Oldala 13 of 13 ElsőElső ... 3111213
Eredmény 121 to 123 of 123

Topic: Kutyák

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,669
    4,875 tetsziket kapott 3,271.topicban
    Blog Entries
    4
    Szerintem csak arról van szó hogy ha elképzeljük ahogy kutyák, macskák és madarak ágakat gyűjtenek tűzhöz, akkor mindenkinek mesébe illő kép jut az eszébe.

Komoly SHTF-ben a madár az étel (valószínűleg mindegyik, legyen az galamb, sas, varjú vagy bármi más). Kutya védelemre használható, a macska meg persze irtja a rágcsálókat, esetleg fog is valamit. Nálunk a macskáink nem csak pici egeret fognak, volt olyan kis termetű macskánk ami nagyobb patkányt fogott mint ő maga volt. Azt meg már A pusztító című Stallone film óta tudjuk, hogy a patkányburger az finom.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    118
    143 tetsziket kapott 107.topicban
    " Szerintem csak arról van szó hogy ha elképzeljük ahogy kutyák, macskák és madarak ágakat gyűjtenek tűzhöz, akkor mindenkinek mesébe illő kép jut az eszébe. "
    A lényeget Túlélő leírta . Sokszor nonszensz , álomvilágbeli dolog , amit írsz ... A felforgításhoz meg annyit , hogy a beépített ügynökök még időnként találkozni is szoktak más biztos beépített ügynökökkel a fórumról , és nem álomvilágban élnek , hogy majd áruház , iroda álmenyezete felett laknak , vagy csatornában , vagy más nyaralójában laknak , ha úgy adódik ....

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Tetszik adás
    202
    153 tetsziket kapott 105.topicban
    Pedig más nyaralójában lakom vagyis laktam októberig, most víztelenítés lesz áprilisig. Csak fizetek is érte. szóval hellyel közzel bejött az irány. lassan meglesz a saját is illetve BOL ok a környéken.
    Nagy Zoltán