Oldala 12 of 12 ElsőElső ... 2101112
Eredmény 111 to 114 of 114

Topic: Hogyan spórolj a prepperkedésre

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    30
    71 tetsziket kapott 36.topicban
    A spórolás egy formája az is ha olcsó élelmiszereket szerez be az ember. Pennyben vásároltunk a napokban és vettem fagyasztott pizzát. Egész elfogadható volt az íze és csak 180 Ft volt az ára. Gondoltam megosztom veletek.
    Last edited by Alpha; 11-25-2017 at 12:05 PM.

2. A következő fórumozóknak tetszett Alpha hozzászólása:

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Tetszik adás
    217
    566 tetsziket kapott 375.topicban
    Érdekes a bevásárlás téma is.
    Régen auchanba vagy nagy tescoba mentünk, olyan 60-70e Ft-ot otthagytunk. Amivel nincs is gond, de mellette ugyan úgy átjártunk a közeli boltba, kenyér, ilyesmi nem volt ebben benne. Aztán egy huszárvágással megszüntettem a havi "nagy bevásárlást" és lám, ugyan úgy átmentünk és ugyan úgy költöttünk, de a 70E megmaradt, vagy ha valami nagyon kellett akkor abból vettem. Amúgy a tesco mostanában nagyon drága, csak az akciós cuccaik érik meg ahogy nézem. Auchan egy fokkal jobb. A Lidl ami nekünk legjobban bevált és szerencsére közel is van. Most próbálgatom a penny-t, és az sem olyan rossz.
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

4. A következő fórumozóknak tetszett WestBam hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    30
    Fotó lemaradt...
    Csatolt képek Csatolt képek
    Last edited by Alpha; 11-25-2017 at 07:21 PM.

6. A következő fórumozóknak tetszett Alpha hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    30
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    Érdekes a bevásárlás téma is.
    Régen auchanba vagy nagy tescoba mentünk, olyan 60-70e Ft-ot otthagytunk. Amivel nincs is gond, de mellette ugyan úgy átjártunk a közeli boltba, kenyér, ilyesmi nem volt ebben benne. Aztán egy huszárvágással megszüntettem a havi "nagy bevásárlást" és lám, ugyan úgy átmentünk és ugyan úgy költöttünk, de a 70E megmaradt, vagy ha valami nagyon kellett akkor abból vettem. Amúgy a tesco mostanában nagyon drága, csak az akciós cuccaik érik meg ahogy nézem. Auchan egy fokkal jobb. A Lidl ami nekünk legjobban bevált és szerencsére közel is van. Most próbálgatom a penny-t, és az sem olyan rossz.
    Olyan, mintha a tesco a végéhez közeledne. Megyeszékhelyen járok tescoba és azt látom, hogy a szélső polcok haladnak befelé. Mindkét oldalon van vagy 20 méter lekerített üres tér. A lidl tényleg jó, csak nem esik útba. Nekem ezért opció a penny vagy ritkán auchean. Ma voltam tescoba, de januárig szerintem nem megyek. Az ajtóba lerohannak a szórólapos diákok meg a parfümárus csajok. Bent sok az ember, mindenhol karácsonyi "akciók" és közben végtelenítve nyomják jingle bells-t. Nem az én világom ez! Januárig marad a coop.