Oldala 1 of 148 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 1473

Topic: Mit csináltál a héten? Mit prepperkedtél?

Mit csináltál a héten? Mit prepperkedtél?

A meglevo 3.5 elsosegelycsomagomat rendezgettem, csinaltam beloluk 2-ot. Otthonra vettem egy szerszamosladat, medic doboznak, gyogyszerek, elsosegely, stb. Hordozhato, nagy. Illetve a BOB/ auto keszletet toltottem fel. Meg hianyzik jopar dolog.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Vettem két dolgot 90 dollárért. Az egyik teljesen prepperkedéshez való, a másik is fontos hozzá, de mindennapi használatra is jó. (Videók később.)

Ezenkivul elolvastam egy vilagvege konyvet, Outpost a cime, nem tetszett, cliche. Kerteszkedtem, epitesi tormeleknek valo zsakokba ultettem ezt+azt, vettem egy camo polot, s gyakoroltam elesben sebkotozest, amibol az a tanulsag, hogy hiaba van latex steril kesztyu a csomagban, ha kicsi a kezedre... Holnap veszek egy csomag nagymeretut...

Most hogy nyári szünet van nagyon sok idöm van prepperkedni. Naponta megyek löni számszeremmel plusz légpuskával. Azt sose elég gyakorolni! Csináltam egy 4 vesszös tárat. Ja meg 7 vesszöt.
    Eltettem 15 liter vizet. Plussz ha nem lessz ilyen meleg nekiállok egy csigás ijnak.

Idézet Eredeti hozzászóló bögre Hozzászólás megtekintése
    Most hogy nyári szünet van nagyon sok idöm van prepperkedni. Naponta megyek löni számszeremmel plusz légpuskával. Azt sose elég gyakorolni! Csináltam egy 4 vesszös tárat. Ja meg 7 vesszöt.
    Eltettem 15 liter vizet. Plussz ha nem lessz ilyen meleg nekiállok egy csigás ijnak.
    Hogy "tettel" el 15l vizet? Valami speci modszer?

Mar irtam a masik topcba, most ( vasarnap delutan) hivott a firearm officer, hogy jon home visitre...ezzel talan lezarom a hetet. Jo lenne, ha masok is megirnak, hogy mivel foglalatoskodnak...
    Last edited by mossberg-operator; 06-23-2013 at 08:10 PM.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Majd meséld el, hogy hogy zajlik az ilyesmi arrafelé.

én ma gyakorlatoztam. lerohadtam az autópályán ( beállt a motor ) gyerekkel, asszonnyal felcuccolva. 2 órát dekkoltunk mire megjött a sógorom aki elhúzott majd a másik rokon fél óra múlva aki tovább vitte a családot. mindez leállósávban a rendőrök 200 méterre trafipaxoztak de oda nem jöttek volna hogy - hello gond van ? befejezték a pénzgyűjtést és elmentek.
    kaja - pia volt gyerekkel szöcskét gyűjtöttünk meg próbáltam a morált tartani bennük hogy nincs vészhelyzet csak apró malör és semmi pánik. ( nőnél aki utazik az anyjához haza - szerinted ? )
    gyerek jól viselte és meg elvoltam.

Hát a családba rajtam kivül mindenki üditöt iszik. Csak én vagyok csapviz párti... És a palackokat begyüjtöm kimosom feltöltöm vizzel csurig aztán jol rászoritom a kupakot és megy a többi viz közé. Kb 170 liter vizem van. Viszonylag sokáig elál. Volt már hogy a 3 éve eltett vizet megittam és nem volt olyan nagyon rossz. Bajom se lett töle. Majd ha hejzet lessz mindenkép jobb lessz a kicsit állot viz mintha nem lenne.

Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Majd meséld el, hogy hogy zajlik az ilyesmi arrafelé.
    Termeszetesen.