Oldala 3 of 159 ElsőElső 123451353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 1583

Topic: Off topic

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    4,619 tetsziket kapott 3,099.topicban
    Blog Entries
    4
    http://mandiner.hu/cikk/20130702_ujr...ride_szervezoi

Erről mit gondoltok?

Az igazat megvallva elég unalmas már hogy mindig parádé van, meg büszkeség napja, meg külön olimpiájuk, meg külön filmhét, meg minden. Az egyik, hogy ha úgy születtek és tudják hogy egyáltalán nem normális dolog, akkor ne legyenek rá büszkék. Miért nem tudják az ilyesmit otthon, a hálószobára korlátozni, mint a normális emberek? És miért kell nekik provokálni? Bárhová mennek, előszedik a vallást és elkezdik gyalázni. Papnak öltöznek be, "Jézusnak is 2 apja volt" táblával vonulnak fel, volt hogy a 12 apostolról és Jézusról készült Utolsó Vacsora képet mocskolták be. Miért jó ez nekik? Eljátsszák hogy milyen szelídek, de tele vannak gyűlölettel az egyház iránt, és ha nincs elég gyűlölet, akkor szítanak provokációval. Tényleg ez az út az elfogadásuk felé? Mi lenne ha mondjuk rózsaszín szoknya helyett öltönyben vonulnának fel? Nem-e fogadnák el őket jobban? Nem mintha azt akarnák hogy elfogadják őket, mert egyértelmű hogy szeretik eljátszani a "más" és az "áldozat" szerepét.

És ez?

http://kuruc.info/r/22/114418/

Tényleg ilyen egy értékelhető előadás? Bajnai Gordonon meg annyira látszik hogy rettenetesen érzi magát és a legszívesebben azonnal hazamenne mert látni se bírja az egészet. Kizárólag azért van ott, mert muszájnak érzi, kell nekik a szavazat. Nagyon nem őszinte a mosolya, inkább undort látok rajta, ami nem is csoda.

Nem látom a másokban hányinger keltés taktikai előnyeit. Ezzel csak a mások megvetését vívják ki, nem jogokat. Ez ocsmány provokálás, semmi más.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    Úgy tudom hogy idén egy Facebook csoport próbált egy családi felvonulást szervezni, de a rendőrség nem adott rá nekik engedélyt. Nem a családra, igen a szoknyában vonuló férfiakra.

Nem az "egyház" felé, hanem inkább minden hívőnek szól a beteges gyűlöletük.
    Ahogy mondod, akárkinek is szánják, ha Istent, Jézust és a Bibliát gyalázzák, az érint minden olyan embert aki bármilyen formában hívő. Mindegy hogy katolikus, református, ortodox vagy más hasonló. Gondolom hogy a nem-keresztény vallásokat azért nem gyalázzák, mert azoktól jobban tartanak. A bárányt könnyebb rugdalni mint az tigrist.

Ezt a videót elég érdekesnek találtam.

http://www.youtube.com/watch?v=j-pjA6h9Ybc

Én csak azt mondom, hogy otthon a hálószobában azt csinálnak amit akarnak. Ne vonuljanak fel, ne provokáljanak senkit és ahogy az utolsó mondta a videóban, ne legyenek büszkék, mert nincs mire büszkének lenniük, ha egyszer csak így születtek meg és ilyenek lettek. Hogy házasság vagy nem, talán igen, de kizárólag csak városházi legyen, templomi kifejezetten nem! Már azt se tartom jó dolognak, ha nem-hívő ember akar templomban esküdni. Meg ha már provokálnak az egyházak és hívők ellen, akkor egyáltalán ne is menjenek templomba, egyszerűen nem nekik való az ilyesmi. Gyerekvállalást pedig szintén egyértelműen nem. Hogy két felnőtt mit csinál otthon, az lehet az ő dolguk, de gyereket ne akarjanak belevinni az ilyesmibe. Egy gyereknek anya-apa kell, nem anya-anya vagy apa-apa.

A legtöbbjüket inkább sajnálom, hogy elbánt velük a természet, ezt el kellene nekik is ismerniük és nem kellene erre büszkének lenniük. Nagyjából így látom a dolgot.

3. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    A rokkantak nem is büszkék arra hogy rokkantak, ahogy a szemüvegesek se büszkék arra, hogy nem látnak jól. Ezért sincs túl sok értelme az évenkénti felvonulásnak. De nem is akarnak normálisak lenni, azért rendeznek külön olimpiát meg mindent maguknak. Az például minek nekik külön? Nem értem.

Az a lényeg, hogy a társadalmi szabályokat ők is tartsák be, pont, mint a többiek
    A közszeméremsértés rájuk valamiért nem vonatkozik, se a közbotrányokozás.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló Wannabe Hozzászólás megtekintése
    "János 2/15. És [Jézus] kötélből ostort csinálván, kiűzé mindnyájokat a templomból, az ökröket is a juhokat is; és a pénzváltók pénzét kitölté, az asztalokat pedig feldönté;"
    Jézus azt tette, de nézd meg ezt a videót.

Két keresztény odament, hogy csendesen prédikáljon és ott álljanak a "Jézus megment" tábláikkal. Láthatóan nem zavartak sok vizet, nem kötekedtek senkivel, csak véleményt nyilvánítottak. Hogy mi a véleményük az mindegy, meg az is hogy ki ért velük egyet és ki nem. A lényeg hogy nem bántottak senkit és joguk van ehhez, amit az Alkotmány biztosít nekik. Erre "a büszkék" nekik estek, lökdösték őket, üvöltöztek velük és a végén ököllel ütötték a fehér pólós keresztény fejét.

