Oldala 2 of 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 to 20 of 39

Topic: Aldi

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    nlkná
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    fóliázó.jpgKitchenware , jó vákuum és 3 év garancia. Gyakorlatilag mindent lehet vele tárolni hosszabban, nyers hús hűtőben 3-4 nap helyett 30 nap, fagyasztóban 3 év, de jó szemes terményre és sok egyébre (csak a fantázia szab határt, meg a beszerezhető fólia mérete).

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    nlkná
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Téli munkáskesztyű 1500-ért!

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Akció holnaptól: kemping multitool készlet (evőeszközök, kés, fűrész, stb.)

Holnap, ha lesz belőle akkor veszek egyet és leírom a véleményemet ezzel kapcsolatban.

https://www.aldi.hu/hu/ajanlatok/aja...ptol-20140629/
    Last edited by sally; 06-28-2014 at 03:06 PM.

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 18
    Given: 1

0 Not allowed!
    Én ezt az evőeszköz mizériát sohasem értettem. Katonaként egy kanállal meg a késemmel mindig jól el voltam. Öreg sorkatonaként meg egy megélezett szélű spicckanállal még a kocsmában is előre köszöntek. A vénemberkonzervet a hegyével lehetett nyitni, a szélével vágni, a nyelével sört nyitni a kanalával meg lapátolni. Kell ennél több?

Senior Member astonferi's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    budapest
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    de akinek nincs még katonai kanálgépe haljon éhen
    nekem van három hogy legyen mindenkinek

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Most jöttem az Aldiból és végül a kanálgépet vettem meg egy ezresért. Bár ne tettem volna...

Ahogy kinyitottam a kanalat, konkrétan szétesett a kezemben. Még gondolkodom hogy majd a pénzt kérjem vissza vagy cseréljem ki másikra. Gyenge minőségnek tűnik, több helyen is sorjázatlan élek, a villának a fogai összevissza állnak. Kiváncsi vagyok hogy más is vett-e ilyet és hogy neki mi a véleménye erről. Sokat nem vártam egy ezresért de minimális használhatóságot igen.

Röviden, nem ajánlott termék

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!

Idézet Eredeti hozzászóló sally Hozzászólás megtekintése
    Most jöttem az Aldiból és végül a kanálgépet vettem meg egy ezresért. Bár ne tettem volna...

Ahogy kinyitottam a kanalat, konkrétan szétesett a kezemben. Még gondolkodom hogy majd a pénzt kérjem vissza vagy cseréljem ki másikra. Gyenge minőségnek tűnik, több helyen is sorjázatlan élek, a villának a fogai összevissza állnak. Kiváncsi vagyok hogy más is vett-e ilyet és hogy neki mi a véleménye erről. Sokat nem vártam egy ezresért de minimális használhatóságot igen.

Röviden, nem ajánlott termék
    6-7 éve használok egy ilyen ALDIsat és teljesen meg vagyok vele elégedve. Persze nem egy "kanálgép", csak egy minimalizált szükségmegoldás, de ez a méretéből egyértelmű is, hiszen nem állsz neki levest enni egy kiskanállal. Nem kotyog, nem lötyög és teljesen jól szét illetve össze lehet rakni a két felét ( a villa az egyik a kés a másik felében van). Szerintem jól használható darab.

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Osztom a véleményt. Nekem pont az volt a bajom a villával, hogy túl egyenesek voltak a fogai (kellett bele egy kis ívet hajlítanom). Ráadásul, gépsoron készülnek, ami meg kizárja, hogy „összevissza” álljanak. Valami idióta, jól megnyomorgatt, vajon mit „bír” az anyag. Gondolom otthon is azzal kezdi a vasárnapi ebédet, hogy a villa fogait tesztelgeti.

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2014
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    elanslx: Szerintem amit te vettél 6-7 éve az nem ebből a szériából van. Ez biztos hogy gyengébb minőségű.
    Wannabe: Senki sem tudta megnyomorgatni mert original csomagolásban volt, olyanban mint a pendrive pl.

Mindenesetre holnap kicseréltetem mert szerintem is csak én fogtam ki egy ilyet. Eddig én is jó véleménnyel voltam az Aldis cuccokról többnyire, ezért is csodálkozom.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 186
    Given: 328

0 Not allowed!
    Szerintem is vidd vissza nekik.