Oldala 3 of 13 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 122

Topic: Saját háziállataid

Administrator Tulelo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    4,744 tetsziket kapott 3,182.topicban
    Blog Entries
    4
    Újabb gond. Reggelre az összes kismacska eltűnt. A két anyamacska meg nem csinál semmit, csak nézelődnek, mintha tőlünk kérdeznék hogy hol vannak a kicsik. A két idétlen.

Körbejártam a házat, a pincét is átkutattam, ágy alá benéztem, de nincsenek sehol. Remélem hogy nem vitték őket ki a házból. Holnap hajnalra -22 fokot írnak. Nem kiscicáknak való időjárás. Majd figyelnem kell a két nagyot, de elég furcsa hogy ennyire csendben csak úgy el tudták intézni ezt a dolgot. Mikor először hurcolászták őket, akkor üvöltöztek közben egymásnak, most meg egész éjjel síri csend volt.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    Nincsenek meg. Arra tippelek, hogy a butábbik eldugta őket, a másik meg nem tudja hogy hová lettek. A butább csak fekszik az ágyon a szobában és vigyorog, a másik meg néz kifelé az ablakon, lement a pincébe, szaglászott, keresgélt, nyávogott, aztán visszajött. Kimentem, nem láttam nyomokat a hóban, tehát gondolom hogy bent vannak a kicsik és nem vitték ki őket. Az se segít túl sokat, hogy a kicsit annyira meg se mukkannak, eddig se nyávogtak, meg most se. Pedig úgy meg lehetne őket találni.
    Pont tegnap éjjek készítettem nekik egy dobozt, kivágtam, feldíszítettem, gondoltam hogy majd később beleteszem őket, erre eltűntek.

MPF támogató Mizu's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Tetszik adás
    750
    704 tetsziket kapott 391.topicban
    Nem tudom miért de egy vicc jutott az eszembe erről:

- Anyuci! Én nem szeretem a nagyapát!
    - Jól van kisfiam, akkor tedd ki a tányér szélére!
    http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png

Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentő példának !
    http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    Nem, biztosan nem bántották őket. A butábbik folyamatosan aggódott és védte őket és többnyire a másik volt velük az anyáskodóbb. Remélem hogy hamar meglesznek, csak zavar hogy a két macska sétálgat és kész, de nem igazán látszik rajtuk az aggodalom. Főleg a vigyorgón nem.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    Megvannak. A beépített szekrényben tartjuk a tiszta törölközőket. Azok mögé tették be a kicsiket. De azok olyan csendesek, hogy hiába nyúlkáltam be oda, én nem vettem őket észre. Egy árva nyávogás se jön ki belőlük. A törölközőket sikeresen összepisilték, de legalább jól vannak.

Gyanús volt az egyik anyamacska, hogy nagyon figyelte mit csinálok, mikor ott matattam a szekrényben.

Moderator fisligery's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    616
    328 tetsziket kapott 197.topicban
    Hideg ellen:

7. The Following 2 Users Say Thank You to fisligery For This Useful Post:

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    A tegnapi nap is fárasztó volt.

Tegnap hajnalban fogtam az elkészült macskaóvodát (jó nagy kartondoboz, óvoda felirattal ), és betettem a konyhaasztal alá. Kibéleltem rongyokkal, panasz nem lehetett rá, kész kis palota lett. Egyenként fogtam a 9 cicát és beletettem őket. A két nagy is odaült. El is fáradtam, úgyhogy bejöttem a szobába. 1 óra múlva kimentem, az óvoda üres, a kismacskák meg megint a szekrényben.

Szerintem az idétlenebbik hurcolta őket vissza, a másiknak szerintem nem tetszik hogy a kicsik a szekrényben vannak. Meg nem is akar oda felugrani hozzájuk. Elég rossz hely, mert fentre tették őket és onnan még ki és le is eshetnek. Már tudnak előre menni, kapaszkodni, mászni, nem rég a szemük is kinyílt.

Majd ideteszek néhány fényképet, csak mindig sok a dolgom és még nem másoltam őket át gépre.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    Itt van amit készítettem nekik, de ehelyett először visszavitték az anyamacskák a cicákat a szekrénybe, azóta meg újra költöztették őket, most épp egy ágy alá.

Pedig nem csodálatos ez az óvodaépület?

10. The Following 4 Users Say Thank You to Tulelo For This Useful Post:

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Tetszik adás
    38
    979 tetsziket kapott 538.topicban
    Amíg úgy mond forgalmas helyen lesznek, addig el fogja pakolni őket a nagy.
    Olyan hely kell nekik, ahol jó esetben nem látszódnak, és nincsen mozgás. Nem véletlenül kerültek a szekrény mélyére
    Ha a dobozt beteszed egy félreeső sarokba, esetleg húzol is elé valamit takarásnak, hogy úgymond kiessen a mozgásból, akkor nagy valószínűség szerint ott fognak maradni. Az ágy alatt is jó nekik a hely, vágj le annyit a doboz tetejéből, hogy beférjen

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Tetszik adás
    5,468
    Blog Entries
    4
    A konyhában nem szoktunk járkálni, odatettem, be az asztal alá, az a ház egyik legnyugodtabb helye lehetett volna, de valamiért mégse tetszett nekik. A szekrény a folyosón van, ahol elég sűrűn rohangálunk, úgyhogy azért se értettem, hogy miért oda tették őket. Az ágy alá pakolás viszont elég logikus ebből a szempontból.

Ha abbahagyják az anyáskodást, akkor ivartalanítani kell őket, nincs mese. A kismacskák apja már itt ólálkodott tegnap a ház körül.

A topic keresőszavai: