Oldala 8 of 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény 71 to 80 of 82

Topic: Ki mire készül?

Member
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2016
    Tetszik adás
    1
    73 tetsziket kapott 24.topicban
    Na egy ilyen felállás már nekem is tetszene. jön egy normális éhező, azt az aratásért kap ételt, vagy bármi ilyesmi. azért olyan gyors összeomlást nem tartók reálisnak nálunk, hogy minden szokás megszűnjön és Mad Max-be tolják a népek. Éppen néztem a vásárban simán lophattak volna az emberek, de mindenki becsületes volt. Ok az egyik cigány családtól lenyúltak egy szőnyeget, de azt nem láttam ki tette, csak egy fickót láttam szőnyeggel a hátán meg kajabálást kicsivel később.

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,664
    4,867 tetsziket kapott 3,266.topicban
    Blog Entries
    4
    Idézet Eredeti hozzászóló GaborV Hozzászólás megtekintése
    Tudom ez nem olyan "hősies" és "látványos" mint az amerikai-típúsú prepperkedés, de egyébként reálisabb.
    Nincs benne nagy hősies vagy látványos. Átlag amerikai bebattyog az itteni "teszkóba" és bevásárol.

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Tetszik adás
    124
    156 tetsziket kapott 92.topicban
    Én erre készülök:

4. The Following 2 Users Say Thank You to GaborV For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,664
    Blog Entries
    4
    FreeDoom:
    Oké...tegyünk ellene változtassunk rajta!...vagy mindenki a politikusokra vár?...hogy majd ők gondoskodnak rólunk...de hát pont ez az a gondolkodás mód amitől egy prepper kicsit több mint egy zombi!
    persze..megoldás az is ,hogy valaki betáraz a pincébe és a puskába és leköltözik a pöcegödörbe....
    Még mindig nem érted, hogy a prepperség nem a világ végéről szól. A nagy külföldi felmérés szerint arra csak a prepperek 4%-a készül. A másik 96%, egy rövidebb lefolyású problémára számít, pár naposra, esetleg pár hetesre, talán 1-2 hónaposra, vagy hogy kihúzzon egy telet.

Vagy ha az itteni fórumot nézed, akkor meg nincs 4%-se, csak 2%. Itt a régi felmérés: http://magyarprepperforum.net/showth...gt%F6rt%E9nhet

Senior Member FreeDoom's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    129
    133 tetsziket kapott 76.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    FreeDoom:

Még mindig nem érted, hogy a prepperség nem a világ végéről szól. A nagy külföldi felmérés szerint arra csak a prepperek 4%-a készül. A másik 96%, egy rövidebb lefolyású problémára számít, pár naposra, esetleg pár hetesre, talán 1-2 hónaposra, vagy hogy kihúzzon egy telet.

Vagy ha az itteni fórumot nézed, akkor meg nincs 4%-se, csak 2%. Itt a régi felmérés: http://magyarprepperforum.net/showth...gt%F6rt%E9nhet

Értem én.....csak azt nem értem,hogy miért nem fogják fel az emberek,ha így megy tovább az emberiségnek lesz vége!...a világnak természetesen nem...
    De kiragadtad a gondolatokat az eredeti környezetéből(a vadászat szavazós topicból).
    Azért az némi elégtétel,hogy úgyis igazam lesz!
    ..nem lesz vadászat!..sem itthon sem máshol!...nem most,mert most túl korlátoltak az emberek,hogy felfogják a dolgokat..praktikusan igyekszenek önös érdekből kiirtani a teljes vadállományt (nem csak a vadászokra gondolok,az egész bagásra)..nem fog sikerülni...az ember önmagát írtja ki...aztán a vadak szépen betelepednek...vágom...a világnak nem lesz vége...nem kell rá készülni!
    De van más út is...csak hát ugyi...

