Oldala 66 of 66 ElsőElső ... 1656646566
Eredmény 651 to 654 of 654

Topic: Élet a tanyán

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    37
    936 tetsziket kapott 519.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Ádám Csaba Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag itt 10 méteres akácfák borítják a baromfiudvart. Na kíváncsi leszek a tojáshozamukra...
    Én is! Nem nézegettem anno a tojást, de a viselkedésük az feltűnően nyugodt volt. Majd írd meg, hogy tényleg többet adnak-e!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Tetszik adás
    159
    96 tetsziket kapott 45.topicban
    Nem tudom, hogy itt jo helyen van-e, ha nem majd Tulelo atrakja (bocs Tulelo ). Asszony elkezdte nezni A haborus farm cimu sorozatot, en is rakaptam. Ebben 3 torotenesz egy evig el egy angliai videki farmon a II vilaghaboru idejen levo allapotok kozott. Sokmindent kell sajat maguknak megoldani, segitseget csak emberi segitseget kapnak. Nagyon erdekes, es sok otletet lehet venni. Korabeli ruhakban es technikaval dolgoznak. Akit erdekel ez az idoszak annak csak ajanlani tudom. Teljesen jol bemutatja a tanyasi eletet.

3. The Following 3 Users Say Thank You to Al Bundy For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    113
    137 tetsziket kapott 103.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Al Bundy Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy itt jo helyen van-e, ha nem majd Tulelo atrakja (bocs Tulelo ). Asszony elkezdte nezni A haborus farm cimu sorozatot, en is rakaptam. Ebben 3 torotenesz egy evig el egy angliai videki farmon a II vilaghaboru idejen levo allapotok kozott. Sokmindent kell sajat maguknak megoldani, segitseget csak emberi segitseget kapnak. Nagyon erdekes, es sok otletet lehet venni. Korabeli ruhakban es technikaval dolgoznak. Akit erdekel ez az idoszak annak csak ajanlani tudom. Teljesen jol bemutatja a tanyasi eletet.
    Üdv .
    Igen , jó sorozat , Edward kori farm , viktoriánus kori farm is a sorozat része .

5. The Following 2 Users Say Thank You to Laci For This Useful Post:

Senior Member suuperbus's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Aug 2014
    Tetszik adás
    44
    32 tetsziket kapott 28.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Al Bundy Hozzászólás megtekintése
    Nekem is a kedvenc sorozatom. Én a háborús farmot láttam. Érdekes, hogy milyen sok dolog pótolható pl. babkávé helyett cikória és így tovább a végtelenségig, beleértve azokat a fura mezőgazdasági gépeket, amit előhúztak a forgatás kedvéért.