva halj meg...

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Áthelyeztem az önvédelmis topicból.

Ha neked válaszoltak, az már egy kis győzelem. Én hiába írtam az ingatlanadóról kérdéseket, nem kaptam rá választ. Végül is csak évi 1400 dollárt akasztanak le rólam, amiből 200 jogos. Miért is szánnának 10 percet egy gyors válasz megírására?

Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    131
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Áthelyeztem az önvédelmis topicból.

Ha neked válaszoltak, az már egy kis győzelem. Én hiába írtam az ingatlanadóról kérdéseket, nem kaptam rá választ. Végül is csak évi 1400 dollárt akasztanak le rólam, amiből 200 jogos. Miért is szánnának 10 percet egy gyors válasz megírására?
    Kár volt áthelyezni...mert Ez szín tiszta önvédelmi helyzet!!!!!!..ugyanis mindenki legyen képbe azzal,ha netán az utcán oda lépnek hozzá és lenyúlják egy tizessel...vagy betörnek és elvisznek egy mikrót nyócezer értékben..hol van az ahhoz a kifosztáshoz képeset amit leakasztanak egy álompolgárról ....
    Ha EZ nem ÖNVÉDELEM...akkor MI AZ?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Ha az adóhivatal tör rád, az ellen nincs védekezés. Se logikus magyarázkodás, se furkósbot. Sajnos abban az esetben mindig fizetni kell. Ha tévednek, akkor kis szerencsével meghallgatnak és elismerik a hibát, de ha pénzt akarnak tőled és a törvény szerint kifizettethetik veled, akkor ott az úgy zsákutca és nincs kiút.

Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    131
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Ha az adóhivatal tör rád, az ellen nincs védekezés. Se logikus magyarázkodás, se furkósbot. Sajnos abban az esetben mindig fizetni kell. Ha tévednek, akkor kis szerencsével meghallgatnak és elismerik a hibát, de ha pénzt akarnak tőled és a törvény szerint kifizettethetik veled, akkor ott az úgy zsákutca és nincs kiút.
    Értem..értem...csak azt nem értem,hogy a Törvényeket azok szavazzák meg akiket Mi,az állampolgárok küldünk ODA...azért,hogy Nekünk jó legyen....valami nagyon nem kerek

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,718
    Blog Entries
    4
    Ezt hívják úgy hogy demokrácia. Megszavazod hogy ki legyen a hóhérod. Aki szebben tud ígérni, az kap több szavazatot és az lesz a hóhér. Esetleg az az ígéret hogy levágja majd az új hóhér a régi hóhér fejét, de valahogy mindig a lakosság nyakára kerül az a pallos.

10. The Following 4 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Senior Member aksurv's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    161
    315 tetsziket kapott 201.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló FreeDoom Hozzászólás megtekintése
    Értem..értem...csak azt nem értem,hogy a Törvényeket azok szavazzák meg akiket Mi,az állampolgárok küldünk ODA...azért,hogy Nekünk jó legyen....valami nagyon nem kerek
    Ha a választásokkal bármi VALÓBAN eldőlne, már rég megszüntették volna...
    Az acélnál senki nem keményebb, az ólomnál senki nem gyorsabb....