Oldala 27 of 27 ElsőElső ... 17252627
Eredmény 261 to 266 of 266

Topic: Emberi természet

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 105
    Given: 193

0 Not allowed!
    Videó Blog - #22 - Tartozások, szaremberek

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2013
    Thumbs Up
    Received: 7
    Given: 9

1 Not allowed!
    Hasonlóképp jártam már én is. Egyik esetben egy kollégám "vett" tőlem egy gáz-riasztó pisztolyt 18000-ért de mivel leromlott az egészségi állapota, örökké orvoshoz / vizsgálatokra kellett járnia mondtam neki, hogy ráér kifizetni majd, ha meggyógyult. Na, azóta is fizet... A másik kollégám, akivel szintén jóban voltam kért kölcsön egy 10-est, amit majd következő fizukor megad, ez kb 8 éve volt.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 4

2 Not allowed!
    Szerencsére nincs annyi pénzem, hogy bárkinek kölcsön tudjak adni, és nagyon jól beszélem a többség panaszkodós-sírós nyelvét ahhoz, hogy ezt másokkal is el tudjam hitetni

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 45
    Given: 13

1 Not allowed!
    Én megmondtam, kölcsön soha senkinek semmiféle körülmények között!
    Persze az asszony mindig okosabb, meg amúgy is a barinője utcára kerül kislányával együtt, kikapcsolják a gázt ha nem fizet ésatöbbi ésatöbbi. Aztán megsegítette őket egy kilóval, hogy abból rendezzék magukat. Voltunk náluk "barizni", persze ilyen előtte sem nagyon volt, azóta sem. Telt-múlt az idő, asszony elvesztette igen jól fizető állását és eszébe jutott, hogy van neki egy kiló kiadva, azóta ott már rendeződtek a dolgok, vidékre kiköltöztek családi házba, stb. De a pénz bizony azóta sem talált vissza a gazdájához.
    Én csak azt mondtam neki: - én szóltam. Persze akkor is és most is én voltam a hülye, hiszen hagytam volna megfagyni szerencsétleneket, ilyesmi. Erre csak annyit mondtam neki: Figyu, nincs melód, nincs pénzed. Ha nem lennék itt megfagynátok. Adna a barátnőd kölcsön?

Én úgy vagyok vele, ha valaki kér én akkor adok ha van, de úgy, hogy köszönömmel tartozik, azonnal rendezheti. Én nem kérek senkitől, nem leszek senki adósa, remélem így is marad a hátralévő időmben. De akinek adok attól én nem várom vissza. Ha vissza adja valamikor örülök, ha nem akkor nem bánkódok, mert nem is várom, hiszen lemondtam róla mikor átadtam. Csak így tud ez a dolog működni. Illetve van még egy opció, de azt jogilag tiltják meg amúgy sem kenyerem az erőszak
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 105
    Given: 193

0 Not allowed!
    Mai sztori.

Szóval olvasgatok cikkeket, számomra ismeretlen nevű celeb nőci ruhát vesz Interneten, de túl nagy rá. Laza kis cikk, mégis egy rakás gyűlölködő hozzászólás alatta. Rákérdezek egy női hozzászólótól, hogy mire fel a gyűlölködés. Erre fél órával később észreveszem hogy üzenetet küldött, de privátot! 40 !!! sorban mindenféle trágárkodó, gyalázkodó szöveg. Csak néztem hogy ennek meg mi a franc baja van. Emlegetett mindenfélét, kórházi szülést, orrméreteket, meg hogy én elárultam (azt se tudom kicsoda), meg hogy egyszer a 24-en már váltottunk pár szót (biztos, ki a franc emlékszik rá), meg írt mindenféle értelmetlenségeket. És gondoltam hogy megkérdem mi baja velem, de ki nem találnátok. Le is tiltott. Tehát nem elég a mocskolódó privát üzenet, még ő tiltott le engem. Aztán megkerestem azt a cikket, de ott is beszólogatott mielőtt letiltott.

Most könyörgöm, ki engedi ezeket Internet közelbe? Ez egy felnőtt nő, és azt képzeli hogy ez a viselkedés normális?

Előkotortam egy 1000 éves régi fiókot és úgy tudtam rákérdezni hogy mi a gondja, de nem várok tőle választ, csak több mocskot, pedig egy elnézés kérés ilyenkor indokolt lenne. A gerinc manapság már ritkaságnak számít.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 27
    Given: 6

0 Not allowed!
    Azért ha 5-10 percet rászán az ember (sok az, nem érdemes) akkor általában ki lehet silabizálni, hogy mi a nagy felháborodás forrása ilyenkor. Jellemzően az adott személy valahol tök máshol csinált/mondott valamit, és akkor már mindegy mit csinál, csak dől a szenny