Oldala 18 of 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 171 to 180 of 246

Topic: Emberi természet

Senior Member Salmo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pestűl négy fertályóra járásra délre.....
    Tetszik adás
    428
    297 tetsziket kapott 143.topicban
    Legyünk őszinték ha egy kicsit megmagyaráztad volna a pálfordulásod, talán kevésbé
    lett volna disszonáns a Doki által beidézett hozzászólásod a nyúlvágás fényében.

Biztosan tudom, hogy Dokinak is ( meg nekem is ) a nyúlszétb.sz.s videó a szimpatikusabb
    de így az minimum ellentmondásos.
    Don't be a Rambo, Save Your Ammo.

Senior Member GAZDA's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Debrecen
    Tetszik adás
    394
    216 tetsziket kapott 173.topicban
    Pedig pont el akartam kezdeni a vidik feltöltését! De ha Te már nem publikálsz akkor én sem.:-D

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    4,835 tetsziket kapott 3,247.topicban
    Blog Entries
    4
    Magyarázattal egy laza választ lehetett volna adni a felvetett dologra.

Ha visszanézem hogy 10, vagy akár 5 évvel ezelőtt miket mondtam, most azért eléggé más dolgokat mondok és gondolok. Az embereknek változik a véleménye, a szemlélete, ezzel semmi gond nincs szerintem. :-)

Olyan ez hogy valaki vegetáriánus, de visszaszokik a húsra, vagy cigarettázik, de aztán leszokik róla, vagy azt mondja hog sose fog inni alkoholt, de aztán változik és néha mégis megiszik néhány pohárral a barátokkal. Irónia akkor van, ha valaki valami ellen beszél, de ugyanabban az időben azt a dolgot teszi ami ellen felszólal. Ha változik valaki véleménye, az úgy már egyáltalán nem irónia.

4. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Doom
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Magyarázattal egy laza választ lehetett volna adni a felvetett dologra.

Ha visszanézem hogy 10, vagy akár 5 évvel ezelőtt miket mondtam, most azért eléggé más dolgokat mondok és gondolok. Az embereknek változik a véleménye, a szemlélete, ezzel semmi gond nincs szerintem. :-)

Olyan ez hogy valaki vegetáriánus, de visszaszokik a húsra, vagy cigarettázik, de aztán leszokik róla, vagy azt mondja hog sose fog inni alkoholt, de aztán változik és néha mégis megiszik néhány pohárral a barátokkal. Irónia akkor van, ha valaki valami ellen beszél, de ugyanabban az időben azt a dolgot teszi ami ellen felszólal. Ha változik valaki véleménye, az úgy már egyáltalán nem irónia.
    Így van!...a véleményem semmit nem változott az eszetlen videóvadászok és más elemek tekintetében!!!!!!
    A videóban leölt nyuszi..egy házi nyuszi(nem vadállat)...amit a barátom azért tartott,hogy levágják és megegyék...sosem volt a ketrecen kívül ,a természetben életképtelen.
    Ha nem én eszem meg meg eszik ők vagy más,tök mindegy.
    Vagy nem csak én vagyok kaptárlakó Átlagbéla és sokkolja az embereket a valóság?
    Sokat vitáztam én is itt a fórumon ezekről a dolgokról...bár ez némileg a tudatlanságomnak is betudható volt!
    ....és ezenkívül a videó elején is mondogattam a fenntartásaimat(persze van aki néz,de nem lát)
    Szóval igen,némileg változott a hozzáállásom,most,hogy testközelből láttam egy ilyen...műveletet(mert egyébként nincsen az erkélyen sem csirke,sem tehén )
    Szóval nem olyan borzasztó...igen változott a véleményem!
    A dühöm oka nem az,hogy szembesítettek egy pár hónappal előbbi gondolataimmal...hanem a rossz,ártó szándék ahogyan tette doki..egyértelműen ütni akart egyet,hogy kiélje magát(miért azt nem tudom,én senkit sem bántok,csak megvédem magam...ahogy most is).
    Beszólhatott volna jóindulattal is..."hogy látod,nem is olyan szörnyű ez a dolog,..ezelőtt rosszul álltál hozzá,mert nem láttad,tudtad még"...
    A többi fórumozó pedig tűri,elnézi ,talán élvez is a balhét és senki(kiv Túlélő)nem nyújt segítő kezet!..akkor meg minek tegyem fel az ötleteimről,tesztjeimről,próbálkozásaimról,kudarca imról,tudásomról,tapasztalataimról,dolgaimról...sz óló videókat???...lófaxt a seggetekbe...már bocsánat!
    Legyünk őszinték ha egy kicsit megmagyaráztad volna a pálfordulásod, talán kevésbé
    lett volna disszonáns a Doki által beidézett hozzászólásod a nyúlvágás fényében.