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    29
    64 tetsziket kapott 32.topicban
    Idézet Eredeti hozzászóló FreeDoom Hozzászólás megtekintése
    Értem én.....csak azt nem értem,hogy miért nem fogják fel az emberek,ha így megy tovább az emberiségnek lesz vége!...a világnak természetesen nem...
    De kiragadtad a gondolatokat az eredeti környezetéből(a vadászat szavazós topicból).
    Azért az némi elégtétel,hogy úgyis igazam lesz!
    ..nem lesz vadászat!..sem itthon sem máshol!...nem most,mert most túl korlátoltak az emberek,hogy felfogják a dolgokat..praktikusan igyekszenek önös érdekből kiirtani a teljes vadállományt (nem csak a vadászokra gondolok,az egész bagásra)..nem fog sikerülni...az ember önmagát írtja ki...aztán a vadak szépen betelepednek...vágom...a világnak nem lesz vége...nem kell rá készülni!
    De van más út is...csak hát ugyi...
    Ez a Te véleményed!
    Szerintem kevesebb kritikát kapnál és ritkábban kellene sértődötten töröltetned magad a fórumról, ha nem kijelentő módban írnád a feltételezéseidet, hanem úgy mint egy lehetőség a jövőre nézve.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Tetszik adás
    202
    166 tetsziket kapott 115.topicban
    Nem kell ezzel foglalkozni. Mindenki sepregessen szépen a saját portáján, az mindannyiunk előnyére válik. Nem lehet mindenkit megmenteni vagy éppen "felhomályosítani".

A "miért nem érti(k) meg (az emberek)" és a "hogy lehet valaki ilyen (a megfelelő mentális képességet / állapotot leíró szó aláhúzandó)" szófordulatokkal operáló, a saját véleményüket alapigazságként kijelentő emberkékről sosem tudtam eldönteni, hogy csak jóindulatú messiások vagy magasan képzett trollok

Állítólag az idő múlásával egyre bölcsebbek leszünk. Én csak szebb lettem

9. A következő fórumozóknak tetszett coco hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    129
    Ez a Te véleményed!
    Igen!
    ritkábban kellene sértődötten töröltetned magad a fórumról
    Információ hiány és mész mások után(mert valaki azt írta). Miért nem kérdezed meg privibe?..egyszer sem sértődésből töröltettem magam...Akire tartozott tudja,aki megkérdezte leírtam,akit nem érdekel az...
    kevesebb kritikát kapnál
    Nem érdekelnek a lájkok!Nincsen szükségem önigazolásra!Az ismeretlen emberek tetszés nyilvánítása nem érdekel!A trágárság eleinte bosszantott,ma már nem...végül is nem nekem szól,csak egy monitort bámul aki ilyet ír...no meg magát égeti le,hogy még viselkedni sem tud....
    ha nem kijelentő módban írnád a feltételezéseidet, hanem úgy mint egy lehetőség a jövőre nézve.
    Van ami nem feltételezés,hanem tény!
    Tény..ha az emberiség ezt az életvitelt,viselkedést folytatja..ki fog pusztulni,eltűnik a Föld színéről!...az is tény hogyan!
    a saját véleményüket alapigazságként kijelentő emberkékről sosem tudtam eldönteni, hogy csak jóindulatú messiások vagy magasan képzett trollok
    ..mind kettő és egyik sem..Inkább tájékozott látnok...
    De Ez mindig így volt a történelemben..azokra az emberekre akik nem a másik seggét bámulva meneteltek,mindig furán néztek a többiek...A jó hír,hogy ma már talán nem égetik meg aki nem laposnak látja a Földet...vagy mégis
    Last edited by FreeDoom; 01-28-2017 at 07:59 AM.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,664
    Blog Entries
    4
    10-ből 9 topic így végződik. De majd egy idő után csinálok egy takarítást és törlöm az személyeskedő vitatkozásokat egymásról. Csak fáraszt hogy minden topic erről szól.

12. A következő fórumozóknak tetszett Tulelo hozzászólása:

Csatlakozás dátuma
    Dec 2016
    Tetszik adás
    129
    Van az a mondás,hogy "az embereknek,mindig a másik ember a legérdekesebb"
    ..hagyjad,ne bosszankodj miatta..csak színesebb a fórum.
    Csatolmány 7822