Oldala 2 of 163 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 1621

Topic: Off topic

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    4,835 tetsziket kapott 3,247.topicban
    Blog Entries
    4
    Sétálás közben megállított a szomszéd fia és megkérdezte hogy hol vettem a bakancsom. Mondta hogy tetszett az apjának, gondolom ő is venni akar egyet.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Van egy kis pénzem hogy egy mini-üzletbe vágjak, de azért érdekes hogy mennyi gyanús alak van. Vennék az üzlethez gépet, persze csak használtra van pénzem, de az eBay-en pl. most egy férfi gyanúsan átverős dolgokat csinál. Hiába kérdezem, nem válaszol a kérdésekre, meg nincs is értelme annak amit csinál, mert miért adná olcsóbban, ha drágábban is eladhatná. Biztos átverés, úgyhogy kihagyom.

Egy másik eladó elméletileg egy nő, de azt mondja hogy nincs is az országban, mert Európába költözött, hanem majd egy cég intézi és majd úgy beszéljek a céggel. De email címet nem adott, egy weboldal címét meg igen, de az a link nem működik. Ez az ajánlat is kezd egyre gyanúsabb lenni.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Borzasztó műsor. Csak akkor nézném ha az M1-en Dáridó, az RTL-en meg Mónika show menne. Vagy inkább csak kikapcsolnám a tévét.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Találtam valamit egy külföldi fórumon. Egy fickó bekattanva írta, hogy micsoda dolog, hogy civilek erdei terepszínű ruhát hordanak, be kellene tiltani hogy civilek olyasmit viseljenek mert az csak a katonáknak való. Először azt hittem hogy csak hülyül, de nem. Teljesen komolyan írta, sokan meg még biztatták is, hogy milyen igaza van, csak a hadseregnek kellene viselnie. A sok divatdiktátor.

Ezzel szemben találtam másik topicot, ahol a katonák kijelentették hogy őket egyáltalán nem zavarja.

Ráadásul az amerikai hadsereg egyre inkább áttér a ACU mintára és az erdei terepmintás egyenruhákat már egyre kevésbé használják. És amellett van még a sivatagi mintázatú, sárgás színű.

Nem szóltam hozzá a magasröptű társalgásukhoz, de mondhattam volna nekik, hogy a németek kezdték hordani először, mi lenne ha valaki meg azt mondaná, hogy csak németek hordják és az kellene hogy senki más ne hordhassa rajtuk kívül.

Vajon mit szólnának ahhoz ezek a szerencsétlenek, ha tudnák hogy a magyar segédmunkások woodland terepszínű nadrágban keverik a maltert. Sokkot kapnának.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2013
    Tetszik adás
    33
    109 tetsziket kapott 75.topicban
    Én évek óta ACU (szürke digital) gatyát koptatok hétköznap is.
    Nem azért mert militarista vagyok, hanem mert strapabíró, kényelmes és sok zsebe van.
    Motorozáshoz is nagyon jó, mert a comb zsebbe kényelmesen belefér a motoros EÜ csomag, még ipad is.

Mondjuk normál terepmintásat(woodland) Én se vennék fel hétköznap, se feketét.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Én meg jóformán csak olyat hordok. Fekete és woodland BDU. Ahogy mondtad engem se érdekel a katonaság, viszont ha megveszek egy BDU nadrágot az nem fog szétszakadni, tönkremenni. Ha jobb minőségű akkor ki se fakul. Mindezt úgy, hogy olcsón is be lehet szerezni. 2 éve vettem 4 darabot, elvagyok velük, mind újnak néz ki.

Nekem nem jön be az "amerikai kispolgári egyenruha". *Fehér sportcipő, kék farmernadrág, öv, fehér póló, baseball sapka valami sportoló csapat logójával, esetleg az övön egy mobiltelefontartó. Mondhatni hogy mindenki így öltözik errefelé.

A másik stílus az öltönyös. Azok szerintem így lenézik az embereket. Van egy autóbérlő hely, ott öltönyös nyakkendősök dolgoznak, de köszönni egyik se tud.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Nem nekem szóltak be, hanem egy miliciákat kitárgyaló topicban volt szó róla.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    Mondják, hogy ne töltsd le a filmet, ne torrentezz, az lopás, vedd meg inkább eredetiben, DVD-n, mert az jobb. Gondoltam hogy jó, akkor megveszem a kedvenc régi filmjeimet. Illetve venném, ha lehetne kapni. Milyen már az, hogy nincs normális Mad Max trilógia kiadás? Hogy van az, hogy a Mad Max 2 és 3-at adják, de nem adják vele az első részt? Milyen már az, hogy megveszed eredetiben a filmeket és hibásak a lemezek? Milyen az, hogy megveszel egy eredeti filmet és a képminősége úgy néz ki, mintha VHS kazettáról másolták volna? Van nem is úgy néz ki, hanem egyszerűen tényleg VHS-ről lett DVD-re másolva? Vagy hogy megveszel egy DVD-t és a filmben el van csúszva a hang? Vagy nincs hozzá semmilyen felirat. Vagy a jó zenét kicserélték. Vagy rettenetesen béna a szinkron. Esetleg a film kulcsjelenetei ki vannak vágva a filmből. Van hogy a szélesvásznú film a DVD kiadásban régi tévére van méretezve. Miért? Hogy néz már az ki? Hol vannak már azok a régi tévék?