Biztosan tudom, hogy Dokinak is ( meg nekem is ) a nyúlszétb.sz.s videó a szimpatikusabb
    de így az minimum ellentmondásos.
    A videó elején magyaráztam...és a nyulat nem én vágtam...ha láttad..mert még nem visz rá a lélék..(miféle pártfordulásról beszélsz)...de az eljövendő események fényében szökségem van erre a tudásra is.Nem tetszik ,de meg kell tanulnom....ez kényszer,vetted ?
    Pedig pont el akartam kezdeni a vidik feltöltését! De ha Te már nem publikálsz akkor én sem.:-D
    ...jól teszed,ne is tölts fel semmit!Nem érdemli meg a tisztelt fórumközösség!.....egy videó elkészítése..munka,alkotás és több van mögötte mint pár perc....továbbra is úgy gondolom,hogy nem jók a lájkvadász videók(bár a késtesztnél és a nyuszisnál én is bele estem ebbe a hibába ...hamar elviszi az embert ez a dolog rossz irányba)...csakhogy a többit..a kevésbé extrémet....de amik valójában az értékesebb videók(mert tele vannak fogásokkal,tapasztalatokkal,...)...kétségbe ejtően kevesen nézték!
    De hát ez van ,ilyenek az emberek....

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Értem. Igazából szerintem elég lett volna ha leírod ezt. Most így az egész csatornád ugrott.

Én az érintett videót nem láttam, mikor meg akartam nézni, akkor már azt írta rá hogy nem található, meg törölve lett. Azt tudom hogy az összes többi videó tetszett és mindig adtam rájuk tetsziket.

A nézettség nem jön, azért sokat kell tenni, ebben tudok tippet adni, de az inkább már a videós/fényképezős topicba való.

Szerintem ha lehet, hozd vissza a törölt csatornát, bár nem tudom hogy lehetséges-e, én még sose töröltem egyet sem.

Doom
    Guest
    Értem. Igazából szerintem elég lett volna ha leírod ezt. Most így az egész csatornád ugrott.
    Igazából,ha megtámadnak(sokat tárgyaltuk az önvédelmes topicokban) védekezni kell!Nem hinném,hogy nekem kellene magyarázkodnom bármiért is.
    igen a csatorna ugrott..de igazából nem is nagyon érdekel...mivel teljes mértékben a jó szándék,a segítő szándék vezérelt amikor megcsináltam ezt a csatornát!
    Nos hátba lettem szúrva,aljas módon kihasználva a jóindulatomat!
    Egy kis félreértésben vannak a tisztelt felhasználók!
    ...azt hiszik ,hogy szívességet gyakorolnak,hogy megnézik vagy akár lájkolják mások alkotásait......
    Hát NEM,az tesz szívességet aki feltölt valamilyen anyagot...hogy lehessen nézni valamit!
    A nézettség érdekel,mert kíváncsi vagyok hogyan áll a társadalom ehhez a témához,de a lájkokat lexarom,mert mit érdekel az engem,hogy vadidegen,arctalan,névtelen embereknek tetszik avagy nem!
    Szerintem ha lehet, hozd vissza a törölt csatornát, bár nem tudom hogy lehetséges-e, én még sose töröltem egyet sem.
    ...továbbra is fogok videózni,de immár megtartom egyfajta családi fotótárnak.Lementem a cuccokat egy külső adathordozóra és elteszem...tök jó lesz pár év múlva vissza nézni....
    De ezeket a közösségi dolgokat befejeztem...nem érdemlik meg az emberek.

Doom
    Guest
    talán kevésbé
    ..még egy gondolat és befejeztem a témát...
    Míg a drága hölgy szinte az egész "zsákmányt" kidobta...addig én ami nem fogyott el a tűzrakó helyen...ahhoz otthon főztem rizst és beraktam a fagyasztóba(meló után ,fáradtan kitűnő...így szoktam a maradékkal),így van még plusz négy ebéd....Ennyi,téma részemről lezárva!

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Tetszik adás
    244
    532 tetsziket kapott 311.topicban
    Szard le a képmutatókat!

10. A következő fórumozóknak tetszett fater.lajos hozzászólása:

Doom
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló fater.lajos Hozzászólás megtekintése
    Szard le a képmutatókat!
    ..jogos...igaz! ....újra is indítom a csatornát!

12. A következő fórumozóknak tetszett Doom hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,626
    Blog Entries
    4
    Nyitottam egy beszélgetést Youtube-on, viccesen eltársalogtunk egy másik amerikai származású magyarral.

Aztán megjelent egy balliberális mexikói vagy milyen és trágárkodni kezdett. Mondtam neki hogy viselkedjen már egy kicsit rendesebben. Jött a válasz, amiben benne volt ez is:

"you weak hungarian bastard. go back to hungary"

"te gyenge magyar fattyú. húzzál vissza magyarországra"

Közben arról szövegelt hogy szerinte Magyarország gyenge ország, mert sose szállt szembe a Szovjetunióval. Gondolom az '56-os forradalomról még sose hallott.

Amúgy is vicces ahogy a spanyol nevű mexikóiak szövegelnek. Más meg mondhatná nekik hogy húzzanak vissza Spanyolországba, nem? :-P