Aztán mikor megjelentek a rendőrök akkor a támadók eljátszották az ártatlant.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    Az biztos hogy ebből nem lesz nemzetközi felháborodás. Fordított esetben mindig van.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    A témába vágó videó. (angolul)

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Tetszik adás
    1
    526 tetsziket kapott 273.topicban
    bár biztos most páran nem fognak szeretni de engem nem zavarnak a buzifesztivállal.
    365 nap van ebből egy nap az övék. nem értek egyet a szándékos provokációjukkal maga magamutogatással de ezen a napon nem megyek oda, nem nézem meg őket a gyereknek elmondom hogy ez nem egy természetes és normális dolog de van ilyen is. ha senki sem menne oda gyűlölködni csak vonulnának az üres utcán nem is lenne érdekes nekik sem mert nem lenne kit provokálniuk. gondold el mennyi aberrált beteg van akiről nem is tudsz.

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Tetszik adás
    4,570
    1,170 tetsziket kapott 766.topicban
    Valahogy nekem is az jön át az egészből, hogy ők különlegesnek, többnek képzelik magukat az átlagembereknél.
    Nem értem az ilyent miért kell kivinni a szobából, mutogatni magukat, hencegni vele. Normális ember az intim dolgait nem tárja a világ elé.
    Otthon azt csinálnak amit akarnak, ami jól esik nekik, nem lenne olyan probléma hogy valakik nem fogadják el szegényeket.
    astonferi-nek is igaza van. Ilyenkor a környéket el kell kerülni, kutya se foglalkozzon velük.
    Talán 1-2 ilyen érdektelen felvonulás után rájönnek hogy nincs értelme.
    Persze ha mi csinálnánk egy "prepper felvonulást" már mindjárt félelmet keltenénk.
    Én meg mondhatnám, bennem meg ők keltenek félelmet hogy milyen jövő felé halad a világ...

U.i.: Azért érdekes, hogy ezt közszemlére teszik, de ha a gyerek belát egy trafikba azért már büntetéssel fenyegetőznek...

10. The Following 2 Users Say Thank You to raktaros For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,286
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
    365 nap van ebből egy nap az övék.
    1 nap nem zavarna túl sok embert. De erről szól az összes nap, filmen, sorozatokon meg mindenféle műsorokon keresztül nyomják az emberek arcába, aztán egész hét erről szól, aztán a következő városból jön a hír hogy akkor meg ott vonulnak és arról szólnak a hírek. Interneten hirdetéseik vannak amiket lehetetlen kikerülni, ha valaki azt mondja hogy nem jó ez a vallásgyalázásos felvonulás akkor azt rögtön megbélyegzik homofóbnak. Meg ahogy Wannabe írja, miért kapnak több jogot mint az egészségesek? Úgy tudom hogy tavaly valaki tervezett egy hideg büszkeség napját, és a rendőrség letiltotta az egészet, meg volt másik tüntetés azt meg valami seholsincs utca járdájára terelték. Aztán ott volt most valami családpárti Facebook csoport, a rendőrség jogellenesen nem adott engedélyt nekik semmire.
    A közösség elleni izgatással mi van? Vagy a csoport elleni izgatással? Ellenkező esetben 3 év letöltendő, de ha ők teszik akkor nekik lehet?

Ha vonulnak, vonuljanak normálisan felöltözve. Ha provokálni akarnak menjenek Afganisztánba a tűsarkúban, aztán majd megtudják hogy milyen az ha nincsenek jogaik, mert ott 20 métert se tudnának megtenni.

Ha egy csomó szervezetnek megtiltják a vonulást, tüntetést, akkor tiltsák meg ezeknek is. A többinek azzal az indokkal szokták, hogy túlságosan korlátozná a forgalmat. Mert ha 10.000 ember vonul Budapest főutcáján és emiatt az egész főváros lebénul, az nem forgalomkorlátozás?

Nem gyűlölöm őket, nem gyűlölök senkit, de hogy megtanulhatnának viselkedni az biztos, mert ha azt akarják hogy emberként tekintsen rájuk mindenki, akkor előbb emberként kellene viselkedni.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    399
    399 tetsziket kapott 264.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    De erről szól az összes nap, filmen, sorozatokon meg mindenféle műsorokon keresztül nyomják az emberek arcába
    Én is észerevettem, hogy egyre több a meleg propaganda ide tartozik hogy aki a divatot teremti álltalában az is meleg, nem is értem mi van itt.
    Miért nyomatja a nyugati kultúra a melegséget, mert nem tudom ti hány meleget ismertetek, én ismertem 1-2 őt sajnos, és hát a véleményem róluk, hogy elég magatehetetlen emberekről van szó, valamiért szerencsétlenek néznek ki, legalábbis első ránézésre így tűnnek. Erkölcsüket tekintve megkérdőjelezhetőek, bár egy meleget sem ismertem közelebről. És igazat megvallva valamiért félelemmel tölt az el hogy egyre több a meleg, mert tudom, hogy ez nem természetes dolog, ez egy élet ellenes dolog, mert ugye két férfi vagy két nő nem tud gyereket nemzeni, egy meleg társadalom a mai technológiával életképes, de a technológia nélkül életképtelen lenne, és máris ott vagyunk hogy függőségi helyzetbe kerültek az iylen emberek.
    Egyszóval kíváncsi lennék rá, hogy ezzel mi a célja a nyugati médiának, bár elég egyértelmű a helyzet. Megnézném egy meleg hadsereg hogyan működne, már ha szükség van honvédségre...
    Na mindegy már egy kicsit elkalandoztam, és lehet hogy összeesküvéselméletet látok ott ahol nincs semmi, de az tény hogy a médiában elég erősen nyomatják a "melegséget".
    Elgondolkodtató hogy a jővőben ez hova fog vezetni.

14. A következő fórumozóknak tetszett Daniui hozzászólása: