Oldala 19 of 26 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 181 to 190 of 253

Topic: Emberi természet

Doom
    Guest
    Ez a hozzászólás áthelyezgetéses történet,kitűnően példázza,hogyan változtatja meg,viszi tévútra,az egyébbként jó embereket a "hatalom".
    Amikor olyan jogokat,befolyást kap valaki ,amivel befolyásolhatja a dolgok menetét,előbb-utóbb az egyéni érdekei,szimpátiája,hozzáállása fog előtérbe kerülni és bármennyire ágált azelőtt ellene el kezd szelektálni.
    Jelen esetben a moderátor inkorrekt!
    Csak pár hozzászólást néztem meg ma reggel,de a fele "pont nem a topic témájához" kapcsolódott!
    Át vannak helyezve?
    Nem!,mert a "hatalom "szelektál,már nem objektív!
    Érdekes dolgok ezek....

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,712
    4,890 tetsziket kapott 3,282.topicban
    Blog Entries
    4
    ? Milyen hatalom? Miről beszélsz? Néhány éve vita volt és többen is nagyon kértek, hogy tartsak rendet, rendezzem a fórumot. Rábólintottam hogy néha akkor majd áthelyezek ezt azt a megfelelő topicba. Nincs hatalom, nincs semmi. Mondtad hogy szeretnéd ha az eredeti topicba lenne a másik rész, visszahelyeztem oda. De ezek szerint az se volt jó. Nem értem mi a probléma.

Nem volt szelektálás, egy sort se töröltem, csak áthelyeztem. Olyan mintha egy könyvtárban a mesekönyvet betennéd a horror kategóriás könyvek közé, a könyvtáros meg áttenné a megfelelő helyre. Semmi nem veszik el, csak könnyebben megtalálható.

Egyszerűen csak áttettem egy fél hozzászólást egy olyan topicba, aminek a neve is az volt és arról szólt a topic.

Biztosan sok másik hozzászólás van amiket nem helyezek át, meg sok az offolás is, de nem ülhetek folyamatosan itt és senki nem is fizet nekem ezért. A fórumon én pénzt bukok, nincs havidíj, nincs éves tagdíj, a reklámok meg szerintem a fórumozók felénél biztosan le vannak kapcsolva. (Néhányan néha adakoznak, úgy tisztességes ha ezt is megemlítem.)

Tegnapelőtt kiderült hogy az adópapírjaimon elírtam egy számot (nem nagy ügy, láthatták is volna hogy el van írva, egyértelmű hogy rosszul lett kitöltve a papír). NEM tartozok, csak elírtam valamit, de ahelyett hogy kaptam volna egy telefonhívást, az adóhivatal úgy döntött hogy fizetési felszólítást küld 2.500.000 forintról (dollárban, de forintra átszámítva annyi). 1 teljes napot papírok nyomtatásával, számolással, meg idegeskedéssel töltöttem el. A beteg macskánk, megint egyre rosszabbul néz ki szegény. Aztán itt az új telefon ami ma érkezett, de valamiért nem akar működni. A Netem szétakaszt mert 14 Kbyte / s a sebessége és sokszor még az emailjeimet se tudom smegnézni. Még mindig nincs gázunk, pedig itt a tél és a -30 se lesz ritka. Meg a munkám is egyre kevesebbet fizet, tiszta stressz minden.

De mindemellett vettem a fáradságot és próbáltam áthelyezni 2 hozzászólást a megfelelő topicba. Köszönet helyett meg alázást kaptam érte. A saját hozzászólásom is áthelyeztem a tiéddel együtt. Illetve a tiédet félig, a sajátomat teljesen. Mivel a témája a segítségnyújtás SHTF alatt volt, és a topic amibe áthelyeztem erről szólt.

De tegyük fel hogy tévedtem volna -nem tévedtem, jó helyre került a 2 hozzászólás, de tegyük fel- ilyen hisztit akkor se érdemelt volna az egész. Ez egy fórum, nem dől össze a világ miatta, se 1, se 10.000, se az összes hozzászólás miatt. A fórumra költök, meg esetleg 2-3 másik fórumozó ad bele néha adományt. Azért csinálom mert kedvelem az itteni közösséget és örülök ha mások is örülnek, esetleg még barátságok is születhetnek itt. Nem várok hálát, csak másoknak szeretnék segíteni vele. De azért az elég rosszul esik hogy ilyen alázást kapok, holott nem hiszem hogy bármi rosszat elkövettem volna.

Ha mégis és mondjuk a többiek azt mondják hogy én vagyok a hibás, vállalom érte a felelősséget.

Nem értem hogy mi ez az óriási dráma. Elismétlem amit szoktam. Ha egy kis Internetes beszélgetésnél ekkora nagy világok dőlnek össze, akkor mi lesz ha tényleg jön egy valódi SHTF?

Nem tudom, tiszta fáradt vagyok, de még munkám is van, éjszaka dolgozhatok, és el fog tartani még néhány óráig.

Tényleg ilyen magyarázatokat kell adnom egyetlen hozzászólás-áthelyezés miatt? Mi lenne ha úgy rendezném a sok hozzászólásokat mint a többi admin/moderátor a sok másik fórumon? Kitörne miatta a világháború? Minden családban van komoly pénzügyi gond, vagy betegség, vagy akár halálesetek is, úgyhogy elhiheted, hogy egy fórumhozzászólás-áthelyezés nem érdemel ekkora nagy drámát.

