Oldala 10 of 20 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 91 to 100 of 199

Topic: Emberi természet

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,002
    4,382 tetsziket kapott 2,953.topicban
    Blog Entries
    4
    Hűha, tehát akinek nem az a véleménye mint neked, az csak nem meri megmondani?
    Egyáltalán nem azt mondtam. A helyzet pont fordított, mivel ő volt aki rám támadt, én elfogadom hogy van akinek tetszenek a szőrös nők. Én azt írtam hogy szerintem az nem higiénikus, erre ő olyanokat írt hogy amelyik nő szőrteleníti magát az olyan mint a "csupasz csiga" és minden férfi akinek ez tetszik az "perverz mocsok".

Egyszerűen nem képes elfogadni, hogy a NAGYON JELENTŐS TÖBBSÉG nem azon a véleményen van mint ő, és ez annyira feldühíti hogy képes gyűlölködő hozzászólásokat írni.

a higiéniához végképp semmi köze
    Bűzlik és ez már elég indok lehet.

A másodlagos nemi jegyek megjelenése mutatja, hogy szexuálisan érett az illető, az egy múló divat, hogy ezt manapság leplezni illik
    A férfiak is nyírják a testszőrzetet, pedig kétlem hogy bármi köze lenne ahhoz hogy fiatalabbak akarnának látszani.

De nem ez a lényeg, hanem a viselkedés amit levágott a szerencsétlen a FB-on.

Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2015
    Tetszik adás
    5
    43 tetsziket kapott 23.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    ...
    Bűzlik és ez már elég indok lehet...
    Akkor legyen mindenki kopasz? Mert hogy az is testszőrzet, amibe beleizzadunk. Vagy mégis elég a hajmosás?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,002
    Blog Entries
    4
    Dehogy. Csak ha már nem rossz dolog, a többség abba irányba mozdult és semmi gond nincs vele, akkor miért van tele gyűlölettel az, akinek más a véleménye.

"Vagy mégis elég a hajmosás?"

Csak ha valaki a fejét nem a hóna alatt, vagy a gatyájában hordja.

Amúgy mindegy, a lényeg az, hogy emiatt gyűlölködni FB-on, vagy máshol, teljesen értelmetlen dolog.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,002
    Blog Entries
    4
    Az meg milyen már, hogy azt az idiótát aki most megölt 9 embert, azt mentegetik, de vannak akik még dicsérik is? Olyanokat írnak hogy "bűnözőket ölt". Hol? Egy templomban? Én sose hallottam arról hogy a bűnözők a templomban töltenék a szabadidejüket. Hol van ebben az ésszerűség? Meg hogy "nem erőszakoljátok tovább a nőket". (Ezt az elkövető mondta.) Templomban imádkozók az áldozatai, aki templomba jár az nem hiszem hogy nemierőszakoló lenne. Főleg hogy az egyik áldozata a pásztor volt, és a 9 áldozatából 6 volt nő!

Egy másik helyen meg azt írogatják hogy "meg kell neki bocsátani", meg hogy "Isten segítsége kell neki és több Jézus".

Tényleg, a végén már szeretni kell ezt a tömeggyilkost? Nem értem hogy miért kellene. Meg hogy az emberek miért veszik olyan könnyen a dolgot. Ha egy bűnöző hal meg, akkor nagy a felháborodás, meg tüntetés van, de most hogy 9 ártatlan embert ölt meg valaki, ez így nem olyan nagy ügy?

5. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2015
    Tetszik adás
    336
    197 tetsziket kapott 98.topicban
    Ez az új idők divatja. A mocskot szeretni, a jót elvetni, legyen az művészet, vagy emberi kapcsolat, stb.

7. A következő fórumozóknak tetszett Erdőlelke-íjszelleme hozzászólása:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2015
    Tetszik adás
    336
    Aztán megjelennek olyanok is, akik felháborodva elítélik a jelenlegi kifordult világunkat, majd teljességgel álszent, sunyi és becstelen módon megcsinálják azokat a tetteket, amitől idáig fajult a világ.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    May 2015
    Tetszik adás
    336

10. A következő fórumozóknak tetszett Erdőlelke-íjszelleme hozzászólása:

D - törölt tag
    Guest
    Helyzet jelentés az összeomlás után 2-10 nappal.
    Csengetnek!Na ki áll az ajtóban vicces,de könyörgő,riadt képpel?
    A szomszéd,a koma,a jó barát,a rokon,a menekült,a régi elfeledett ismerős,a régi szerető,a lejmoló.
    -Hú ,de rég láttalak titeket,hogy vagytok?
    -hát meg vagyunk!
    -Tudod mi történt?Alig van valami a boltban,a benzinkút zárva,a bankautomata nem működik.
    -nem nagyon,itthon voltam.
    -Képzeld pont előttem vitték el az utolsó rekesz ásványvizet,vagy nem tudok tankolni,de beteg a gyerek,vagy nincs valami kajád,cigid,söröd,elemed,lámpád,gyertyád,?
    Itt válaszút előtt állunk!
    -nem nincs semmi felesleges,csak ami nekünk is kell.
    -Legyél már jó cimbora,tudod amikor együtt voltunk az akárhol.Na a régi barátság,jószomszédi viszony,közös éjszaka jogán vigyél már el ide-oda,adjál már ezt-azt,adjál már kölcsön pár napra!
    Ismét válaszút!
    -értsed már meg ,hogy nincs semmink!
    -Hogy lehetsz ekkora gyökér,hagyod,hogy a gyerek meghaljon,éhen fogunk dögleni miattad,elvisznek mindent ha nem adom meg a kölcsönt!
    Válaszút!
    -hagyjál már békén vazze és takarodjál innen,hagyjál minket békén!
    -Na jól van a kur.a anyádat,nem egyedül jövök vissza és kiverjük belőled!
    A beszélgetés másképpen!
    -Képzeld pont előttem vitték el az utolsó rekesz ásványvizet,vagy nem tudok tankolni,de beteg a gyerek,vagy nincs valami kajád,cigid,söröd,elemed,lámpád,gyertyád,?
    -nekem sincs sok,de tudok adni egy kicsit,hoztál szatyrot?
    -Ó hálásan köszönöm,majd megadom.
    Másnap csengetnek.
    -Te a szomszéd mondja,hogy te tudsz adni dolgokat,mert sok mindenetek van,tegnap is adtál neki mindent,mondta,hogy jön ma is,de gondoltam nekünk is jut.
    Válaszút!

12. The Following 4 Users Say Thank You to D - törölt tag For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,002
    Blog Entries
    4
    Meg mertem védeni a szólásszabadságot egy balliberális hírportálon. Senkit nem sértettem meg, mindenkivel tisztelettudó voltam, érveket mondtam, írtam az Alkotmányról, a Bill of Rights-ról, a jogokról.

Szeritnetek mit kaptam érte?

"We are unable to post your comment because you have been blocked by..."

Kitiltást. Többet nem írhatok oda. Kapják be ha egy laza kis vitát nem tudnak szellemileg kezelni. Ezzel csak azt bizonyítják hogy nekem volt igazam, mert a szólásszabadságot védtem, ők meg örökre kicenzúráztak.

14. The Following 2 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2014
    Tetszik adás
    57
    86 tetsziket kapott 45.topicban
    DooM
    Adnod kell a hülyét meg az éhezőt akinek sehol semmije aztán jóéccakát lehet hazamenni

16. The Following 3 Users Say Thank You to gyűjtögető For This Useful Post: