Oldala 25 of 25 ElsőElső ... 15232425
Eredmény 241 to 246 of 246

Topic: Emberi természet

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    320
    395 tetsziket kapott 154.topicban
    Nagy zsákokban sok 25 kilós zsákocska.
    Építkezek. Ha meg nem építkeznék, akkor eladnám annak, aki építkezik
    "A boldogság a saját útját járó ember nyugalma"

2. The Following 2 Users Say Thank You to Kamionos For This Useful Post:

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,669
    4,875 tetsziket kapott 3,271.topicban
    Blog Entries
    4
    Tanulságos.

4. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2016
    Tetszik adás
    0
    22 tetsziket kapott 10.topicban
    Szerintem STHF esetén zsigerből átkapcsolnak az emberek túlélö üzemódba.
    És összeszedik azt a meszet.
    Söt a halottról lehúzzák a csizmát is.
    Béke idöben ott a fék hogy nem illik.

6. A következő fórumozóknak tetszett Szunyog hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,669
    Blog Entries
    4
    Meghallgattam ezt a majdnem 80 perces adást.

Egy fiatal nő, aki mindenen kiakad és hogy mitől van ez.

Aztán kiderült hogy magát hibáztatja azért hogy a szülei nem foglalkoztak vele, hogy az anyja alkoholista volt, az apja otthagyta őket, az apja verte is az anyját, aztán mikor az apja már nem volt ott akkor az anyja ahelyett hogy törődött volna vele, inkább eljárt berúgni és nem ment haza késő estig és ez mindennapos dolog volt, aztán le is passzolta az anyja az apjának, de az se törődött vele. Annyira nem hogy a középiskolai ballagására se mentek el, úgyhogy ott volt a ballagáson mindenki apja és anyja, kivéve az övét. (Ezt már sírva mondja Stefán-nak.) Később meg mivel senki nem foglalkozott vele, így egy olyan férfivel jött össze, aki mindig bántotta.

Akinek ilyen gyerekkora van, annál nem csoda hogy mikor felnő bajok vannak. Megértem hogy aki így jár, annak a természete emiatt esetleg nehéz, és ahogy őt idegesítik mások, úgy mások is idegesítőnek találhatják őt.

Persze az ilyesmire van megoldás, szerintem ha találna maga mellé egy rendes embert, aki megbízható és együtt gyereket nevelnének, mindemellett rá kell jönnie hogy a szülei végig hibáztak és nem szerették, úgyhogy ejtenie kell őket. Akkor talán az élete is szép lehet majd. De ha nem lép túl a dolgokon, akkor csak emészti magát a múlton. Egy társsal könnyebben menne neki, ebben biztos vagyok.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    1,012 tetsziket kapott 555.topicban
    Nem hallgatom meg, a rövid összefoglalód tökéletes
    Tipikus esete a manapság annyira elterjedt szokásoknak.
    A pszichológiája nem olyan nagyon bonyolult, de két sornál hosszabb, és messze is vezetne.

A lényege könnyen megfogalmazható: ezek az emberek azt hiszik, hogy:
    - MÁSOKNAK ezt vagy azt kellene velük szemben (semmit sem kell, ebben az életben enni kell, sz.rni muszáj, a többi dolog opcionális)
    - nem dönthetnek bárhogy (bárhogy dönthetsz, ha megfizeted az árát)
    - nem állhatnak ki magukért (de)
    - az élet nem tanít (tanít, minden esemény lecke, ha nem sikerül a "vizsga", akkor újra kapod ugyanazt a leckét)

Az én meglátásom, hogy ilyenkor:
    - mondani kell egy b.sszameget
    - elgondolkodni, hogy mit akarok, aztán
    - nekiállni megvalósítani amit akarok, és közben fizetni az árát (pl. ha az apám s.ggfej, akkor tipli, rengetegen élnek apa nélkül a világon, és ez az ára annak, hogy egy s.ggfej ne b.szogasson)

9. The Following 2 Users Say Thank You to Dream_walker For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,669
    Blog Entries
    4
    Néha arra gondolok hogy milyen jó lenne vlogvideókat készíteni, vicces, félkomoly, komoly témákról. De valahogy szembesülök azzal hogy túl sok az őrült a világban, úgyhogy nem biztos hogy jó ötlet lenne.

Tegnap 2 olyannal is találkoztam, akik valószínűleg nem kellene emberek között lenniük. Az első egy kommentelő volt az egyik Las Vegas-i cikk alatt, amiben a lövöldözőről írtak. Olyan hozzászólásai voltak, hogy nem a gyilkos tehet a dologról, hanem csak megszállta az ördög és kész, mert "az a legkézenfekvőbb". Megkérdeztem hogy ugye csak viccelt, de akkor meg nekem rontott hogy én egy barom vagyok amiért nem hiszek az ördög-megszállós teóriájában.

A másik meg az Index fórumon sok reggel trollkod szét minden beszélgetést, a többiek úgy figyelmeztettek rá, hogy évek óta azt csinálja. Próbáltam vele szót érteni az elején, de teljesen lehetetlen, valami bolond nyugdíjas (a többiek azt írták róla), akinek teljesen elment az esze. A végén már saját magával vitatkozott, de úgy hogy a regjeit is összekeverte és ugyanazzal a reggel azokra válaszolt saját magának, amiket az előtt ő írt és úgy tett mintha más írta volna. Az biztos hogy az a topic szét lett rombolva, meg sok másik is. Arra emlékeztet ami régen az Amerikás topicban ment, ugyanazon a fórumon.

Így marad az ábrándozás, hogy "mi lenne ha mindenki normális lenne az Interneten". Persze az sosem fog megtörténni.