3. The Following 3 Users Say Thank You to TMIB For This Useful Post:

Doom
    Guest
    tiszta stressz minden
    .
    Minden családban van komoly pénzügyi gond, vagy betegség, vagy akár halálesetek is, úgyhogy elhiheted, hogy egy fórumhozzászólás-áthelyezés nem érdemel ekkora nagy drámát.
    Bocs,de nekem ez jelenti az életemben a legnagyobb stressz helyzetet!Sokszor azért provokálok egy kicsit,hogy legyen már valami negatív dolog,mert teljesen elszokok a nehéz helyzetek kezelésétől.
    Nem értem miért stresszelsz?!
    Nekem van ágyam,meleg van itthon,van kajám,kutyám és egy öreg autóm..ja meg garázs..jó messze.van konzerv és egészség.
    Mi a fene kell még az életben?
    Hajnalban már az ártéren voltunk,gombáztunk,most főzök gomba pörit.
    De az,hogy végre jött egy jó téma és beindult egy jó beszélgetés...aztán szét lett szaggatva...úgy élem meg,mintha korlátoznának valamiben!..én szeretek itt fórumozni..mert Szabadság!!!!! volt.
    A kevés,ami van,pont elég!

Ádám Csaba
    Guest
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    . nekem ez jelenti az életemben a legnagyobb stressz helyzetet!
    Komolyan irigyellek!!!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,712
    Blog Entries
    4
    Mi a fene kell még az életben?
    Például hogy ne árverezzék el a fejem fölül a házat. Ha neked semmi gondod, az nagyszerű, de a gondtalanság az sajnos eléggé ritkaságnak számít.

Doom
    Guest
    Komolyan irigyellek!!!
    Például hogy ne árverezzék el a fejem fölül a házat. Ha neked semmi gondod, az nagyszerű, de a gondtalanság az sajnos eléggé ritkaságnak számít.
    A múltkor lecseszett az ismerősöm,hogy miért nem veszek házat(mert ők vettek lakás+ 14 milla hitel),niért nyomorgok abban a kis lakásban!
    A másik,hogy miért nem veszek új autót...a hitelt tudnám fizetni.
    Hát egy francokat...akkor azon idegeskednék,hogyan fizetem a dolgokat és fogságba esnés!
    raboskodhatnék a saját tulajdonom védelmében...meg kellene alázkodnom,befogni a számat és nyalni a s.ggeket...pár xaros forintért,hogy legyen hitel törlesztésre.
    De minek?
    Van ágy,meleg otthon,jó kaja,a kutya halálra van kényeztetve..egy egész világ vár arra,hogy felfedezzem,megismerjen.Oda megyek ahová akarok..ha nem tetszik valami két sporttáska cuccunk van...nem köt semmi,sehová!
    Nincsen semmim..nincsen gondom!
    Az állásom jó,bár állandóan jár a pofám...de csak,hogy érezzék a törődést!
    Annyi mellékvágány,gyötrődés után ötven évesen értettem meg mi az ami valóban fontos az életben,
    A szabadság!

8. The Following 2 Users Say Thank You to Doom For This Useful Post:

Ádám Csaba
    Guest
    A múltkor lecseszett az ismerősöm,hogy miért nem veszek házat(mert ők vettek lakás+ 14 milla hitel),niért nyomorgok abban a kis lakásban!
    A másik,hogy miért nem veszek új autót...a hitelt tudnám fizetni.
    Hát egy francokat...akkor azon idegeskednék,hogyan fizetem a dolgokat és fogságba esnés!
    Pár hete még azon rugóztál, hogy valami ingatlant akarsz venni, de nem találsz.

meg kellene alázkodnom,befogni a számat és nyalni a s.ggeket...pár xaros forintért,hogy legyen hitel törlesztésre.
    Nem az alázatért adják a fizetést, hanem a normálisan elvégzett munkáért...

Mindemellett nem biztatlak hitel felvételére.
    Last edited by Ádám Csaba; 10-22-2016 at 12:45 PM.

Doom
    Guest
    Pár hete még azon rugóztál, hogy valami ingatlant akarsz venni, de nem találsz.
    Nézegetek telket,de nem nagyon van!Ill van,csak nem jó!Annyira nem fontos,hogy görcsöljek rajta,..majd alakul.
    Nem az alázatért adják a fizetést, hanem a normálisan elvégzett munkáért...
    ...a világ boldogabbik felén:::

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,712
    Blog Entries
    4
    De jó, ma egy azon cikk alatt nem csak lehazaárulóztak, de még le is zsidóztak. Tegnap meg azt írták hogy nőgyűlölő és szexista férfisoviniszta is vagyok, meg egyéb kedves jelzőket is aggattak rám. Így kellemes a beszélgetés.

Rendeltem eBay-ről 2 filmet, de egyik se ért ide. Úgy tűnik hogy fel lett adva a csomag, de a Posta Hivatal nem találja, mert egy ponton eltűnt a pakk, meg ki volt írva hogy meg van rongálódva, most meg egy ideig az volt kiírva hogy a feladó kérésére keresik hogy hol lehet. Ez azért emberi természet téma, mert elvileg aki eladta a 2 filmet, a beteg apja miatt árulja a DVD-it, és a kórházban van vele mindig. Mégis felhívta a postahivatalt a csomag miatt, pedig biztosan van 1000 más dolga is az apja miatt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,712
    Blog Entries
    4
    Valami szerencsétlennel vitatkozok Facebookon. Én azt mondom hogy a húsevés ok, meg fákat a termőföldért is ki kell vágni ha ember valaki szóját, kukoricát eszik. Erre nekem ugrik az arc, hogy a vegetariánizmus az jó, meg a húsevés rossz, meg én nem értek úgyse semmit.

De miféle ember aki ennyire utálja a húst? Mármint hogy ki az és hol dolgozik? Megnéztem.

Valaki akinek a munkahelye a BURGER KING!

A munkahelyen süti és felszolgálja a húst, aztán hazamegy és vadul szól be a vegetarianizmus nevében annak, aki húst eszik.