Próbálom megvenni a filmeket, de közben ennyi problémával kell szembesülnöm. Siránkoznak a filmes kiadók a kalózletöltések miatt, de arra nem veszik a fáradságot, hogy a filmeket normálisan kiadják DVD lemezeken.

Senior Member aksurv's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    159
    315 tetsziket kapott 201.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Találtam valamit egy külföldi fórumon. Egy fickó bekattanva írta, hogy micsoda dolog, hogy civilek erdei terepszínű ruhát hordanak, be kellene tiltani hogy civilek olyasmit viseljenek mert az csak a katonáknak való. Először azt hittem hogy csak hülyül, de nem. Teljesen komolyan írta, sokan meg még biztatták is, hogy milyen igaza van, csak a hadseregnek kellene viselnie. A sok divatdiktátor.

Ezzel szemben találtam másik topicot, ahol a katonák kijelentették hogy őket egyáltalán nem zavarja.

Ráadásul az amerikai hadsereg egyre inkább áttér a ACU mintára és az erdei terepmintás egyenruhákat már egyre kevésbé használják. És amellett van még a sivatagi mintázatú, sárgás színű.

Nem szóltam hozzá a magasröptű társalgásukhoz, de mondhattam volna nekik, hogy a németek kezdték hordani először, mi lenne ha valaki meg azt mondaná, hogy csak németek hordják és az kellene hogy senki más ne hordhassa rajtuk kívül.

Vajon mit szólnának ahhoz ezek a szerencsétlenek, ha tudnák hogy a magyar segédmunkások woodland terepszínű nadrágban keverik a maltert. Sokkot kapnának.
    Ha jól tudom briteknél tilos, ha nincs jó indokod pl. AS-re mész jösz a full katonai cucc.
    Max. olyan lehet, gatya keverve polgári cuccal.
    Acu val keményen rápacsált az US Army. Városban, sivatagos, sziklás terepen ok, de mindenhol máshol virít, mint rosseb. Megy matek, hogy most mi legyen jönnek az újabb minták..
    Az acélnál senki nem keményebb, az ólomnál senki nem gyorsabb....

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,627
    Blog Entries
    4
    http://mandiner.hu/cikk/20130702_ujr...ride_szervezoi

Erről mit gondoltok?

Az igazat megvallva elég unalmas már hogy mindig parádé van, meg büszkeség napja, meg külön olimpiájuk, meg külön filmhét, meg minden. Az egyik, hogy ha úgy születtek és tudják hogy egyáltalán nem normális dolog, akkor ne legyenek rá büszkék. Miért nem tudják az ilyesmit otthon, a hálószobára korlátozni, mint a normális emberek? És miért kell nekik provokálni? Bárhová mennek, előszedik a vallást és elkezdik gyalázni. Papnak öltöznek be, "Jézusnak is 2 apja volt" táblával vonulnak fel, volt hogy a 12 apostolról és Jézusról készült Utolsó Vacsora képet mocskolták be. Miért jó ez nekik? Eljátsszák hogy milyen szelídek, de tele vannak gyűlölettel az egyház iránt, és ha nincs elég gyűlölet, akkor szítanak provokációval. Tényleg ez az út az elfogadásuk felé? Mi lenne ha mondjuk rózsaszín szoknya helyett öltönyben vonulnának fel? Nem-e fogadnák el őket jobban? Nem mintha azt akarnák hogy elfogadják őket, mert egyértelmű hogy szeretik eljátszani a "más" és az "áldozat" szerepét.

És ez?

http://kuruc.info/r/22/114418/

Tényleg ilyen egy értékelhető előadás? Bajnai Gordonon meg annyira látszik hogy rettenetesen érzi magát és a legszívesebben azonnal hazamenne mert látni se bírja az egészet. Kizárólag azért van ott, mert muszájnak érzi, kell nekik a szavazat. Nagyon nem őszinte a mosolya, inkább undort látok rajta, ami nem is csoda.

Nem látom a másokban hányinger keltés taktikai előnyeit. Ezzel csak a mások megvetését vívják ki, nem jogokat. Ez ocsmány provokálás, semmi más.